dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowe mieszkanie na ołtaszynie Opis nieruchomości: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem i kominkiem mieszczące się w nowym budynku z 2009 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

296 980 zł51 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

253 919 zł46 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

|!mieszkanie 48 m2!dwa pokoje!nowy dwór! Nieruchomość znajduje się na dużym osiedlu z pełną infrastrukturą (szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodek zdrowia) na trzecim pietrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerka ok.PLACU GRUNWALDZKIEGO Opis nieruchomości i:Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 30 mkw usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2001 r. na kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

328 000 zł57 m² 5 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

| przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie 3 - pokojowe w 2 piętrowym budynku na drugim piętrze, w dzielnicy Zakrzów.Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

263 201 zł44 m² 5 939,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

162 800 zł37 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 4400/m2 w programie "oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

201 600 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach, 11 km od centrum Wrocławia. Lokal z balkonem , w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| nowe, słoneczne mieszkanie z tarasem i balkonem na Karłowicach. Mieszkanie o powierzchni 50 mkw, z miejscem garażowym I komórką W cenie! Blok z roku 2010,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowy 3-pokojowy apartament Z tarasem Opis nieruchomości: piękne mieszkanie 3-pokojowe mieszczące się na parterze w budynku z 2002 r. na osiedlu "pod Skrzydłami".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

290 496 zł45 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na Oporowie. Kameralna zabudowa, dom posiada 12 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! wysoki standard! miejsce postojowe W cenie! lokalizacja: okolice ronda Powstańców Ślaskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

2 700 zł98 m² 27,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowy komfortowy apartament do wynajęcia bn Kontrakt poleca na wynajem 4pokojowy apartament o pow. 98m2 połozony na wrocławskich Krzykach, dzielnica nowy gaj /okolice ul. Strońskiej/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

379 000 zł64 m² 5 875,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

| przestronne, w prłni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Klecinie. Idealna inwestycja dla rodziny lub pod wynajem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z roku 2001. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szparagowa

Krzyki,Wrocław

329 000 zł88 m² 3 738,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż piękne mieszkanie dwupoziomowe 3-pokojowe o pow. całkowitej 88m 2 , użytkowej 71,20m 2 w dzielnicy Krzyki - Klecina okolice ul. Szparagowej. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 61,67m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

385 000 zł67 m² 5 746,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

| wysoki standard! Mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym! Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67 mkw w nowym budownictwie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

375 000 zł70 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

|!duże trzypokojowe mieszkanie 70 m2!pełny rozkład!strzeżone zamknięte osiedle!nowe budownictwo! Ładne mieszkanie na Jagodnie, osiedle Cztery Pory Roku, ul. Vivaldiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Prusa

Stare Miasto,Wrocław

1 100 000 zł124 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament w Rezydencj Tumskiej. Obszerny, 124 - metrowy apartament położony w nowym budynku biurowo- mieszkalnym Rezydencja Tumska. Powierzchnię lokalu zagospodarowano na słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

310 475 zł62 m² 4 981,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

267 000 zł63 m² 4 238,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie, o powierzchni 63 mkw. Lokal usytuowany na 5 piętrze w bloku z lat 80-tych na Nowym Dworze. Mieszkanie daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 mkw na Grabiszynie. Możliwość zamieszkania bez większych nakadów finansowych! Mieszkanie w bloku z lat 70-tych na przedostatnim, 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

400 000 zł91 m² 4 395,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Szukasz mieszkania dla dużej rodziny? Chcesz mieć przestronne mieszkanie o ciekawym układzie? 2 poziomowe mieszkanie, 2 balkony, 2 łazienki Z wc, możliwość podziału na dwa odrębne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 200 zł83 m² 26,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! miejsce postojowe I piwnica W cenie! cena do negocjacji! lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem. Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

| 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 2004 r., o bardzo niskim czynszu (300 zł), z opcjonalnym miejscem garażowym. Bardzo duży balkon! Powierzchnia 63 mkw, pełen rozkład, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gitarowa

Psie Pole,Wrocław

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| przestronne, stylowo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 2008 r. Wokół wyłącznie niska zabudowa, kameralne osiedle mieszkań i domów w zabudowie szeregowej. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,77m2 w nowym budynku na Krzykach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lubuska

Fabryczna,Wrocław

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

|!bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie 45m2!świetna lokalizacja!róg grabiszyńskiej I lubuskiej! Mieszkanie w wieżowcu na siódmym piętrze z widokiem na panoramę miasta. Do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij