dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje - ponad 70 mkw - do wynajęcia blisko Rynku Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń prestiżowy budynek Nieruchomość złożona z: przedpokój 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

999 999 zł77 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od 15.01.2024*** Polecam 3 pok. mieszkanie o pow. 115 m2 po podłodze 77m2 powierzchni użytkowej, wykończone w wysokim standardzie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down 0 % Prowizji! Do wynajęcia w pełni umeblowane, przytulne dwupokojowe mieszkanie w Centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

769 000 zł50 m² 15 472,80 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

WE speak english, english describe below Chcesz zamieszkać w prestiżowym budynku, w samym centrum Wrocławia ? Dodatkowo marzy Ci się nieosiągalna w tej części miasta cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

5 600 zł115 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. **dostępne od zaraz** piękne mieszkanie do własnej aranżacji! Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2 znajduję się przy ul. Vivaldiego na Wrocławskim Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

661 500 zł26 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament Z balkonem położony na przedmieściu oławskim - ścisłe centrum. Inwestycja "angel River" to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia - doskonała lokalizacja, ponadczasowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buska

Krzyki,Wrocław

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English, мы говорим по-русски. Umowa najmu na dowolny okres - do negocjacji. Do wynajęcia - mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Buskiej 5a , o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

973 000 zł39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogórkowa

Klecina,Wrocław

749 000 zł48 m² 15 568,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 48m , położone w atrakcyjnej lokalizacji. mieszkanie w 3-piętrowym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

781 695 zł60 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o projektowanej powierzchni 59,90 m2 znajduje się na 4. piętrze w 17-piętrowym wieżowcu na Ołbinie Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarocińska

Psie Pole,Wrocław

579 000 zł44 m² 13 186 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 25,71 m2 - Pokój 11,24 m2 - Przedpokój 2,06 m2 - Łazienka 4,90 m2 - Balkon 4,65 m2 Najważniejsze informacje: - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

739 000 zł44 m² 16 988,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie (43,5m2) w świetnej lokalizacji, które jest świeżo po profesjonalnym wykończeniu. Nowoczesne osiedle Port Popowice. Mieszkanie o powierzchni 43,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Karłowice,Wrocław

1 269 998 zł100 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do prezentacji tego wyjątkowego apartamentu dwupoziomowego z czterema pokojami oraz aż dwiema łazienkami usytuowanego na malowniczych Karłowicach we Wrocławiu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

677 000 zł40 m² 16 963,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na czwartym piętrze w świeżo oddanym do użytkowania budynku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kubali

Poświętne,Wrocław

539 500 zł49 m² 10 943,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (23,90m2) - sypialni (10,50 m2) - łazienki (4,19 m2) - przedpokoju (10,71 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

8 500 zł107 m² 79,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia - bez prowizji! Więcej informacji udzieli: tel. Śniadnie Z widokiem na rzekę, wieczorny grill Z przyjac1ółmi na tle panoramy miata - to możliwe, zapraszamy! Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buraczana

Klecina,Wrocław

699 000 zł48 m² 14 529,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo ładne, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 48,11 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego apartamentowca z windą z 2018 r. - krzyki-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jaźwińska

Stabłowice,Wrocław

690 000 zł60 m² 11 471,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe powierzchni 60,15M2 Nieruchomość znajduje się 3 piętrze 4-piętrowego bloku z windą wybudowanego w 2010 roku. Pokoje są optymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

580 000 zł47 m² 12 393,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wykończone mieszkanie, o pow. około 46,8 m2 z balkonem i piwnicą we Wrocławiu. Powierzchnia pomieszczeń: pokój 19,20, sypialnia 13,40, kuchnia 5,2, łazienka 4,7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

1 329 000 zł104 m² 12 778,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Brochów, w nowej części tego osiedla przy ul. Semaforowej. Mieszkanie dwupoziomowe, nowoczesne mierzące 104m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

799 000 zł62 m² 12 866 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentację. nr. Pfrn 28679 tel. Zapraszam do zapoznania się z ładnym mieszkaniem tuż przy Parku Grabiszyńskim o powierzchni ponad 62m2, które położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szczepin,Wrocław

778 000 zł57 m² 13 697,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 1 piętrze przy ul. Wichrowa 6e /mieszkanie o pow. 60m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni - Przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

719 000 zł40 m² 17 779,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowy 2-pokojowy apartament w kameralnej inwestycji z 2017 roku. Mieszkanie o powierzchni 40,44m2 położone na 3 piętrze w apartamentowcu z 2017 roku zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

611 100 zł31 m² 19 406 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie w ścisłym centrum, idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod najem lub jako pierwsze mieszkanie. Jest to jednopokojowy apartament z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

776 682 zł76 m² 10 263 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na obszarze o powierzchni prawie 2 ha powstanie w 3 etapach osiedle liczące ok. 500 mieszkań, 15 lokali usługowych, dwa place zabaw oraz infrastruktura towarzysząca. Wszystko zaprojektowane tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

653 500 zł37 m² 17 899 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W samym centrum miasta. Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni ok. 36,51 m2, znajduje się na 4 piętrze, 6-piętrowego, nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł26 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w prestiżowej inwestycji Angel River przy ulicy Walońskiej we Wrocławiu! Mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku. Posiada powierzchnię 25,5 mkw. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Karłowice,Wrocław

588 000 zł50 m² 11 643,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam 2pok. o powierzchni 50,5 m2 na wysokim parterze w Apartamentowców na zamkniętym osiedlu "cichy Zaułek ", na wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie jest świeżo odnowione, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Młynarska

Różanka,Wrocław

1 349 000 zł80 m² 16 862,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Agencja digitalbroker prezentuje ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu o powierzchni 80m2 zlokalizowanego przy ul. Młynarskiej na Wrocławskiej Różance. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Księże Wielkie,Wrocław

840 000 zł64 m² 13 205,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Turawskiej 9 na osiedlu Bulwar Mały Książę. Nieruchomość posiada duże okna przez co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne studio w wydzieloną częścią sypialną! Do mieszkania przynależy balkon! Pomimo centralnej lokalizacji w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dedala

Gądów Mały,Wrocław

757 999 zł52 m² 14 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Cena: 757.999zł do negocjacji - 2-pokojowe mieszkanie z 2 OGRÓDKAMI czeka na nowych mieszkańców! Świetny układ i przestronny salon. Wysokość mieszkania 3,3m! - Typ: mieszkanie - Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

557 800 zł32 m² 17 685 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie w inwestycji centrum miasta. Do własnej aranżacji. Zapraszam do kontaktu, po więcej informacji. Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym 27,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

875 000 zł51 m² 17 268,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie z magicznym ogrodem i podwójnym miejscem parkingowym - Wrocław - Jagodno Odkryj nowy wymiar komfortu i elegancji w naszym wyjątkowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

679 000 zł56 m² 12 114 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego dwupokojowego mieszkania znajdującego się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Belvedere Park na zielonych Krzykach. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

860 001 zł60 m² 14 331 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Top 3-pok/ 60m2 Ogród Garaż Krzyki- ślężna ` Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu z 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

585 400 zł31 m² 18 860 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: telefon Nowoczesna kawalerka w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego. Łatwe wydzielenie sypialni. Otoczenie: w promieniu ok. 1 km znajdują się ikony Wrocławia: klimatyczny Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

3 300 zł35 m² 93,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy ostrowie tumskim bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.