dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witkowska

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne W pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji Opis nieruchomości: atrakcyjne w pełni umeblowane mieszkanie znajdujące się przy ulicy Witkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

290 496 zł45 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na Oporowie. Kameralna zabudowa, dom posiada 12 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* dwupokojowy apartament W bezpośrednim sąsiedztwie sky tower Opis nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 50mkw. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51 m2 w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Hłaski. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (21 m2 + 13 m2) * przedpokoju (5 m2) * kuchni (7 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dubrownicka

Psie Pole,Wrocław

214 552 zł41 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający. Nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41,26 z balkonem i miejscem parkingowym. Usytuowane na pierwszym piętrze w bloku jednopiętrowym. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław, krzyki, ołtaszyn! Polecamy do wynajęcia nowe, komfortowo wykończone i umeblowanie mieszkanie na kameralnym osiedlu Ołtaszyna. Mieszkanie przygotowane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

393 240 zł66 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

0% prowizji* Bez podatku pcc! mieszaknie Z dużym balkonem W sercu wrocławia Opis nieruchomości: mieszkanie 3-pokojowe w kompleksie apartamentów usytuowanych w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dobra cena! tylko U nas! szybkie wydanie! Mieszkanie na Krzykach składa się z dwóch pokoi. Salon połączony z aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka oraz przedpokój z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne W pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji Opis nieruchomości: atrakcyjne w pełni umeblowane mieszkanie znajdujące się na Muchoborze Wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowa kawalerka W okolicy placu grunwaldzkiego Opis nieruchomości: przestronna, komfortowa kawalerka usytuowana na wysokim parterze w nowym budownictwie (2001 r.). Zadbany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Żwirki i Wigury (fabryczna). Cicha, spokojna, zielona okolica. W okolicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

468 500 zł60 m² 7 851,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w stanie developerskim, na Ołtaszynie. Większoąć okien wychodzi na stronę zachodnią. Osiedle zamknięte, z całodobową ochroną. Okolica bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

279 577 zł49 m² 5 679 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa Niższa Cena Przestronne mieszkania Osiedle liczy łącznie 48 mieszkań: 2-, 3- i 4- pokojowych, o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania na parterze posiadają zielone tarasy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

298 900 zł48 m² 6 199,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kupujący zwolniony Z prowizji oraz opłaty 2% pcc. Krzyki - nowoczesne osiedle; mieszkania 1,2 i 3 pokojowe z tarasami, balkonami. Inwestycja wybudowana - w sprzedaży gotowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

450 000 zł82 m² 5 497,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Zero dodatkowych kosztów od kupującego! / bez prowizji oraz 2% podatku pcc! cicha I spokojna okolica / niska, kameralna zabudowa / sąsiedztwo parku klecińskiego gotowe mieszkania W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

298 000 zł49 m² 6 080,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

210 000 zł31 m² 6 827,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

402 564 zł53 m² 7 554,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowy, rozkładowy apartament W niskiej zabudowie, w prestiżowej dzielnicy borek, niedaleko parku. Piękny, przestronny, rozkładowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 53,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

347 000 zł69 m² 5 055,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pasteura

Śródmieście,Wrocław

650 000 zł99 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: ul. Pasteura (śródmieście). Mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji* piękne studio W apartamentach silesia Opis nieruchomości: komfortowa kawalerka typu studio usytuowana na 2 piętrze w prestiżowym apartamentowcu z 24h ochroną w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Strzegomska (bliżej ul. Legnickiej). Spokojna, cicha, zielona okolica. W pobliżu sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Obrońców Poczty Gdańskiej (boczna ul. Zwycięskiej, krzyki - Ołtaszyn). Spokojna, cicha i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji * przytulne mieszkanie W nowym budownictwie Opis nieruchomości: bardzo komfortowe mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu w nowym budownictwie. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji piękne 2-pokojowe mieszkanie przy galerii dominikańskiej Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 55 mkw położone na 4 piętrze w plombie z 1998 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 850 zł70 m² 26,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis: polecam mieszkanie na osiedlu Gaj o powierzchni 70 m2 + komórka lokatorska. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu z jadalnią, garderoby, łazienki oraz dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne mieszkanie W nowym budownictwie przy ulicy strzegomskiej Opis nieruchomości: atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 3 piętrze w apartamentowcu z 2010r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł60 m² 4 710,74 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Chcesz zainwestować w nieruchomość? 3 pokojowe W pełni rozkładowe I słoneczne mieszkanie Zlokalizowane w dzielnicy Fabrycznej w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

249 000 zł48 m² 5 155,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opis: polecam mieszkanie na Wojnowie: 48,3m. Salon z kuchnią 18m + 6m, pokój 16m, łazienka 3m. Na podłodze kafelki oraz panele. Do mieszkania przynależy duży balkon. Ogrzewanie olejowe dla całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł76 m² 7 084,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie w stanie developerskim, na Ołtaszynie, boczna Parafialnej. Trzy pokoje /75,80m2/, duży balkon. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną. Okolca bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 550 zł52 m² 29,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* nowiutkie mieszkanie na bezpiecznym osiedlu - krzyki Opis nieruchomości: nowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 2013 r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

307 000 zł46 m² 6 732,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na Psim Polu, na kameralnym, przestronnym osiedlu, usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku. W pobliżu dużo terenów zielonych i rekreacyjnych. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

297 000 zł50 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowa oferta, tylko u nas! 2pokoje w nowym budownictwie z balkonem z możliwością dokupienia miejsca parkingowego za 15 000 zł! Polecam 2-pokojowe, zadbane mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

280 000 zł33 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ekskluzywna kawalerka przy skrzyżowaniu ulic Partynickiej i Braterskiej W sprzedaży mieszkanie na pierwszym piętrze w nowym budownictwie. Budynek jest dwupiętrowy i został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

275 000 zł47 m² 5 876,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

| wysoki standard. Komfortowe i przestronne mieszkanie na Krzykach. Nowe i zadbane budownictwo. Spokojne i cicha okolica. Stan nieruchomości pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obornicka

Psie Pole,Wrocław

339 000 zł44 m² 7 650,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne mieszkanie, osiedle strzeżone! Polecam mieszkanie położone przy ul. Obornickiej na osiedlu Różanka, w nowym budynku z 2005r. Budynek z windą. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł75 m² 7 131,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 75m2 / na Ołtaszynie w stanie developerskim. Osiedle bardzo ciche i zielone z całodobową ochroną. Dobra komunikacja z resztą miasta i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 370 zł57 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł74 m² 6 067,96 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kupujący wybierając mieszkanie Z oferty naszego biura otrzymuje przy zakupie świadectwo charakterystyki energetycznej! Polecam bardzo blisko centrum wyjątkowo ciche(jak na tą lokalizację ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* apartamenty platinum - mieszkanie 2 pokojowe Z M.POSTOJOWYM Opis nieruchomości : Przestronny 2-pokojowy apartament w nowoczesnym, prestiżowym budynku Platinum w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Powstańców Śląskich, vis a vis sky tower, 1 km od Rynku, prestiżowa lokalizacja w sam raz dla.