Lokal użytkowy Wrocław
Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
- 52,29 zł/m²
- 114,74 m²
- 6 000 zł
Maciej Opuchlik
Skontaktuj się
Lokal użytkowy Wrocław
Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Lokal użytkowy Wrocław
Zaktualizowane: 15 maja 2026
52,29 zł/m² 114,74 m² 6 000 zł
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
-
5
tak
z ulicy
biurowiec
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
-Pomieszczenia:
5Parking:
takRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
biurowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 6 000 zł (52,29 zł/m²)
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka lokalu: 114,74 m², 5 pomieszczeń; stan: bardzo dobry
- wejście z ulicy
- Rozkład lokalu: piętro 3/5, jednopoziomowe
- Budynek: biurowiec; rok budowy: 2006
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 6 000 zł
- Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: własne
- Miejsce parkingowe: własny parking (4 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: SDP Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 44531
Lokalizacja
- Adres: Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
AGENT PROWADZĄCY:
MACIEJ OPUCHLIK
Tel.
INFORMACJE PODSTAWOWE:
Serdecznie polecam do wynajęcia wolną przestrzeń biurowo-usługową o łącznej powierzchni użytkowej 114,74 m2. Lokal w budynku klasy B+ z końca 2006 roku. Duże przeszklenia sprawiają, że jest świetnie doświetlony. Ekspozycja okien jednostronna na południowy zachód z widokiem na ogród i miejską fosę. (...)