dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

619 000 zł54 m² 11 452,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ołbin/3pok./strych/kamienica/ostatnie/piętro/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie w kamienicy na Ołbinie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim z 5 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł62 m² 10 243,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Stare/miasto/3pok./balkon/top/winda/piwnica/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,48 m2 zlokalizowane przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

799 901 zł81 m² 9 871,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Duże z tarasem dla Rodziny na Ołtaszynie+garaż Oferujemy na sprzedaż ładne, duże mieszkanie 3 pokojowe z tarasem na Ołtaszynie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

9 500 zł93 m² 102 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 tylko W sdp nieruchomości [english version below] Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ulicy Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Kozanów,Wrocław

729 999 zł65 m² 11 222,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok/lux/piwnica/rozkładowe/balkon/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

646 232 zł52 m² 12 502,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51,69m2 z balkonem 5,36m2! Na spokojnym zielonym Brochowie we Wrocławiu. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow. 51,69 m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powiewna

Krzyki,Wrocław

589 000 zł50 m² 11 663,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Krzyki/3pok./lux./balkon/komórka/klimatyzacja/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,5 m2 przy ul. Powiewnej we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

618 700 zł48 m² 12 889,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzy pokoje, parking za szlabanem i przyszłość, która się uśmiecha! Mieszkanie, które rośnie w cenie szybciej niż Twoje plany na emeryturę. Idealne dla rodziny, inwestora lub każdego, kto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Grabiszynek,Wrocław

625 000 zł55 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko w poter Nieruchomości! Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54,76 m2 na wysokim parterze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Gajowice,Wrocław

639 000 zł56 m² 11 410,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Na sprzedaż p rzestronne, w pełni rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

465 000 zł52 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam okazję inwestycyjną w centrum Wrocławia. W bliskim sąsiedztwie wyspy słodowej I rynku! Jasne przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie na parterze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

804 375 zł54 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doradca Klienta: nr licencji pfrn 29417 tel. Oferta Działu Deweloperskiego sdp Nieruchomości! Bez podatku pcc oraz bez prowizji po stronie kupującego! Zapraszamy do naszego biura przy ul.Legnickiej 50 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, wyremontowane i gotowe do zamieszkania o powierzchni 5 9,48 m2 znajdujące się na 3 i 4 piętrze bloku z 2016r. w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 381,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Bulwar Ikara na wrocławskim Gądowie. Pełny rozkład! Mieszkanie w trakcie remontu / odświeżania. Metraż i układ: mieszkanie o powierzchni 70,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Haukego-Bosaka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 259 000 zł66 m² 19 212,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w budynku hb1820 - centrum Wrocławia Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w nowym budynku hb1820, położonym w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Bieńkowice,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego - Bieńkowice Cena: 616 035 zł Powierzchnia: 58,67 m Liczba pokoi: 3 Planowana data oddania: 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

999 000 zł87 m² 11 492 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,93m2 z ogrodem i tarasem! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł79 m² 8 820,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Okazja! Polecam mieszkanie 3 pokojowe, w dobrym stanie, w pięknie wyremontowanej kamienicy na ul. Reja, blisko Pl. Grunwaldzkiego. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub jako wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

699 000 zł66 m² 10 571,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 66,12 m2 znajduje się w kameralnym budynku na Klecinie, przy ulicy Wałbrzyskiej 45 i położone jest na środkowym piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. W całej klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

579 888 zł50 m² 11 697 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

ul. Sztabowa 3-pok Borek Krzyki - 49m2 Piwnica! toplokalizacja Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49 m2, dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

795 000 zł60 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe, w pełni wykończone, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 na osiedlu Jagodno na Krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie nie było nigdy użytkowane, nabyte bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

614 000 zł54 m² 11 370,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2, zlokalizowane przy ulicy Białowieskiej 70 (wrocław Popowice). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny 2+1 lub 2+2 czy pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Taras 25 mkw! wolne od 16 marca! nowe budownictwo! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe we Wrocławiu na Jagodnie. Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni, - salonu z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

549 995 zł48 m² 11 578,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

toplokalizacja/do własnej- aranżacji/mielecka/okazja/3pok./rozkład/po remoncie/Krzyki/Borek Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

719 000 zł67 m² 10 715,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W życiu nie zawsze wszystko musi być zaplanowane. Czasami warto dać się ponieść chwili, jak wtedy, gdy tańczymy w deszczu, ignorując to, co wokół, i po prostu czujemy się wolni. Właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

525 000 zł41 m² 12 684,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie, które z miejsca stanie się fundamentem przyszłych legend miejskich opowieści. Trzy rozkładowe pokoje na 41,39 m , w doskonale zlokalizowane części Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

3 500 zł61 m² 57,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,76 m2, znajdujące się na parterze w budynku z 2017 r. na ulicy Wiejskiej na Oporowie. Duże okna w każdym z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

530 000 zł49 m² 10 728,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Twoje miejsce we Wrocławiu Szczepin! Idealne na start, dla rodziny lub jako inwestycja! Marzysz o mieszkaniu blisko centrum, ale z zielenią za oknem? Mamy coś dla Ciebie! Świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Wrocław

631 250 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż ustawne 3 pokoje na śródmieściu- ul. Świętokrzyska. Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Świętokrzyskiej- w odległości 15 minut spacerem od wrocławskiego Rynku, 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

869 900 zł60 m² 14 539,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wykończone 3M z balkonem+parking/centrum/ultęczowa Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej Lokum Deweloper - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

774 000 zł59 m² 13 118,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem zlokalizowane na osiedlu na Ołtaszynie. Osiedle to charakteryzuje się doskonałą lokalizacją zapewniającą dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 994 zł58 m² 10 551,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Premium/poleska/okazja/piwnica/tanio/top/3pok/loggia! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi,- przedpokoju, osobnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Brochów,Wrocław

699 000 zł52 m² 13 339,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w nowoczesnym budynku, tuż obok parku - Brochów, wrocław Na sprzedaż nieruchomość położona na południu Wrocławia. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

754 600 zł58 m² 12 965,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58.2m2, zlokalizowane przy ulicy Niedźwiedziej na wrocławskich Popowicach. Bliskość centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne oraz tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 200 zł63 m² 50,96 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na Krzykach - Przedmieście Oławskie Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu przestronnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 62,80 m2, znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, zlokalizowane przy ulicy Zielińskiego 42 (wrocław Południe). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny 2+1 lub 2+2 czy pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

699 988 zł84 m² 8 310,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dobra cena na Ołbinie duże/możliwość podziału na 2! Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie na Ołbinie przy ul. Żeromskiego znajdujące się na wysokim parterze. Bardzo dobra lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej Mieszkanie o pow 48 mkw składa się z: - jadalni z kuchnią, - pokoju, - sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

646 668 zł62 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Lipie Piotrowskiej! Osiedle składa się z zespołu piętnastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych (trzy kondygnacyjnych) z pięcioma.

Szczegóły ogłoszenia