Lokal handlowy Wrocław

Wrocław, dolnośląskie

  • 99,92 zł/m²
  • 12 m²
  • 1 199 zł

Zdjęcie

Marcin Mol

Skontaktuj się

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

99,92 zł/m²

12 m²

1 199 zł

Lokal handlowy Wrocław

Zaktualizowane: 5 maja 2026

99,92 zł/m² 12 m² 1 199 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 199 zł (99,92 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Media: klimatyzacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Expert, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 60/3584/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szanowni Państwo, dziś na wynajem lokal usługowy w świetnej,
biznesowo wibrującej, energetycznej lokalizacji dostępny od zaraz

Do wynajęcia przytulny lokal usługowy znajdujący się
w wydzielonej części funkcjonującego salonu fryzjerskiego / beauty

Przestrzeń jest całkowicie zamykana drzwiami , co zapewnia prywatność,
komfort pracy i spokojną atmosferę sprzyjającą skupieniu

Lokal nie posiada okna, dzięki czemu (...)

Agent

Marcin Mol

724 778...

724 778 771

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Mol

724 778...

724 778 771

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości