dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Swobodna

Wrocław,dolnośląskie

9 000 zł14 m² 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam stoisko handlowe w dobrym punkcie Pasażu Zielińskiego o powierzchni 14,40 m2, w bardzo dobrym miejscu, trzecie od głownej alejki. Stoisko mieści się w przestronnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Trzebnicka

Ołbin,Wrocław

349 000 zł94 m² 3 713 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Do remontu 2 poziomowy lokal w kamienicy przy głównej ulicy. W suterenie i na wysokim parterze. O powierzchni 94 m2 na osiedlu Ołbin - Super Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

1 499 000 zł140 m² 10 673 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Opiekun oferty: tel. mail: lokal usługowy z witrynami na poziomie "0" w samym centrum miasta. Pomieszczenia poziom 0: - pomieszczenie usługowe 50m2 - 2 pomieszczenia gospodarcze - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

973 016 zł75 m² 12 915 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Bardzo funkcjonalny i przestronny lokal usługowy o przestrzeni 75m2 w centrum Wrocławia. Lokale będą z przynależnymi do nich balkonami oraz tarasami. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

1 300 000 zł140 m² 9 302,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Polecam do sprzedaży lokal usługowy położony przy bardzo ruchliwej ulicy Kołłątaja w centrum Wrocławia na trasie Dworzec Główny-Rynek.Ruch dwupasmowy ,kilka linii tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

1 137 500 zł175 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowy I Biuro I w okolicy ul. Borowskiej Budynek z 2010 roku. Wyposażony w windę oraz parking podziemny. Lokal świetnie nadaję się do pracy biurowej lub działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

30 000 zł10 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym na ul. Radkowskiej. Zagwarantowane miejsce w dzisiejszych czasach to konieczność. Nie trać dłużej czasu i nerwów na szukanie miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Poświętne

Poświętne,Wrocław

434 280 zł56 m² 7 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowy lokal handlowo - usługowy na Psim Polu! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Polecam na sprzedaż nowy lokal o wielkości 56,4 m2, położony na osiedlu Poświętne. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

1 137 500 zł175 m² 6 496 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Agent: tel: e-mail: jedyny taki lokal użytkowy w tym rejonie Wrocławia i standardzie wykończenia. Lokal stanowi jedną nieruchomość podzieloną na 3 niezależne lokale o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

337 520 zł42 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatni gotowy lokal usługowy! Lokal usługowy lok/0/3 jest to lokal o łącznej powierzchni 42,24 m2, zlokalizowany na parterze. W skład lokalu wchodzi przestrzeń główna o metrażu 32,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Przedmieście Oławskie,Wrocław

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż restauracja na Przedmieściu Oławskim! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Lokal idealny na firmę cateringową! Polecam na sprzedaż lokal użytkowy przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

434 280 zł56 m² 7 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez Prowizji! Super lokal użytkowy na terenie nowoczesnego osiedla. Najlepsza lokata kapitału. Powierzchnia 56,40 m2. Lokal do samodzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Ołbin,Wrocław

771 880 zł84 m² 9 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na sprzedaż lokal na Ołbinie! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Polecam lokal usługowy, zlokalizowany na pierwszym piętrze inwestycji w sąsiedztwie Mostów Warszawskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

949 253 zł163 m² 5 824 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez Prowizji! Super lokal użytkowy w eksponowanym punkcie nowoczesnego osiedla. Najlepsza lokata kapitału. Powierzchnia 162,99 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

949 253 zł163 m² 5 824 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Wrocław

899 100 zł100 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez Prowizji! Super lokal użytkowy w eksponowanym punkcie nowoczesnego osiedla. Najlepsza lokata kapitału. Powierzchnia 99,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

771 880 zł84 m² 9 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez Prowizji! Super lokal użytkowy w eksponowanym punkcie nowoczesnego osiedla. Najlepsza lokata kapitału. Powierzchnia 83,90 m2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

384 460 zł41 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez Prowizji! Super lokal użytkowy w eksponowanym punkcie nowoczesnego osiedla. Najlepsza lokata kapitału. Powierzchnia 40,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Krzyk

Krzyk,Wrocław

649 440 zł56 m² 11 553,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy Wrocław - Krzyki Do sprzedania lokal handlowo - usługowy o powierzchni 56,21 m2 w dzielnicy Krzyki /klecina Lokal nowy, wykończony, gotowy do prowadzenia działalności Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Krzyk

Krzyk,Wrocław

474 780 zł40 m² 11 798,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy Wrocław - Krzyki Do sprzedania lokal handlowo - usługowy o powierzchni 40,24 m2 w dzielnicy Krzyki /klecina Lokal nowy, wykończony, gotowy do prowadzenia działalności Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

4 302 975 zł574 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam lokal dedykowany pod przedszkole. Zlokalizowany na wrocławskim Jagodnie w dzielnicy Krzyki. Lokal o powierzchni 574mkw + 750mkw ogródka w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Warsztat z parkingiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

5 500 000 zł3 500 m² 1 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Stacja Kontroli Pojazdów wraz z Warsztatem Samochodowym i dwoma mieszkaniami Wrocław Nowoczesny warsztat o powierzchni 750 m2 położony na terenie działki 3500m2.Duże 4 bramy wjazdowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Południowa

Krzyki,Wrocław

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni całkowitej wraz z piwnicą 51,64m2, użytkowa ok. 45m2. Usytuowany jest na parterze przedwojennego budynku wielorodzinnego na Krzykach, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Australijska

Nowy Dwór,Wrocław

4 500 000 zł595 m² 7 563,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pięciokondygnacyjny, wolnostojacy budynek mieszkalny lub pod wynajęcie dla biur. Nieruchomość można nabyć w całości lub istnieje możliwość nabycia poszczególnych lokali do wynajęcia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Henryka Pobożnego

Nadodrze,Wrocław

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Śródmieście - Nadodrze - ul. H. Pobożnego 21. Lokal niemieszkalny z witrynami, narożny, położony na parterze kamienicy u zbiegu ulic Pobożnego oraz Myśliwskiej. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Wrocław

340 800 zł60 m² 5 680 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na sprzedaż lokal o powierzchni 60 m2 na Ołbinie! *prowizję pośrednika pokrywa właściciel* Lokal usytuowany jest na podwyższonym parterze, posiada witrynę i wejście od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

255 000 zł47 m² 5 426 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Ścisłe centrum Wrocławia. Okolice ul. Piłsudskiego. Wejście od ulicy kilkoma schodkami w dół. Lokal użytkowy z witrynkami. Sala sprzedaży ok. 32m2, zaplecze (magazynek i wc) około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Oboźna

Wojszyce,Wrocław

499 000 zł103 m² 4 845 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Agent prowadzący: tel: email: ***wolne od zaraz*** Serdecznie polecam wolną przestrzeń handlowo - usługową. Lokal użytkowy o powierzchni 103m2 nadający się pod szeroko pojęte usługi. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Różanka

Różanka,Wrocław

1 100 000 zł185 m² 5 945,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal handlowo- usługowy na parterze, o pow 185 m.kw usytuowany w ciągu handlowym na osiedlu Różanka. Lokal narożny, duże witryny, 2 wejścia do lokalu. Możliwe różne branże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Nowy Dwór,Wrocław

1 017 900 zł156 m² 6 504,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny dwupoziomowy lokal przygotowany pod działalność handlowo-usługową. Lokal posiada dużą liczbę pomieszczeń, dzięki czemu prowadzona tu działalność może być zróżnicowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Bema

Śródmieście,Wrocław

1 409 000 zł138 m² 10 244 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez Prowizji i podatku pcc. Super lokal użytkowy w samym centrum miasta. Najlepsza lokata kapitału. Powierzchnia 137,54 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Partynice

Partynice,Wrocław

863 100 zł96 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Krzyki - ołtaszyn - partynice oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty tel. Nowoczesna inwestycja na krzykach - partynice Polecam lokal usługowy z witrynami w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Partynice

Partynice,Wrocław

1 514 000 zł151 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sosnowiecka

Księże Wielkie,Wrocław

1 950 000 zł190 m² 10 263,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Klinika Stomatologiczna Polecam serdecznie! Do sprzedaży Gotowa Klinika Stomatologiczna wraz z pracownią protetyczną oraz rtg Klinika Stomatologiczna gotowa pod działalność gospodarczą medyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Partynice

Partynice,Wrocław

545 600 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Krzyki - ołtaszyn - partynice oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty tel. Nowoczesna inwestycja na krzykach - partynice Polecam lokal biurowy w nowoczesnym apartamentowcu.