dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Rynek pierwotny

652 783 zł61,33 m² 10 643,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Układ mieszkania: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł77 m² 11 025,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

AM Przestronne mieszkanie w centrum Wrocław - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 082 zł52,61 m² 14 447,48 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł56,14 m² 10 242,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe naprzeciwko Politechniki Wrocławskiej. 3 pokoje, 56,14 mkw, w tym piwnica 6 mkw przynależna do mieszkania. 3 piętro w odrestaurowanej kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

679 000 zł63 m² 10 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63m2. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem - sypialnia - pokój - łazienka - przedpokój - balkon W okolicy: - park - supermarkety -.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł108,10 m² 9 222,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

W ofercie sprzedaży przestronne mieszkanie znajdujące się w malowniczej dzielnicy Wrocławia, krzyki, dzielnica Brochów, przy ulicy Koreańskiej. Mieszkanie o powierzchni 108m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł83,66 m² 9 311,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę przestronnego, po kapitalnym remoncie mieszkania o powierzchni 83,66 m , usytuowanego na parterze kamienicy przy ul. Baryckiej. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł86 m² 24 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy reprezentacyjny charakter, bezpieczeństwo i nowoczesne technologie - ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 3-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł69 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na Klecinie w pobliżu Bielan Wrocławskich. Mieszkanie o wielkości 69m2 Znajduje się na parterze lokalizacja: klecina, południe Wrocławia. Mieszkanie: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł85,60 m² 12 383,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne, 2-poziomowe mieszkanie 85,6 m z balkonem i patio Wrocław, ul. Skrzydlata Na sprzedaż prezentuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł64,66 m² 15 450,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,66 m , zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Oporowa we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł79,56 m² 9 049,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne i jasne mieszkanie położone na 4 piętrze klimatycznej kamienicy w centrum Wrocławia Śródmieście. Opiekun nieruchomości: renata Mayer tel.   Układ mieszkania daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wrocław-Krzyki, ul. Swobodna 2 - okolice ch Wroclavia, dworca Głównego i ścisłego centrum, z komunikacją miejską i usługami na wyciągnięcie ręki. 3 osobne pokoje | osobna kuchnia |.

Szczegóły ogłoszenia

1 104 761 zł76,06 m² 14 525 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowy do wprowadzenia 3-pak! 3 osobne kawalerki z pełnym wyposażeniem. Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Nr licencji pfrn 29569 tel.   Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 16.77 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72,60 m² 11 005,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie | 73 m | 2x Balkon | 2x Garderoba Opiekun oferty Daniel Gutowski licencja pfrn nr 31347 tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 469 zł53,12 m² 12 489,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* bez prowizji i bez podatku pcc * Mieszkanie gotowe, klucze dostępne do wydania. * gwarancja najniższej ceny. * zapewniam pomoc w uzyskaniu kredytu oraz w wykończeniu mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł58,50 m² 14 136,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzy pokoje W nowym budownictwie Z 2008r taras / balkon/ Krzyki - blisko dworzec główny / galeria handlowa - idealne pod inwestycję, do zamieszkania możliwość zakupu miejsca garażowego (.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł60,78 m² 14 297,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem na Poświętnym. Lokal składa się z 2 ustawnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym, z którego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 3 - pokojowe mieszkanie | 64,68 m2 | parter z dużym ogrodem | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł64 m² 11 640,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nie szukaj już! To oferta dla Ciebie! Dostępna dla Każdego! Do sympatycznej negocjacji! Aktualnie lokal wolny, niezamieszkały, do odbioru klucze niezwłocznie po zapłacie! W lokalu bardzo cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł46,10 m² 13 340,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w budynku z 2016 roku. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku wyposażonym w windę, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł63 m² 8 873,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 63 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,50 m² 11 824 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w Wrocław, w dzielnicy Stabłowice. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2013 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł79 m² 13 797,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze i 1 piętrze bloku z 2008 roku. Lokalizacja - Ołtaszyn - okolice ulicy Ułańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł48,70 m² 11 498,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z piwnicą na Księżu Małym Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,7 m w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł89 m² 21 292,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o powierzchni ok. 89 m2 z tarasem 25 m2 z widokiem na rzekę na renomowanej inwestycji Olimpia Port! Opiekun Oferty Szymon Mazur telefon   .

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe/ balkon/ klimatyzacja/ garaż / Olimpia Port ul. Kolumba Oferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł55,50 m² 10 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie 55,19 m z oddzielną kuchnią na sprzedaż Wrocław, huby Dostępne od zaraz Lokal o powierzchni 55,19 m stanowi atrakcyjną propozycję zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł56 m² 12 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,46 mkw po kapitalnym remoncie, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł63 m² 62,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone przy ul. Gwiaździstej obok Sky Tower w inwestycji Nowe Centrum Południowe, dzielnica Krzyki. Lokalizacja: ul. Gwiaździsta, 20.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł51 m² 14 098,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadbana w każdym calu! Przepiękna nieruchomość w centralnej lokalizacji, usytuowana w zielonej okolicy, gotowa do zamieszkania! Dorota Panasiuk Licencja 22186, serdeczne polecam! Chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł51,90 m² 10 597,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Okazja przy rewitalizowanej ulica Gajowickiej! W pełni odmalowane na biało z gładzonymi ścianami mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią, odremontowaną łazienką i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,50 m² 14 765,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57,5 m | 2 balkony | krzyki | wrocław Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 100 zł62,81 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, dobrze zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Waniliowej na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł51 m² 12 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Dworcu pkp Wrocław Nadodrze. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł53 m² 10 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Bardzo ładne , 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2, położone na 1 piętrze w budynku przedwojennym przy ul. Mjr Jana Piwnika Ponurego. Lokal składa się z kuchni z aneksem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

787 150 zł60,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1900

3 pokoje | 60,55 m | Centrum | Kamienica z 1900 r. ogromny potencjał Przestronne, pełne światła mieszkanie w samym sercu Wrocławia. Wyjątkowa lokalizacja, wysoki standard kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 800 zł55,20 m² 10 920,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym, kameralnym osiedlu na Nowych Żernikach. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 20-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł66,44 m² 17 760,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż jasne mieszkanie 66,44m2 + 22,66m2 dodatkowego pomieszczenia z oddzielnym wejściem ( idealne na gabinet/pracownie/biuro) Łączna wielkość całej nieruchomości 89,1m2 + piwnica 7.95m2+.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł67 m² 25 373,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Mieszkanie znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Popowickiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł62,25 m² 9 991,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Polecam Państwa uwadze następujące mieszkanie: budynek - kameralny - ogrodzony - rok budowy 1967 - otoczony zielenią - rama H parkowanie - na terenie posesji, za szlabanem, wyłącznie dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij