dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

918 699 zł163 m² 5 637 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez Prowizji i podatku pcc Super lokal użytkowy w eksponowanym punkcie nowoczesnego osiedla. Najlepsza lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

1 743 782 zł218 m² 7 999 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowy w centrum I ul. Strzegomska Lokal użytkowy w ścisłym centrum Wrocławia (stare Miasto). Lokal jest położony, w budynku wielorodzinnym z lokalami użytkowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

87 000 zł17 m² 5 117,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzielnica Fabryczna, osiedle Gądów Mały, ul. Eugeniusza Horbaczewskiego Składający się z jednego, 17 metrowego pomieszczenia lokal usługowy, posadowiony na pierwszej kondygnacji tj. parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 825 332 zł135 m² 13 530 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Agent: tel: e-mail: - cena brutto - oferta bez prowizji I podatku pcc - lokalizacja W samym centrum miasta na terenie nowoczesnego osiedla - gotowy do wejścia Wyjątkowa oferta: - lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 681 238 zł124 m² 13 530 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

370 000 zł120 m² 3 083 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry, mam na sprzedaż duży lokal użytkowy znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy Krzyki. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 915 577 zł142 m² 13 530 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 832 774 zł135 m² 13 530 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 811 261 zł134 m² 13 530 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 649 000 zł576 m² 6 329,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Roi 20 %! okazja! Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Przedmiotem sprzedaży jest dobrze prosperująca " Piekarnia - Cukiernia Harnaś " z częścią mieszkalną w Smolcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 210 123 zł89 m² 13 530 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 411 211 zł259 m² 9 311 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Ostatnie lokale W inwestycji przy placu grunwaldzkim! Opiekun oferty: tel. mail: lokal usługowy przy ul. Polaka na poziomie "0" w stanie deweloperskim mieści się w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Wrocław

319 000 zł31 m² 10 201,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż gotowy, pracujący i zarabiający biznes z wejściem od ulicy przy Jedności Narodowej. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu po remoncie z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Szczepin,Wrocław

4 662 627 zł499 m² 9 349 zł/m²

 

 

 

Szczepin,Wrocław

1 293 646 zł133 m² 9 756 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

171 660 zł29 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 28,61m2. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia. Zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

158 160 zł26 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 24,70m2. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia. Zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

285 000 zł20 m² 14 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w samym sercu Wrocławia ul. Świętego Mikołaja Lokal położony przy bardzo ruchliwej ulicy Świętego Mikołaja w centrum Wrocławia na trasie Rynek - Plac Jana Pawła II. Ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Szczepin,Wrocław

8 500 000 zł218 m² 38 991 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zdjęcie poglądowe Bardzo dobry lokal gastronomiczny do kupienia z ogródkiem letnim. Idealnie nadaje się na Klub muzyczny , go go, gastrobar, bar z szybka wódką, restaurację i pub.Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

148 200 zł25 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż lokal o powierzchni 24,70m2. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia. Zaraz przy nieruchomości znajduje się przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Płońskiego

Leśnica,Wrocław

192 480 zł32 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 32,08m2. Lokal jest wynajmowany. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Płońskiego

Leśnica,Wrocław

199 440 zł33 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 33,24m2. Lokal jest wynajmowany. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Płońskiego

Leśnica,Wrocław

424 740 zł71 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż wynajęty lokal o powierzchni 70,79m2. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia. Zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Płońskiego

Leśnica,Wrocław

168 000 zł28 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 28m2. Lokal jest wynajmowany. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

158 160 zł26 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 26,36m2. Lokal jest wynajmowany Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia. Zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

171 660 zł29 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż wynajmowany lokal o powierzchni 28,61m2. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia. Zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Płońskiego

Leśnica,Wrocław

390 660 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 65,11m2. Lokal jest obecnie wynajmowany. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

217 080 zł36 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 36,18m2. Lokal jest wynajmowany. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia. Zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

225 000 zł28 m² 7 944,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szukasz ciekawej inwestycji? Jeśli chcesz prowadzić małe biuro, biuro tłumaczeń, gabinet masażu, a może chcesz zaaranżować ten lokal na cele mieszkaniowe. Zapraszam Cię do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Godlewskiego

Muchobór Wielki,Wrocław

569 000 zł101 m² 5 633,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Typ nieruchomości: lokal użytkowy Powierzchnia : 101 m2 Typ transakcji : sprzedaż/wynajem Liczba pomieszczeń : 5 Lokalizacja : Muchobór Wielki Rok budowy : 2003 Piętro: II poziomy Numer oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Gaj

Gaj,Wrocław

1 137 500 zł175 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Świetnie usytuowany lokal biurowy Krzyki-Gaj we Wrocławiu! ** Na sprzedaż okal o powierzchni 175 m2, położony na 3 piętrze budynku biurowego. W tym momencie składa się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Płońskiego

Leśnica,Wrocław

655 740 zł109 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż wynajęty lokal o powierzchni 109,29m2. Obecnie działa tam lokal gastronomiczny. To dobrze prosperująca , rozwijająca się restauracja. Są to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

690 000 zł39 m² 17 852,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartament z dużym tarasem w ścisłym centrum, ul. Ruska. 0% prowizji. Wysokie roi Przedstawiam Państwu gustowny apartament z tarasem znajdujący się We Wrocławiu na ulicy Ruskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gajowicka

Fabryczna,Wrocław

550 000 zł63 m² 8 673,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:-

Do sprzedania lokal użytkowy położony przy ulicy Gajowickiej nr 161/1b we Wrocławiu. Lokal położony na parterze budynku z witryną i wejściem od strony ulicy. Doskonale nadaje się na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

506 700 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego 0% lokalizacja: krzyki Południe, tuż przy Sky Tower Ilość pomieszczeń: 4 Metraż: 50,67 m2 Piętro: parter Dostępne: od zaraz Termin przekazania kluczy: październik/listopad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

393 960 zł33 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego 0% lokalizacja: krzyki Południe, tuż przy Sky Tower Ilość pomieszczeń: 4 Metraż: 32,83m2 Piętro: parter Dostępne: od zaraz Termin przekazania kluczy: październik/listopad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

1 406 360 zł128 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. mail: lokal usługowy 127,85m2 w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Armii Krajowej. Szanowni Państwo, jeśli chcielibyście zainwestować w lokal w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

468 700 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez prowizji! Lokal usługowy w doskonałym miejscu na atrakcyjnym osiedlu, gdzie potencjalni klienci mieszkają za ścianą lub tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

918 699 zł163 m² 5 637 zł/m²

 

 

 

Gaj,Wrocław

28 900 zł11 m² 2 627 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe miejsce postojowe, znajdujące się w garażu podziemnym z bezpośrednim wejściem do budynku na ul. Radkowskiej 6, 8 oraz 10. Bez zmartwień czy będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Huby

Huby,Wrocław

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal użytkowy Wrocław Huby. Lokal o pow. 58,5 m2 usytuowany na parterze kamienicy. Lokal z witrynami , duża sala sprzedaży 50 m2, pomieszczenia socjalne 8,5 m2. Lokal wymaga.