Lokal użytkowy

Braniborska, Szczepin, Wrocław, dolnośląskie

  • 135,76 zł/m²
  • 151 m²
  • 20 500 zł

Zdjęcie

Bartosz Jakubczy...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy

Braniborska, Szczepin, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

135,76 zł/m²

151 m²

20 500 zł

Lokal użytkowy

Zaktualizowane: 13 maja 2026

135,76 zł/m² 151 m² 20 500 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
6

Pomieszczenia:

6

Parking:

tak

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

apartamentowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 20 500 zł (135,76 zł/m²)
  • Dostępny: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 151 m², 6 pomieszczeń; stan: dobry
  •   wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/1
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
  • Media: klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: własny parking

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentowany lokal to nowoczesna przestrzeń zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających najemcach z branży Medical & Beauty. Nieruchomość posiada wejście bezpośrednio z ulicy oraz duże, przeszklone witryny, które nie tylko doskonale doświetlają wnętrze, ale stanowią idealną powierzchnię ekspozycyjną dla Twojej działalności. (...)

Agent

Bartosz Jakubczyk

609 222...

609 222 538

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

609 222...

609 222 538

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości