dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 498 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 498 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Popowice

Popowice,Wrocław

919 000 zł68 m² 13 439,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje 70 M2 / wrocław / apartament pixel house / magnolia Przedstawiam trzypokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie, położone w apartamentowcu Pixel House z 2017 roku na przeciwko ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

443 000 zł33 m² 13 589 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z tarasem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

626 400 zł58 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: op118-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 58m2 Cena: 626 400zł Termin realizacji: 2023-07 Standard wykończenia- stan deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

653 000 zł59 m² 11 068 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

875 000 zł72 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

249 001 zł18 m² 13 833,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Top/mikrokawalerka-18m2/ul. Sołtysowicka/hit Na sprzedaż mikrokawalerka przy ul. Sołtysowickiej. 3 piętro w budynku z windą i całodobową ochroną, 18 metrów kwadratowych nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

525 000 zł43 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie do sprzedaży w nowym budownictwie na Tarnogaju. Nowoczesne osiedle, blisko pętla tramwajowa. Idealne pod wynajem! Układ pomieszczeń: - sypialnia 11,5 m2 - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem nana osiedlu Ogrody Hallera w otoczeniu parku Grabiszyńskiego i ch Borek. W cenie wynajmu jest również miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

503 500 zł48 m² 10 505 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: op119-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 47,93m2 Cena: 503 500 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- stan deweloperski (załączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

295 500 zł22 m² 13 431,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Świetna lokalizacja! Kameralna zabudowa! Idealny zakup inwestycyjny! Możliwość odliczenia podatku 23%vat! ( działalność gospodarcza jak i osoby fizyczne) Wykończenie "pod klucz" w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

1 081 058 zł87 m² 12 379 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4-pokojowe Z balkonem ok. 50m2 blisko rynku! Bez podatku pcc! Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie o powierzchni ok. 87,33 m2 z trzema balkonami o łącznej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

7 000 zł131 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. *** wolne od 23/02/2023 *** *** klucze W biurze *** Najważniejsze informacje: do wynajęcia dwupoziomowy apartament w inwestycji z 2010roku ''just in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

821 462 zł73 m² 11 192 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg101-rz Mieszkanie o powierzchni 73,40m2 znajduje się na parterze. Na mieszkanie składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,94m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 950 zł68 m² 58,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe z tarasem centrum * Kępa Mieszczańska * Dostępne od zaraz - nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej o powierzchni 68 m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modelskiego

Marszowice,Wrocław

569 000 zł62 m² 9 130,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie. Cisza i spokój, piękny las, mnóstwo ścieżek, czyste powietrze, siłownia, plac zabaw. To co widać na zdjęciach jest realne i prawdziwe, umawiając się na wizytę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

870 351 zł77 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg097-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 77,30m2 Cena: 830 289zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku z windą we Wrocławiu ul. Wichrowa. Mieszkanie o powierzchni 41 m2 usytuowane na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

890 000 zł90 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe o powierzchni 90 m2 z ogródkiem oraz tarasem: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja, blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

599 900 zł61 m² 9 834 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

471 770 zł49 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw149-rz Mieszkanie o powierzchni 49,4m2 znajduje się na 3. piętrze w budynku z windą. Na mieszkanie składają się: - salon z aneksem kuchennym o pow. 25m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

9 000 zł70 m² 129 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*apartament wolny od zaraz* *first rent* Serdecznie polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie w prestiżowym rejonie Wrocławia. Apartament znajduje się na ulicy Księcia Witolda, tuż przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł54 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie i bardzo wygodne, dwupokojowe mieszkanie położone w nowym bloku przy ul. Jaracza. Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze w 4-ro piętrowym bloku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł60 m² 15 934 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Aleksandra Pobudejska tel. Wyjątkowe mieszkanie w super lokalizacji + taras z widokiem na rzekę. Możliwość wystawienie fv. Mieszkanie składa się z: - przestrzeń salonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł55 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: polecam na wynajem przytulne i ciepłe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,08m2 usytuowane na I piętrze w III-piętrowym budynku w Wysokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Widna

Powstańców Śląskich,Wrocław

540 000 zł43 m² 12 558,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon. Zadbane 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

2 200 zł34 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-wolne od 07.02.2023r- Polecam do wynajęcia przestronną kawalerkę na ulicy Pięknej, w nowoczesnym budynku, na ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie oferuje wysoki standard, bezpieczeństwo, zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

534 000 zł50 m² 10 645,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Kompaktowe mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

908 432 zł80 m² 11 357 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg098-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 79,99m2 Cena: 908 432zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

569 000 zł52 m² 10 942,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Belvedere Park we Wrocławiu. Mieszkanie znajduję się przy ul. Przyjaźni na czwartym piętrze w budynku o pięciokondygnacyjnej zabudowie z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

535 000 zł50 m² 10 501,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie 2pok w pełnym rozkładzie 52mkw w znakomitej lokalizacji w ścisłym Centrum Wrocławia - boczna ul. Grabiszyńskiej. Apartamentowiec z 2016 roku. Odnowione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

458 000 zł40 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Północna

Maślice,Wrocław

895 000 zł85 m² 10 554,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na wrocławskich Maślicach, wykończone w wysokim standardzie. Gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 84,8 m2 składa się z: i poziomu: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 345 000 zł104 m² 12 933 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami oraz dwoma balkonami. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

2 250 zł35 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

-#pierwszy wynajem w historii mieszkania#- #sauna & fitness W cenie# Serdecznie polecam funkcjonalną kawalerkę o pow. 35m2 do wynajęcia w sercu Wrocławia, przy ul. Walońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

313 000 zł21 m² 14 578,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Gotowy do odbioru * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Idealna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -tarasu Apartament wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Popowice

Popowice,Wrocław

2 490 zł34 m² 72 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam na wynajem piękne mieszkanie w pixelhouse - budynku z 2020 roku, nieopodal ch Magnolia (możliwość wynajmu z miejscem postojowym w garażu podziemnym) We speak English, ukrainian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

850 000 zł174 m² 4 887,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż na Ołtaszynie apartament w zabudowie szeregowej ( I piętro i poddasze z niezależnym wejściem z poziomu 0 ) w stanie deweloperskim w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

503 000 zł48 m² 10 479 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.