Lokal użytkowy, ul. Reja

Reja, Ołbin, Wrocław, dolnośląskie

  • 50,86 zł/m²
  • 110 m²
  • 5 595 zł

Zdjęcie

Konrad Rakowieck...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Reja

Reja, Ołbin, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

50,86 zł/m²

110 m²

5 595 zł

Lokal użytkowy, ul. Reja

Zaktualizowane: 13 maja 2026

50,86 zł/m² 110 m² 5 595 zł

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
-
Pomieszczenia:
5

Pomieszczenia:

5

Parking:

parking publiczny / na ulicy

Rodzaj wejścia:

od podwórza

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 595 zł (50,86 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka lokalu: 110 m², 5 pomieszczeń; stan: do odświeżenia
  •   wejście od podwórza
  • Rozkład lokalu: piętro 0, jednopoziomowe
  • Budynek: budynek wolnostojący
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 7 500 zł
  • Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
  •   telefon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: SDP Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43987

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Opiekun oferty:
Konrad Rakowiecki
tel.  

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 100 m2 + części wspólne (kuchnia, łazienka) 10 m2, położony w świetnej lokalizacji, przy ul. M.Reja.

Cena najmu/mies.:
do ceny należy doliczyć zryczałtowane koszty eksploatacyjne na poziomie 1.865 zł
Łącznu koszt wynajęcia lokalu to 7.460 zł brutto. (...)

Agent

Konrad Rakowiecki

602 101...

602 101 602

602 101 602

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

602 101...

602 101 602

602 101 602

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość