Wyjątkowe przestronne mieszkanie, salon 30m2 z oknami na dwie strony świata, 3 pokoje, odnowiona przedwojenna kamienica po generalnym remoncie
Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,43 m², usytuowane na wysokim parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Powstańców Śląskich i Jastrzębiej. Doskonała lokalizacja blisko Parku Południowego, 3,5 km od Rynku. (...)
Pokaż więcej
Wyjątkowe przestronne mieszkanie, salon 30m2 z oknami na dwie strony świata, 3 pokoje, odnowiona przedwojenna kamienica po generalnym remoncie
Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,43 m², usytuowane na wysokim parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Powstańców Śląskich i Jastrzębiej. Doskonała lokalizacja blisko Parku Południowego, 3,5 km od Rynku.
Układ mieszkania:
Jasny salon (29,5 m²) narożny, z oknami na wschód i południe, podwyższony o 1,1 m (prowadzi do niego 7 schodków).
Dwa pokoje (po 8 m²) możliwość antresoli.
Łazienka (3,2 m²) opcja przeniesienia pralki do wnęki przed wejściem.
Kuchnia (2,7 m²) obecnie w przedpokoju, możliwość przywrócenia do jednego z pokoi.
Wyjątkowe przestronne mieszkanie, salon 30m2 z oknami na dwie strony świata, 3 pokoje, odnowiona przedwojenna odnowiona kamienica po generalnym remoncie
Atuty:
Miejskie ogrzewanie
Grube mury(80cm) stabilna temperatura, dobra izolacja
Duże drewniane okna w salonie, PCV w pokojach (w mieszkaniu jest cicho, nie słychać hałasu z ulicy)
Parkiet dębowy
Parking na zamkniętym podwórzu (brama na pilota)
Piwnica (ok. 5 m²), domofon, światłowód
Niski czynsz 790 zł
Budynek i okolica:
Kamienica przedwojenna, wykonano remont kapitalny (z wymianą stropów). Kilka lat temu przeprowadzono całościowy remont dachu, niedawno odmalowano elewację od strony ulic Powstańców Śląskich i Jastrzębiej oraz pięknie odnowiono klatkę schodową z zachowaniem historycznych detali. Zrobiono kapitalny remont całej nawierzchni podwórza. Kamienicą doskonale zarządza Wspólnota Mieszkaniowa.
Świetna komunikacja tramwaje (7 linii), autobusy (9 linii), PKS.
Pełna infrastruktura sklepy (Lidl, Biedronka, Carrefour), apteki, szkoły, przedszkola, przychodnie, restauracje.
Bliskość terenów rekreacyjnych Park Południowy (400 m), Aquapark, siłownia, lodowisko, Tor Wyścigów Konnych.
Zapraszam na prezentację
Yana Sokolenko
Doradca ds. Nieruchomości
tel.
Dbając o bezpieczeństwo transakcji, w ramach biura nieruchomości posiadamy własny dział prawny, dzięki czemu macie Państwo możliwość wsparcia prawnego i konsultacji przy transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami.
Współpracujemy także z wiodącymi bankami, dzięki czemu pomożemy Państwu w uzyskaniu korzystnego i optymalnego kredytu na zakup wybranej nieruchomości. Doradcy kredytowi bezpłatnie przeliczą Państwa zdolność kredytową i przedstawią optymalne dla Państwa warianty finansowania.
Zawsze dążymy do tego, aby informacje o proponowanych przez nas ofertach były jak najbardziej precyzyjne i zaktualizowane. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może każdorazowo podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Augustyniak (licencja nr: 15147).
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )