dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

615 000 zł62 m² 9 991,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

789 000 zł59 m² 13 372,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Polecam piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 z balkonem 3,9 m2 i wspaniałym widokiem na zieleń. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

849 000 zł89 m² 9 500,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,36m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Zygmunta Krasińskiego na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

520 000 zł60 m² 8 673,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,95m2 znajdujące się przy ul. Trzebnickiej - tuż obok mostów Trzebnickich we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

627 000 zł53 m² 11 805,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego w Wrocławiu, w dzielnicy Nowy Dwór, przy ul. Budziszyńskiej. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Gajowice,Wrocław

649 000 zł62 m² 10 484,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Lwowskiej na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

849 000 zł89 m² 9 500,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

744 400 zł62 m² 11 998,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku, przy ul. Czartoryskiego 49 na 3-cim piętrze (winda). Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piękna

Huby,Wrocław

849 000 zł65 m² 13 124,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Pięknej na wrocławskich Hubach Będzie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

715 000 zł66 m² 10 758,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Królewieckiej na wrocławskich Maślicach Będzie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

990 000 zł71 m² 13 961,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe, jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w doskonalej lokalizacji - przy ul. Racławickiej we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna). Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otmuchowska

Huby,Wrocław

629 000 zł63 m² 9 995,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,93m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Otmuchowskiej na wrocławskich Hubach Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brodzka

Pracze Odrzańskie,Wrocław

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Brodzkiej we Wrocławiu, usytuowany na parterze budynku, który powstał w wyniku adaptacji poniemieckiego spichlerza. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Gajowice,Wrocław

399 000 zł49 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 49,02mkw zlokalizowane przy ul. Mieleckiej 3 na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym potencjałem posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Matejki

Ołbin,Wrocław

580 000 zł52 m² 11 242,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Prezentujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,59m2 znajdujące się przy al. Matejki - tuż obok ogrodu botanicznego we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny potencjał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

5 200 zł69 m² 75,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.69 m zlokalizowane przy ul. Racławickiej Otoczenie:Inwestycja położona jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

598 886 zł49 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

/ grabiszyn / 48m2!park grabiszynski top / od zaraz/doskonała Lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie na , mieszkanie w pełni umeblowane na spokojnym osiedlu , 3 pokoje z łazienką , 3 piętro , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

549 000 zł54 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie na osiedlu Różanka. Idealnie sprawdzi się pod inwestycje do remontu i sprzedaży z zyskiem, lub remontu i najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żmudzka

Zgorzelisko,Wrocław

799 000 zł58 m² 13 823,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: mieszkanie 3-pokojowe | 57,8 m2 | Ogród | Garaż | Wrocław Psie Pole, zgorzelisko Otoczenie nieruchomości: osiedle położone jest w cichej i spokojnej części Psiego Pola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Śródmieście,Wrocław

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wrocław , Poświętne , ul. Michała Henryka Kamieńskiego - Osiedle Pod Platanami - mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego budynku przeznaczone do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Fabryczna,Wrocław

652 783 zł61 m² 10 643,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje/balkon/nowoczesne osiedle przy zieleni Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie Nowoczesne, dobrze zaprojektowane osiedle w zachodnim Wrocławiu, w pobliżu Stadionu Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 420 000 zł63 m² 22 539,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym,balkonu,główną sypialnią,trzeciego pokoju,łazienkiz wc,przedpokoju. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł64 m² 11 007,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje z charakterem | Nowy Dwór Wrocław | 63,5 m Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie porządku, przestrzeni i spokoju. To jest jedno z nich. Na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kasztanowa

Borek,Wrocław

1 550 000 zł96 m² 16 097,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

English below, we speak English Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej Willi. Powierzchnia całkowita mieszkania - 96,29 m2 + Loggia - 18 m2 + Duży taras - 24 m2 + Piwnica 28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 431,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 829 000,30 zł Trójstronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w nowym budownictwie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Biskupin,Wrocław

1 648 548 zł65 m² 25 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

936 000 zł72 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta wstrzymana - Piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, położone na drugim piętrze kamienicy we Wrocławiu przy ul. Gajowej - bardzo blisko centrum, dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 580 zł57 m² 62,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 097 649 zł75 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

867 000 zł90 m² 9 580,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe. Składa się z: 3 dużych pokoi oraz sypialni i garderoby (wydzielonych przy jednym z nich),oddzielnej kuchni,łazienki,przedpokoju,wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

780 000 zł65 m² 12 024 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedaż prywatna bez pośredników! 0% prowizji | 3 pokoje | Balkon | Garaż | Krzyki Gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe (64,87 m ) świetna lokalizacja + pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Psie Pole,Wrocław

585 450 zł54 m² 10 841,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

przy zakupie mieszkania Zapraszam do prezentacji mieszkania znajdującego się przy ulicy Inflanckiej na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie posiada 3 osobne pokoje oraz osobną kuchnię. Obustronny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

670 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | balkon (loggia) | możliwość przejęcia z najemcami | Popowice / Gądów Mały Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w 4-piętrowym bloku zlokalizowane przy ul. Na Ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

852 381 zł75 m² 11 366,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże i aż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z ogromnym ogrodem 163m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Śródmieście,Wrocław

720 000 zł69 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: wrocław, śródmieście, ul. Karola Miarki. Opis: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,80 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku (plomba z 1993.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

660 000 zł61 m² 10 819,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze, o powierzchni 60,5 m . Znajduje się na 8/10 piętrze, w budynku z nową windą z monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Sępolno,Wrocław

879 000 zł71 m² 12 300,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe Sępolno 71,46 m + duża piwnica Ogródek 2 łazienki Lokalizacja: wrocław sępolnopowierzchnia użytkowa: 71,46 m Liczba pokoi: 3kuchnia: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

749 672 zł81 m² 9 298,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Promenada

Fabryczna,Wrocław

818 000 zł63 m² 12 984,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne, z piękną przestrzenią, komfortowe mieszkanie w kameralnym domu wielorodzinnym (z 2008r), ze współdzielonym dużym ogrodem, placem zabaw, altaną oraz sadem. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

3 499 zł88 m² 39,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w budynku z windą przy ul. Przyjaźni. Mieszkanie jest jasne, komfortowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij