dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 61,67m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 350 zł52 m² 25,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie W nowym budownictwie Nieruchomość :atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Hubertus tuż za granicą Wrocławia - Wysoka. Powierzchnia mieszkania obejmuje salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Skarbowców. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (22 m2 + 9 m2) * przedpokoju (7 m2) * kuchni (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

201 600 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach, 11 km od centrum Wrocławia. Lokal z balkonem , w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

289 000 zł49 m² 5 897,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

WE speak english bn Kontrakt serdecznie Państwu poleca przytulne 2-pokojowe świeżoodremontowane mieszkanie na wrocławskim Sępolnie Biskupin i Sępolno są najbardziej prestiżowymi lokalizacjami we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

162 800 zł37 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 4400/m2 w programie "oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

235 200 zł56 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem 88m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp lub bs-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - obok parku! nowe mieszkanie! lokalizacja: al. Wiśniowa (skrzyżowanie ul. Ślężnej, wiśniowej i Armii Krajowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wejherowska

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na pewno zależy Państwu na wynajęciu mieszkania w dogodnej lokalizacji, na cichym i spokojnym osiedlu. TA oferta jest właśnie dla was! Do wynajęcia piękne mieszkanie 3 pokojowe, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

9 000 zł145 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* przestronny piekny apartament W samym sercu miasta Opis nieruchomości: apartament o powierzchni 145mkw mieści się w nowoczesnym budynku z windą w okolicach Arkad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

310 475 zł62 m² 4 981,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie Nieruchomość : Komfortowe, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w nowym budynku na kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prądzyńskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*0% prowizji!*wynagrodzenie biura pokrywa właściciel! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w super lokalizacji! Prądzyńskiego! Mieszkanie położone jest na nowym zamkniętym osiedlu w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bonczyka

Psie Pole,Wrocław

432 000 zł90 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! wysoki standard! lokalizacja: ul. Bończyka (boczna ul. Kasprowicza). Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł66 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowe mieszkanie dwupoziomowe na ołtaszynie Nieruchomość: wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze o powierzchni 66 mkw. Na 48 mkw znajdują się 3 pokoje (salon, antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji od najemcy! Dostępne od 01.08. Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie na Ołtaszynie o powierzchni 46m2. Nieruchomość w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

296 980 zł51 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

253 919 zł46 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012