Lokal handlowy Wrocław
Kępa Mieszczańska, Wrocław, dolnośląskie
- 599 999 zł
- 36,30 m²
- 16 528,90 zł/m²
Karolina Paś
Skontaktuj się
Lokal handlowy Wrocław
Kępa Mieszczańska, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Lokal handlowy Wrocław
Zaktualizowane: 13 maja 2026
599 999 zł 36,30 m² 16 528,90 zł/m²
handlowo-usługowe
1
podziemna hala garażowa
-
blok mieszkalny
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
1Parking:
podziemna hala garażowaRodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
blok mieszkalnySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 599 999 zł (16 528,90 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: kwiecień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 36,30 m², 1 pomieszczenie; stan: bardzo dobry
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- przeznaczenie handlowo-usługowe, lokal umeblowany
- Rozkład lokalu: piętro 0/5, jednopoziomowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2020
- Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, ochrona
- Miejsce parkingowe: podziemna hala garażowa (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Renomahome, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 271993
Lokalizacja
- Adres: Kępa Mieszczańska, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, apteka, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, plac zabaw
Opis nieruchomości
Lokal użytkowy 36,40 m² | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji
Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 36,40 m², położony na parterze nowoczesnego budynku w prestiżowej części Wrocław - Kępa Mieszczańska.
To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca pod działalność w atrakcyjnej, dynamicznie rozwijającej się lokalizacji, blisko centrum miasta. (...)