dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł49 m² 14 382,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiołkowa

Grabiszyn,Wrocław

635 910 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Nasturcjowej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 51,7m2 składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapienna

Huby,Wrocław

900 000 zł102 m² 8 819,21 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Agencja digitalbroker oferuje na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie znajdujące się na poddaszu kamienicy położonej na osiedlu Huby. Mieszkanie z ogromnym potencjałem do zagospodarowania przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

488 901 zł54 m² 9 121,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum/topinwestycja/bema/staremiasto/3pok./TANIO Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy pl. gen. Józefa Bema. Mieszkanie do gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

550 000 zł49 m² 11 261,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z rozkładowym trzy-pokojowym mieszkaniem, z osobną kuchnią i łazienką, obok ulicy Elizy Orzeszkowej, szczegóły: lokalizacja: - dobra lokalizacja obok ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

749 998 zł59 m² 12 705,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lux- krzyki/ 3 Pok -59,20m2/ Balkon/ Garaż** Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

890 000 zł82 m² 10 853,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie powierzchni 82m2 położone we Wrocławiu przy ul. Czajkowskiego. Nieruchomość idealna dla klienta ceniącego ciszę i bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 084 zł65 m² 10 693,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ok Oltaszyn lux 3 pokoje 63,7m2 garaz 2 poziomy/top polecamy Klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu w przy Torze wyscigow konnych Do sprzedania komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

649 000 zł50 m² 13 053,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49.72 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

616 943 zł49 m² 12 583 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! park,borek lokalizacja al. Dębowa/ dla Rodziny Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m kw na Borku przy alei Dębowej w bloku z lat '80. Cały teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 730 185 zł65 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w inwestycji Premium! Mieszkanie do własnej aranżacji. Oferowana nieruchomość o powierzchni użytkowej 65,29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajcza

Kowale,Wrocław

648 318 zł57 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na kameralnym, spokojnym osiedlu w pobliżu kanału żeglugowego! Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla osób, które cenią sobie cichą okolicę przy jednocześnie sprawnym dojeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajcza

Kowale,Wrocław

662 112 zł58 m² 11 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

4 400 zł75 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament | taras | wysoki standard | centrum | miejsce postojowe | klimatyzacja Lokalizacja: wrocław, bulwar Drobnera Metraż - 75 m2 Piętro 6 piętro Czynsz 4 400 zł Opłaty - 1 600 zł Kaucja - 6 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 140 000 zł103 m² 11 089 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

NA sprzedaż duże, słoneczne mieszkanie tuż przy Placu Dominikańskim, ul. Krasińskiego. Idealne pod inwestycję, na działalność gospodarczą, najem długo lub krótkoterminowy dla turystów. Oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litomska

Szczepin,Wrocław

740 000 zł68 m² 10 802,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie II poziomowe, 3-pokojowe o powierzchni 68,5 m , znajduje się ono na III piętrze w kamienicy (plomba lata 90te). Rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wynajem umeblowanego wielkiego mnieszkania dla rodziny lub pracownikom czy studentom. Mnieszkanie składa się z oddzielnakuchnia.piekarnik gazowy lodówka+krzesła oraz stół Pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem luksusowego mnieszkania we wysokim standardu składa się z 3 pokoi Wyposażenie kuchnia pełno umeblowana Salon sofa rozkładana stół oraz krzesła Pokoj luzko materac komoda Pokoj Biurko oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Psie Pole,Wrocław

546 334 zł57 m² 9 628,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o ponadprzeciętnych walorach funkcjonalnych. Na kompaktowym metrażu został zaprojektowany wygodny pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na ponadprzciętny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

645 000 zł66 m² 9 808 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! zapraszamy na prezentacje 7 dni W tygodniu! Polecam wyjątkowo interesującą ofertę - nowe mieszkanie z dużym ogródkiem I tarasem, komórką lokatorską oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Nadodrze,Wrocław

949 000 zł60 m² 15 949,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wróciło mieszkanie! Łap Okazję! Klucze do odbioru! Ścisłe Centrum Wrocławia/ Pl. Bema! Jedyna Taka Inwestycja we Wrocławiu! Sam zobacz i zdecyduj- umów się na Spotkanie. Lokalizacja Nr 1 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

8 500 zł106 m² 80,19 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia - bez prowizji! Więcej informacji udzieli: tel. We speak englisch, wir sprechen Deutsch, розмовляємо українською, говорим по-русски. Cicha uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

669 000 zł53 m² 12 687,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,73 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

749 998 zł61 m² 12 376,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Gądów/horbaczewskiego/3pok./BALKON/WINDA/PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe mieszczące się na 1-szym piętrze 11-piętrowego bloku z dwoma windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 995 zł48 m² 14 412,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

488 900 zł54 m² 9 138,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

926 628 zł83 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot292-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 2-stronna: północny- zachód, południowy-wschód - antresola 30m2 - taras 16m2 - balkon 8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyk,Wrocław

896 043 zł70 m² 12 818,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Krzyki Jagodno 3 pokoje 70m2 /taras /garz/ogrodek! polecamy 3 pokojowego mieszkania 68,40m2 bezpośrednio od właściciela. Bez Prowizji. Księga Wieczysta bez obciążeń. Atuty nowoczesne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 - pokojowy apartament o powierzchni 55m2 we Wrocławiu na ul. Długiej. Znajduje się on w inwestycji Lokum Porto wybudowanej przez dewelopera Lokum Development w 2023r. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Nadodrze,Wrocław

949 000 zł60 m² 15 949,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Wynajem mnieszkanie w osiedlu na powierzchni 56m2 Odzielenia kuchnia:elektryczny piekarnik,zmywarka,kuchenka gazowa,lodówka Pokoj stół rozkładany 4 krzesła,komoda Pokoj dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecame wynajem luksusowego mnieszkania we Wrocławiu w nowym osiedle Mnieszkanie ma 50m2 i składa się z: kuchnia pełno wyposażona Salon:sofa i komoda stol kreślą Pokoj:luzko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

699 000 zł64 m² 11 008 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3-pokojowe na Lipie Piotrowskiej w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania od zaraz! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

575 000 zł55 m² 10 506,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nie pozwól, by ktoś kupił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 595 000 zł57 m² 27 982,50 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Atal Odra Tower lux /3pok/taras 120m2/widok Przedstawiamy ofertę wyjątkowy i jedynyvtski apartament w centrum Wrocławia z bajecznym widokiem Apartament 3 pokojowy na 8 piętrze z 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Składowa

Stare Miasto,Wrocław

430 000 zł41 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie blisko rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego(między Pomorską, dubois, kurkową) 10 min pieszo do rynku, 6 min pieszo do Uniwersytetu, 4 min pieszo na wyspę Słodową. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Piastów

Oporów,Wrocław

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Wrocław, oporów Mieszkanie świeżo po remoncie, pierwszy najem Witam, oferuję do wynajęcia mieszkanie, zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Oporów we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostowa

Śródmieście,Wrocław

7 900 zł61 m² 129,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2. Bulwary Książęce to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, które łączy w sobie kameralną atmosferę prywatności z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

717 080 zł61 m² 11 717 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Narożne mieszkanie, idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

610 000 zł54 m² 11 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne mieszkanie w Centrum miasta - wszystko pod ręką. Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Mieszkanie składa się: - salonu z wejściem do kuchni; - dwóch sypialni; - przedpokoju;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Dwór,Wrocław

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem przy ul. Rogowskiej - Nowy Dwór Osiedle w sąsiedztwie zieleni i niezbędnych usług Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie.