Lokal użytkowy, ul. Kleczkowska
Kleczkowska, Wrocław, dolnośląskie
- 106,06 zł/m²
- 33 m²
- 3 500 zł
Marcin Rak
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Kleczkowska
Kleczkowska, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Lokal użytkowy, ul. Kleczkowska
Zaktualizowane: 17 maja 2026
106,06 zł/m² 33 m² 3 500 zł
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
-
3
tak
z ulicy
kamienica
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
-Pomieszczenia:
3Parking:
takRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
kamienicaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 500 zł (106,06 zł/m²)
- Dostępny: lipiec 2026
- Forma własności: inna
- Charakterystyka lokalu: 33 m², 3 pomieszczenia; stan: bardzo dobry
- wejście z ulicy
- Rozkład lokalu: piętro 0/3, jednopoziomowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1904
- Opłaty uzupełniające: 350 zł, kaucja: 3 500 zł
- Media: prąd, woda; ogrzewanie: inne
- telefon
- Miejsce parkingowe: własny parking
- Źródło: biuro nieruchomości: Urbanestate s.c. Bartosz Jankowski, Damian Rogowski, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: 246
Lokalizacja
- Adres: Kleczkowska, Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Do wynajęcia lokal przy ulicy Kleczkowskiej we Wrocławiu z aktualnym podnajemcą.
Lokal o doskonałych parametrach handlowych/usługowych-wejście bezpośrednio z chodnika, duże witryny,parking bezpośrednio przed lokalem.
Lokal ma powierzchnię 33 m2 i składa się z dużej sali sprzedaży i zaplecza socjalnego oraz łazienki.
Bardzo niskie opłaty eksploatacyjne-300 zł/miesięcznie. Ogrzewanie i chłodzenie pompą ciepła. Rolety zewnętrzne. Instalacja alarmowa. (...)
790 799...
790 799 978