dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

235 200 zł56 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem 88m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp lub bs-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! obok dwa parki! nowe mieszkanie! lokalizacja: al. Wiśniowa (skrzyżowanie ulic Ślężnej, armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Przyjaźni (krzyki, os. Belvedere Park). Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, również komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Przyjaźni (krzyki os. Belvedere Park). Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, również komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

190 000 zł32 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę (31,70 mkw) w nowym budownictwie na Krzykach w spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

400 455 zł73 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne 5-pokojowe mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł59 m² 4 405,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

201 600 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach, 11 km od centrum Wrocławia. Lokal z balkonem , w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

530 245 zł53 m² 9 938,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek Silence House to harmonijne połączenie funkcji mieszkalnej i komercyjnej zamknięte w nowoczesnej i przemyślanej architekturze. Na powierzchni ponad 2 800m2 znajdują się 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

189 000 zł38 m² 5 021,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Opis Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę na nowym osiedlu w zachodniej części Wrocławia (stabłowice). Mieszkanie posiada powierzchnię 37,64 m2. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

162 800 zł37 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 4400/m2 w programie "oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

235 200 zł56 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54m2, rozkładowe, usytuowane na 9 piętrze wieżowca. Na układ mieszkania składają się: trzy odrębne pokoje, osobna, ustawna kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzielna

Fabryczna,Wrocław

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

| do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na zielonym Kozanowie. :kontakt do agenta | Monika Czajka-Jenaszek | :dane biura | Neshouse Sp. z o.o. | plac Powstańców Śląskich 16-18 | 53-314 Wrocław | | |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

195 000 zł29 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne 1-pokojowe mieszkanie po remoncie o pow.29m2 na Krzykach, w okolicach ulicy Cukrowej. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

496 056 zł50 m² 9 976,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł47 m² 48,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca w centrum miasta , zaledwie 5 minut pieszo od wrocławskiego rynku. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

400 455 zł73 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł59 m² 4 405,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

201 600 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2- pokojowe mieszkanie w budynku przy ul. Oficerskiej. W pokoju dziennym komplet wypoczynkowy, komoda, serwantka. Sypialnia z łóżkiem małżeńskim i szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

359 000 zł103 m² 3 485,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Nowe gotowe do odbioru. Tylko 4 km za Ołtaszynem, w kierunku Żórawiny, wyjazd z Wrocławia ul. Grota-Roweckiego. Kameralna zabudowa, ogrodzony teren, kontrola dostępu oraz klimatyzowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

397 451 zł104 m² 3 821,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* rozkładowe 3-pokojowe W nowym budownictwie na gaju Opis nieruchomości: atrakcyjne mieszkanie o pełnym rozkładzie usytuowane na 5 piętrze apartamentowca z winda, ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

345 000 zł61 m² 5 655,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Hubskiej. Mieszkanie składa się z: * 3 pokoi (18,40 m2 + 11 m2 + 9 m2) * kuchni (7,50 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie, usytuowane na zamkniętym osiedlu z 2003 roku na Ołtaszynie we Wrocławiu. Kuchnia umeblowana i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

342 000 zł53 m² 6 452,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie o pow.53m2 na Fabrycznej, w okolicach ulicy Szybowcowej. Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013