Biuro Wrocław
Wrocław, dolnośląskie
- 61,29 zł/m²
- 155 m²
- 9 500 zł
Robert Cybulski
Skontaktuj się
Biuro Wrocław
Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Biuro Wrocław
Zaktualizowane: 15 maja 2026
61,29 zł/m² 155 m² 9 500 zł
-Rodzaj budynku:
obiekt biurowo-handlowo-usługowySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 9 500 zł (61,29 zł/m²)
- Dostępny: kwiecień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 155 m²; stan: do wykończenia
- winda
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 1/1
- Budynek: obiekt biurowo-handlowo-usługowy
- Media: klimatyzacja
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Wro Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 259/7232/OLW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 155 m² z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealny pod działalność biurową, usługową lub jako przestrzeń typu showroom. Lokal znajduje się w budynku biurowo-usługowym na ogrodzonym terenie z dostępem do prywatnego parkingu.
Możliwe przeznaczenie:
- biuro (np. (...)
570 100...
570 100 828