Lokal handlowy, ul. Zarembowicza

Zarembowicza, Strachowice, Wrocław, dolnośląskie

  • 67,42 zł/m²
  • 89 m²
  • 6 000 zł

Zdjęcie

Marcin Ślusarczy...

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Zarembowicza

Zarembowicza, Strachowice, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

67,42 zł/m²

89 m²

6 000 zł

Lokal handlowy, ul. Zarembowicza

Zaktualizowane: 11 maja 2026

67,42 zł/m² 89 m² 6 000 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
3

Pomieszczenia:

3

Parking:

własny parking

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

blok mieszkalny

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 6 000 zł (67,42 zł/m²)
  • Dostępny: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 89 m², 3 pomieszczenia
  •   witryna
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/4
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2020
  • Media: klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 10254/2089/OLW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA WYNAJEM urządzony lokal użytkowy z witryną o powierzchni 89,02 m2 w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Zarembowicza w inwestycji MINIMAXY. Do lokalu przynależą 2 miejsca postojowe naziemne w cenie. Możliwość wynajęcia większej ilości.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w zachodniej części Wrocławia zaledwie kilka minut od Portu Lotniczego przy ul. Zarembowicza. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się inne liczne punkty usługowe oraz sklepy. (...)

Agent

Marcin Ślusarczyk

575 395...

575 395 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Ślusarczyk

575 395...

575 395 123

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana