dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł98 m² 25,51 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie dla poważnego klienta ( rodziny, firmy ) o powierzchni 98 m 2. Mieszkanie składa się z dużego hollu, salonu ok. 24 m 2 , trzech ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Północna

Fabryczna,Wrocław

599 000 zł104 m² 5 766,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowe, nowoczesne mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu na Maślicach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, który przechodzi w jadalnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

448 900 zł69 m² 6 515,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis: mieszkanie składające się z: pokoju dziennego, dwóch sypialni, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z wc oraz balkonu. Do lokalu można dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł62 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie Z ogrodem - "ogrody reja" Opis nieruchomości: piękne dwustronne mieszkanie otoczone 85 metrowym zagospodarowanym ogrodem. Zamknięte i strzeżone osiedle z podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie W samym centrum Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 52 mkw położone na 3 piętrze w nowym budynku z 2008 roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

235 674 zł28 m² 8 538,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowa kawalerka w centrum Wrocławia na sprzedaż! Proponujemy atrakcyjne mieszkanie usytuowane na parterze apartamentowca Solo11. Mieszkanie narożne, z loggią o powierzchni 3,7 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 200 zł85 m² 25,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* luksusowe mieszkanie W wysokiej Opis nieruchomości: eleganckie oraz komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z systemem inteligentnego sterowania Fibaro mieszczące się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie przy placu grunwaldzkim! o powierzchni całkowitej 65m2, na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku mieszkalnym, wybudowanym w 1994 roku. Mieszkanie jest rozkładowe. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biskupia

Stare Miasto,Wrocław

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie z pełnym wyposażeniem oraz zewnętrznym miejscem postojowym - okolice Rynku. W nowym budynku z windą, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Pokój dzienny w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* luksusowe 2 pokojowe mieszkanie W samym centrum Nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 50mkw położone na 4 piętrze w eleganckim apartamentowcu zlokalizowanym blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 999 zł43 m² 46,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* całkiem nowy apartament W centrum Opis nieruchomości : Piękny, luksusowy apartament dwupokojowy usytuowany na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2012 r. zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jahna

Fabryczna,Wrocław

378 000 zł87 m² 4 367,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,54m2. Mieszkanie w stanie deweloperskm znajdujące się na ostatnim pietrze w budoynku 3-piętrowym na nowym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

484 530 zł57 m² 8 409 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Proponowane mieszkanie znajdujące się w kompleksie "Odra House" ma powierzchnię 57,62 mkw i przynależy do niego duży balkon o powierzchni 14,10 mkw. Znajduje się na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

405 438 zł66 m² 6 130 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

|! rynek pierwotny - stan deweloperski! Mieszkanie czteropokojowe z aneksem kuchennym w samym sercu dzielnicy Krzyki, w inwestycji, która będzie oddana do użytku w IV kartele 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

597 019 zł62 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Proponowane mieszkanie znajdujące się w kompleksie "Odra House" ma powierzchnię 62,71 mkw, posiada balkon o powierzchni 13,35 m. Znajduje się na pierwszej kondygnacji budynku C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

:dodatkowy opis | * * * tylko U nas taka cena * * *! okazja pilna sprzedaż! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu gaj. Mieszkanie o powierzchni 55 mkw, na które składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

234 136 zł45 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis: mieszkanie składające się z: oddzielnej kuchni, pokoju dziennego, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju oraz tarasu. Do lokalu można dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

WE speak english bn Kontrakt serdecznie poleca 2 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w apartamentowcu w centrum Wrocławia, przy Pl. Legionów Budynek z winda, ochroną, monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

243 400 zł49 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na wrocławskich Stabłowicach. Niskie, czteropiętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

390 567 zł53 m² 7 313,99 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z pozwoleniem na użytkowanie w nowoczesnym budynku w centrum miasta o powierzchni 53,40m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

536 068 zł57 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Proponowane mieszkanie znajdujące się w kompleksie "Odra House" ma powierzchnię 57,64mkw, posiada balkon o powierzchni 14,43 m. Znajduje się na pierwszej kondygnacji budynku B.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

397 719 zł63 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o łącznej powierzchni 61,93 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze budynku A4 położonego na terenie prestiżowego osiedla Verity Rosa. Powierzchnię lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

268 000 zł55 m² 4 872,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis: polecam mieszkanie na Wojnowie na nowo wybudowanym osiedlu. Powierzchnia mieszkania 55 m2. Pokoje: 14m, 11m , 10m., łazienka, kuchnia, ogródek z tarasem o powierzchni 20 m2. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

272 015 zł45 m² 6 098,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

City island - nowa inwestycja mieszkaniowa W centrum wrocławia! city island to kameralny, szlachetnie wykończony budynek realizowany przy ul. Dmowskiego w bliskim sąsiedztwie wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

900 zł42 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładna duża kawalerka, z osobną kuchnia, w centrum Wrocławia. Mieszkanie znajduje sie na ulicy Barlickiego , w poblizu Placu Grunwaldzkiego. Doskonała komunikacja z całym Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji* ogromna kawalerka Z balkonem W centrum wrocławia Opis nieruchomości: bardzo przestronne, 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w budynku z 2000 r. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

1 350 zł48 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z 30m2 tarasem- partynice Na cichym osiedlu w nowym budownictwie, na wysokim parterze, ciepłe, przytulne, wygodne 2-pokojowe mieszkanie z 30m2 tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Juszczaka

Fabryczna,Wrocław

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opis Polecam na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie posiada powierzchnię 40 m2. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

365 040 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Solo11 Zapraszamy do Solo 11 — miejsca w centrum Wrocławia z przewagą zieleni i spokoju. Miejsca , w którym możesz zamieszkać. Wspaniały projekt w jednym z ulubionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Prusa

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie typ studio w inwestycji Rezydencja Tumska. Salon połączony z aneksem kuchennym. Duża łazienka z kabiną prysznicową. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

240 000 zł34 m² 7 036,06 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

0% prowizji* kawalerka W apartamentowcu- stare miasto - okazja! Opis nieruchomości: apartament w stanie deweloperskim usytuowany na 6 piętrze w nowoczesnym budynku o najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie dwupokojowe przy ul. Krzyckiej. Pokój dzienny z jadalnią i wyjściem na taras. Umeblowana i wyposażona kuchnia ( zmywarka, piekarnik, mikrofalówka etc.). W sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Trawowa

Fabryczna,Wrocław

299 999 zł64 m² 4 687,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

| ***super cena*** 3-pokojowe mieszkanie na dwóch poziomach w dobrej lokalizacji, dobra komunikacja (planowany tramwaj), pełna infrastruktura. Możliwość zamiany na dwupokojowe. Dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

1 450 zł56 m² 25,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Krzykach. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem agd, na ścianach i podłodze kafle, w pokojach gładzie i panele. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

389 665 zł91 m² 4 282,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na wrocławskich Stabłowicach. Niskie, czteropiętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

|!atrakcyjne mieszkanie 49m2!róg glinianej I borowskiej! Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji. Ciepłe (nowe okna pcw, budynek ocieplony z każdej.