Biuro, ul. Żmigrodzka
Żmigrodzka, Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie
- 62 zł/m²
- 96,50 m²
- 5 983 zł
Marta Paliga
Skontaktuj się
Biuro, ul. Żmigrodzka
Żmigrodzka, Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Biuro, ul. Żmigrodzka
Zaktualizowane: 15 maja 2026
62 zł/m² 96,50 m² 5 983 zł
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
biurowe
5
własny parking
-
biurowiec
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
biurowePomieszczenia:
5Parking:
własny parkingRodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
biurowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 5 983 zł (62 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 96,50 m², 5 pomieszczeń, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: aluminiowe
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 1/2
- Budynek: biurowiec; rok budowy: 2011
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 2-krotność czynszu
- Media: ogrzewanie: gazowe, piec
- klimatyzacja
- Miejsce parkingowe: własny parking
- Źródło: biuro nieruchomości: IGLICA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: IGM-LW-20117
Lokalizacja
- Adres: Żmigrodzka, Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
BIURO w dzielnicy Psie Pole - obręb Karłowice
Ponadstandardowe wykończenie lokalu oraz wysokiej klasy materiały zapewnią przyszłym najemcom komfortowe warunki pracy. Lokal o powierzchni 96.5 m2 składa się z dwóch zamkniętych pomieszczeń biurowych oraz funkcjonalnej antresoli (około 8 stanowisk pracy), własnego aneksu kuchennego oraz toalety. Pomieszczenia doskonale doświetlone i wyciszone.
Możliwość przearanżowania powierzchni na gabinety zamknięte. (...)
514 706...
514 706 682
71 796 66 00