Biuro, ul. Ruska

Ruska, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

  • 166,67 zł/m²
  • 15 m²
  • 2 500 zł

Zdjęcie

Julia Krukowska

Skontaktuj się

Biuro, ul. Ruska

Ruska, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
27 kwietnia 2026

166,67 zł/m²

15 m²

2 500 zł

Biuro, ul. Ruska

Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026

166,67 zł/m² 15 m² 2 500 zł

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
1

Pomieszczenia:

1

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

z klatki schodowej

Rodzaj budynku:

kamienica

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 500 zł (166,67 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 15 m², 1 pomieszczenie, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   winda, wejście z klatki schodowej
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, drewniane
  •   przeznaczenie biurowe, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: piętro 6/6, jednopoziomowe, poddasze
  • Budynek: kamienica
  • Opłaty uzupełniające: 350 zł, kaucja: 3 050 zł / 1-krotność czynszu
  • Media: prąd, woda, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Premium Real Estates, zaktualizowane: 27.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 26/6125/OLW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

To idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni w ścisłym centrum Wrocławia pod prowadzenie działalności gospodarczej. Lokal świetnie sprawdzi się jako biuro, kancelaria, gabinet księgowy, masażu, kosmetologii lub fizjoterapii.

OPIS LOKALU
Lokal położony na szóstym (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Ruskiej 42. Jasne wnętrze z dużą ilością światła dziennego oraz funkcjonalny układ zapewniają komfort pracy i przyjazne warunki dla klientów. (...)

Agent

Julia Krukowska

452 597...

452 597 462