dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji nowe mieszkanie na tarnogaju Opis nieruchomości: eleganckie mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w nowym budynku z ochroną i windą. Lokal składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

399 848 zł71 m² 5 622,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Grabiszynek - ul. Blacharska; nowa inwestycja, stan deweloperski. Lokalizacja w prestiżowej części Wrocławia. Na inwestycję składa się 36 ustawnych mieszkań w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

310 475 zł62 m² 4 981,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

217 560 zł42 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 22,3m2 z wyjściem na balkon ok. 4,3m2, sypialnia ok.10,3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

329 900 zł49 m² 6 740,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w rezydencji ogrody hallera! Pokój dzienny z aneksem kuchennym 27,48m2, sypialnia 13,26m2, łazienka 4,79m2, przedpokój 3,41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

344 400 zł55 m² 6 252,72 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dużym tarasem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 55,08m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 800 zł77 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz luksusowy I komfortowy apartament z dużym tarasem w kameralnym i nowym apartamentowcu na Ołtaszynie. Apartament w pełni rozkładowy, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

373 775 zł62 m² 6 019,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

DO sprzedania ładne, dwupokojowe O powierzchni 50 M 2 , rozkładowe mieszkanie stan dewoloperski na 4 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przy placu grunwaldzkim W okazyjnej cenie 290000 pln! Powierzchnia 54m2, 3- pokojowe z dwoma balkonami. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Duży przedpokój, z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

243 367 zł53 m² 4 559,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie 53,38 m2 z balkonem (4,85 m2); parter,możliwość zakupu miejsce postojowego w podziemiu budynku; teren osiedla grodzony; wartość łączna brutto 243 367,07 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

253 170 zł48 m² 5 220 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku! Pokój dzienny ok. 17,3m2, oddzielna kuchnia ok 7,4m2, sypialnia ok.12,9m2, łazienka 5,6m2, przedpokój ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

973 127 zł92 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Inwestycja składa się z szesnastu ekskluzywnych apartamentów w prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Reprezentacyjny budynek doskonale prezentuje się w sąsiedztwie stylowych zabytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

321 776 zł57 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam do sprzedaży nowoczesne i przestronne dwupoziomowe mieszkanie,stan deweloperski. Bardzo dobra lokalizacja na Krzykach, osiedle Pod Przyjaznym Adresem.Łatwy dojazd w kierunku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł47 m² 5 275,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

|! okazja! idealna lokalizacja! 3 pokoje! wyposażenie W cenie! możliwość zrobienia rozkładu! Mieszkanie zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Grabiszyńska/ Hallera. Trzy pokoje w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

504 196 zł81 m² 6 209,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2, sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 136 499 zł191 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

279 900 zł38 m² 7 377,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w rezydencji ogrody hallera. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 23,94m2 z wyjściem na balkon 5,53m2, sypialnia 8,83m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

150 500 zł43 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. ok 43m2 na Pilczycach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3500zł./m2! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi - salon o pow. 18m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

454 009 zł65 m² 7 035,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

282 310 zł54 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 21,5m2, dwie sypialnie ok. 13,6m2 i 9,5m2, łazienka 4,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

263 201 zł44 m² 5 939,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam luksusowy dwupokojowy apartament o powierzchni 54 m2 położony na wrocławskim Dworku. Pomieszczenia: - salon: ok. 22 m2 - sypialnia: ok. 11 m2 - kuchnia: ok. 10 m2 - łazienka: ok. 5,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

226 415 zł31 m² 7 379,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

:dodatkowy opis | ******************************super lokalizacja********************************** Mieszkanie 2-pokojowe o pow.37m2. Salon o pow.13m2 jasny, z którego wchodzimy do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

243 367 zł53 m² 4 559,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

342 037 zł55 m² 6 251,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dwoma balkonami na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 54,71m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

2 100 zł81 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Spokojna, cicha, zielona okolica. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie tereny spacerowe i rekreacyjne. Miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

201 600 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach, 11 km od centrum Wrocławia. Lokal z balkonem , w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 513 591 zł140 m² 10 816 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

382 725 zł61 m² 6 251,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dużym balkonem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 61,22m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

253 919 zł46 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

222 601 zł39 m² 5 693,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, gotowe do odbioru o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

238 000 zł39 m² 6 045,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz" z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 39,37 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

251 875 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,30m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

335 000 zł66 m² 5 075,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Chcesz mieszkać w zielonej i cichej okolicy z dobrym dojazdem do centrum? Ta oferta jest dla Ciebie! Trzypokojowe mieszkanie dla rodziny w nowym budynku. Funkcjonalny układ mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

843 791 zł71 m² 11 856 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010