Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://wroclaw.nieruchomosci-online.pl/legnicka-vita.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i38491.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://wroclaw.nieruchomosci-online.pl/legnicka-vita.html
https://wroclaw.nieruchomosci-online.pl/legnicka-vita.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i38491.html

Udostępnij

Zdjęcie

Legnicka Vita

Wrocław, Popowice Południowe, Legnicka 52A

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Legnicka Vita

Wrocław, Popowice Południowe, Legnicka 52A

Wrocław, Popowice Południowe, Legnicka 52A

Legnicka Vita

Stan inwestycji
częściowo oddana do użytku
Ceny
od 12 799 zł/m²
Metraże
od 40 do 123 m²
Liczba pokoi
od 2 do 5
Miejsca postojowe
-

Stan inwestycji

częściowo oddana do użytku

Ceny

od 12 799 zł/m²

Metraże

od 40 do 123 m²

Liczba pokoi

od 2 do 5

Miejsca postojowe

-

2 pokoje

od 661 636 zł

3 pokoje

od 814 069 zł

4 pokoje

od 1 010 220 zł

5 pokoi

od 1 946 160 zł

Inwestycja realizowana przez:

Develia

Biuro Sprzedaży

gen. Romualda Traugutta 45

Wrocław 50-416

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieL1/11/108 63,32 m² 14 599,44 zł/m² 11/17 3 924 437 zł
Mieszkanie
924 437 zł 63,32 m²
14 599,44 zł/m² 3 pok.
L1/11/108

MieszkanieL1/10/100 60,03 m² 14 399,64 zł/m² 10/17 3 864 410 zł
Mieszkanie
864 410 zł 60,03 m²
14 399,64 zł/m² 3 pok.
L1/10/100

MieszkanieL1/10/101 60,60 m² 14 399,64 zł/m² 10/17 3 872 618 zł
Mieszkanie
872 618 zł 60,60 m²
14 399,64 zł/m² 3 pok.
L1/10/101

MieszkanieL1/10/104 87,09 m² 13 699,80 zł/m² 10/17 4 1 193 116 zł
Mieszkanie
1 193 116 zł 87,09 m²
13 699,80 zł/m² 4 pok.
L1/10/104

MieszkanieL1/10/105 80,27 m² 13 899,60 zł/m² 10/17 4 1 115 721 zł
Mieszkanie
1 115 721 zł 80,27 m²
13 899,60 zł/m² 4 pok.
L1/10/105

MieszkanieL1/11/109 60,18 m² 14 599,44 zł/m² 11/17 3 878 594 zł
Mieszkanie
878 594 zł 60,18 m²
14 599,44 zł/m² 3 pok.
L1/11/109

MieszkanieL1/11/111 41,71 m² 17 199 zł/m² 11/17 2 717 370 zł
Mieszkanie
717 370 zł 41,71 m²
17 199 zł/m² 2 pok.
L1/11/111

MieszkanieL1/11/112 86,41 m² 14 097,24 zł/m² 11/17 4 1 218 143 zł
Mieszkanie
1 218 143 zł 86,41 m²
14 097,24 zł/m² 4 pok.
L1/11/112

MieszkanieL1/11/113 87,21 m² 13 899,60 zł/m² 11/17 4 1 212 184 zł
Mieszkanie
1 212 184 zł 87,21 m²
13 899,60 zł/m² 4 pok.
L1/11/113

MieszkanieL1/12/118 60,15 m² 14 799,24 zł/m² 12/17 3 890 174 zł
Mieszkanie
890 174 zł 60,15 m²
14 799,24 zł/m² 3 pok.
L1/12/118

Inwestycja realizowana przez:

Develia

Biuro Sprzedaży

gen. Romualda Traugutta 45

Wrocław 50-416

71 716 55...

71 716 55 71

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij