dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Kozanów,Wrocław

979 995 zł154 m² 6 359,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kozanów | 154m2 | Gastronomia |usługi!.|. Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie. Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny. Przy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

8 500 000 zł800 m² 8 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Bydynek - hotel 800m2 centrum-kępa Mieszczańska okazja cenowa! Na sprzedaż jest budynek usługowo handlowy 3 kondygnacyjny z podpiwniczeniem w całości o powierzchni 800 m2. Na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowska

Powstańców Śląskich,Wrocław

755 780 zł49 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 48,76m2 przy ul. Krakowskiej. Jest to idealna nieruchomość pod inwestycję na wynajem długo i krótkoterminowy. Od ceny tej Inwestycji odliczysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

3 400 000 zł147 m² 23 129,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: wrocław Śródmieście, ul. Księcia Witolda Do sprzedaży wykończony w wysokim standardzie lokal usługowy. Obecnie klinika medyczna, najemca z długoterminową umowa najmu. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 590 000 zł124 m² 11 693,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Gastronomiczny- ołtaszyn Gotowy Biznes premium-!top Lokal użytkowy nr 1 położony we Wrocławiu przy ul. Ołtaszyn- lokal użytkowy o powierzchni 121m2 Lokal przystosowany pod gastronomie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Krzyki,Wrocław

370 000 zł58 m² 6 408 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu użytkowego o powierzchni 57 m2, położonego przy ul. Powstańców Śląskich. Lokal ten jest doskonałą propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Kozanów,Wrocław

979 990 zł154 m² 6 359,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kozanów | 154m2 | Gastronomia |usługi!. . Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie. Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny. Przy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

398 380 zł23 m² 17 549,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2150 brutto plus opłaty po stronie wynajmującego. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Różanka,Wrocław

1 572 500 zł185 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Północna część Wrocławia, osiedle Różanka, dzielnica Psie Pole. Do sprzedaży lokal handlowo-usługowo-biurowy z witrynami położony na parterze budynku wielorodzinnego. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

579 000 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krzyki - ok. ul. Zielińskiego - atrakcyjny lokal usługowy na sprzedaż, idealne miejsce do prowadzenia działalności! Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal z potencjałem o pow. 60,20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

4 807 000 zł506 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Oferuję na sprzedaż lokal usługowy z rynku pierwotnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy z zapleczem. Lokal znajduje się na parterze 4-piętrowej kamienicy przy ul. Reja (róg z ul. Nowowiejską), naprzeciwko domu studenckiego 'alcatraz'. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 338 000 zł84 m² 16 001 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 83,62m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 455 550 zł91 m² 15 991,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 91,02m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 475 000 zł92 m² 15 997,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 92,20m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, al. Kochanowskiego

Zalesie,Wrocław

89 000 zł16 m² 5 562,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! W naszej ofercie do odstąpienia posiadamy gotowy biznes jakim jest lokal gastronomiczny z Kebabem. Przejmujesz I zaczynasz zarabiać. Najlepsza lokalizacja! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

290 000 zł160 m² 1 812,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Okolice/jagodno/lokal/gastronomiczny/odstępne/top Prezentujemy Państwu w pełni wyposażoną i działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

506 700 zł28 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Kozanów,Wrocław

980 000 zł154 m² 6 357,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kozanów | 154m2 | Gastronomia |usługi!. Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie. Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny. Przy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 629 775 zł117 m² 13 917,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 117,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Inwestycję proponuję jako lokal pod usługi, ale można też zaaranżować go jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

14 999 zł124 m² 120,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Gastronomiczny- ołtaszyn Gotowy Biznes premium-!top Lokal użytkowy nr 1 położony we Wrocławiu przy ul. Ołtaszyn- lokal użytkowy o powierzchni 121m2 Lokal przystosowany pod gastronomię lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

764 755 zł57 m² 13 502 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Kozanów,Wrocław

1 049 990 zł154 m² 6 811,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Legnicka

Gądów Mały,Wrocław

439 000 zł38 m² 11 595 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu jasny i przestronny lokal użytkowy, które znajduje się w doskonałej lokalizacji - przy skrzyżowaniu ulicy Legnickiej z ulicą Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Kozanów,Wrocław

1 049 999 zł154 m² 6 812,42 zł/m²

 

 

 

Krzyki,Wrocław

54 000 000 zł8 433 m² 6 403,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości sax Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

290 000 zł160 m² 1 812,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Okolice/jagodno/lokal/gastronomiczny/odstępne/hit Prezentujemy Państwu w pełni wyposażoną i działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

439 000 zł73 m² 6 007 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Bliskie Krzyki, okolice ulicy Gajowej. Niedaleko dworca pkp i galerii Wroclavia. Do sprzedaży lokal mieszkalny położony na parterze przedwojennej kamienicy. Być może nadawałby się na biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 350 000 zł109 m² 12 385 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław Stare Miasto, starówka, okolice Rynku. Super oferta jako inwestycja pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Do sprzedaży luksusowa nieruchomość typu hotelowego, składająca się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

396 330 zł36 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowy lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Ołowiana

Grabiszynek,Wrocław

1 132 750 zł98 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

W ofercie atrakcyjny lokal w centrum Wrocławia przy ul. Ołowianej Lokal o łącznej powierzchni 98,5 m2. Roczna stopa zwrotu z najmu 6,4%. Lokal aktualnie posiada wieloletniego, rzetelnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

490 000 zł55 m² 8 909,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż parterowy lokal użytkowy, ulokowany w enklawie handlowo-usługowej, przy Bulwarze Ikara. Lokal posiada wejście bezpośrednio z chodnika oraz przynależy do niego 10m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

290 000 zł160 m² 1 812,05 zł/m²

 

 

 

Ołbin,Wrocław

1 475 000 zł92 m² 15 997,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 958 084 zł135 m² 14 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ostatnie lokale usługowe w tej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej! Powierzchnia niemal 135 m2. Lokal dwustronny. Zapraszam na spotkanie, w celu obejrzenia lokalu. tel. Stan deweloperski- do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 338 000 zł84 m² 16 001 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

1 440 000 zł83 m² 17 349,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy z witrynami od al. Armii Krajowej oraz ul. Nyskiej, położony na parterze budynku zrealizowanego przez dewelopera Toscom w 2020r. Lokal jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 455 550 zł91 m² 15 991,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Gądów Mały,Wrocław

435 000 zł39 m² 11 153,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław - Gądów Mały Sprzedam lokal użytkowy z osobnym wejściem i witryną 39mkw parter w 10-piętrowym bloku z windą z 1998 roku. Lokal klimatyzowany! 2 pomieszczenia,. WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Przedstawiam ofertę sprzedaży lokalu użytkowego, zaadoptowanego na cele mieszkaniowe znajdującego się blisko centrum Wrocławia przy ul. Kościuszki nieruchomość Nieruchomość może pełnić funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

280 000 zł26 m² 10 852,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż Lokal handlowo usługowy Wrocław ul. Prądzyńskiego 17 25,8 m2 Zobacz wirtualny spacer. Na sprzedaż lokal handlowo usługowy we Wrocławiu. Doskonały do prowadzenia własnej działalności.