Biuro, ul. Sienkiewicza
Sienkiewicza, Plac Grunwaldzki, Wrocław, dolnośląskie
- 66,72 zł/m²
- 44,20 m²
- 2 949 zł
Emil Kowalski
Skontaktuj się
Biuro, ul. Sienkiewicza
Sienkiewicza, Plac Grunwaldzki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Biuro, ul. Sienkiewicza
Zaktualizowane: 19 maja 2026
66,72 zł/m² 44,20 m² 2 949 zł
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
biurowe
3
parking publiczny / na ulicy
-
apartamentowiec
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
biurowePomieszczenia:
3Parking:
parking publiczny / na ulicyRodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
apartamentowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 949 zł (66,72 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 44,20 m², 3 pomieszczenia; stan: bardzo dobry
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- okna: plastikowe
- przeznaczenie biurowe, lokal umeblowany
- Rozkład lokalu: piętro 1/6, jednopoziomowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2017
- Opłaty uzupełniające: 500 zł, kaucja: 4 000 zł
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Renomahome, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 974817
Lokalizacja
- Adres: Sienkiewicza, Plac Grunwaldzki, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: apteka, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy
Opis nieruchomości
Do wynajęcia lokal o powierzchni 44m2 przy ulicy Sienkiewicza w Wrocławiu.
Doskonale nada się pod biuro, kancelarię.
Lokal składa się z:
- główne pomieszczenie
- gabinet
- łazienka
- korytarz
- balkon
Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w hali garażowej w budynku. (...)