Biuro, ul. Rybacka

Rybacka, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

  • 82,86 zł/m²
  • 175 m²
  • 14 500 zł

Zdjęcie

Konrad Łysakowsk...

Skontaktuj się

Biuro, ul. Rybacka

Rybacka, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

82,86 zł/m²

175 m²

14 500 zł

Biuro, ul. Rybacka

Zaktualizowane: 20 maja 2026

82,86 zł/m² 175 m² 14 500 zł

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
3

Pomieszczenia:

3

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 14 500 zł (82,86 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka lokalu: 175 m², 3 pomieszczenia; stan: bardzo dobry
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 4/6, jednopoziomowe
  • Budynek: rok budowy: 2013
  • Opłaty uzupełniające: 14 500 zł, kaucja: 29 000 zł
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: ATA Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 637910

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia przestronne i doświetlone biuro w bezpośredniej okolicy placu Jana Pawła II, idealne dla firm poszukujących prestiżowego adresu, świetnej komunikacji i komfortowego miejsca do pracy.

Nowoczesny biurowiec z 2013 roku oferuje recepcję otwarta w godzinach 8-16 oraz całodobowy dostęp do obiektu. Mimo lokalizacji w samym centrum w lokalu panuje cisza ze względu na usytuowanie okien od wewnętrznej strony budynku. (...)

Agent

Konrad Łysakowski

798 022...

798 022 754

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Konrad Łysakowski

798 022...

798 022 754

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości