dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Trawowa

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie położone w budynku z 2002 roku. Wysoki standard wykończenia gwarantuje komfort mieszkania. I poziom składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

270 655 zł51 m² 5 287,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

174 085 zł30 m² 5 857,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2, sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

288 575 zł51 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

154 300 zł31 m² 4 959,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

202 500 zł51 m² 3 983,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3299zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

198 900 zł42 m² 4 711,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

222 300 zł48 m² 4 610,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

288 705 zł51 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający atrakcyjne mieszkanie W nowym budynku Z pozwoleniem na użytkowani E I aktem własności! Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

310 739 zł59 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! nowe, atrakcyjne mieszkanie W rezydencji piastowskiej Z pozwoleniem na użytkowanie I aktem własności! Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

217 005 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, gotowe do odbioru o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

281 547 zł52 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 51,66 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

218 504 zł39 m² 5 550,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 39,37 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 22m2, sypialni 9,42m2, przedpokoju 4,07m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 750 zł44 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* piękny apartament W rondo verona Nieruchomość: do wynajęcia piękny dwupokojowy apartament w apartamentowcu Rondo Verona o powierzchni 44 mkw. Apartament usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

323 868 zł57 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

341 220 zł62 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe, atrakcyjne mieszkanie Z dużym tarasem W rezydencji piastowskiej Z pozowleniem na użytkowanie I aktem własności! Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

270 810 zł53 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający nowe, atrakcyjne mieszkanie W rezydencji piastowskiej Z pozwoleniem na użytkowanie I aktem własności! Pokój dzienny [ok. 22m2] z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

196 800 zł48 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach, 11 km od centrum Wrocławia. Lokal z balkonem , w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

229 600 zł56 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem 88m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

222 100 zł48 m² 4 610,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

199 500 zł42 m² 4 709,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

202 900 zł51 m² 3 979,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

327 294 zł57 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający nowe, atrakcyjne mieszkanie W rezydencji piastowskiej Z pozwoleniem na użytkowanie I aktem własności! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

238 000 zł39 m² 6 045,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz" z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 39,37 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

200 000 zł39 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz". Okazja! Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

161 899 zł27 m² 5 949,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kunickiego

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł51 m² 5 089,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Najpiękniejsze mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Dwupoziomowa nieruchomość indywidualnie zaprojektowana, drugiej takiej nie można znaleźć. Na pierwszym poziomie znajduje się salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

262 548 zł51 m² 5 154,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

665 000 zł102 m² 6 542,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowy apartament o pow. 101,64m2 w samym centrum miasta w willi księcia witolda z 2008 roku. Willa Księcia Witolda to ekskluzywny, kameralny budynek z reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu w centrum miasta. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu(ok.20m2), sypialni (ok.9m2),kuchni (ok.9m2) i łazienki z wc.Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Semaforowa

Krzyki,Wrocław

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji! Prowizję najemcy pokrywa wynajmujący! Do wynajęcia przestronna kawalerka na cichym i spokojnym osiedlu w atrakcyjnej cenie! Jasne mieszkanie na pierwszym piętrze nowego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wanną oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

346 243 zł62 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na nowym osiedlu w centrum miasta. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu(ok.20m2), sypialni (ok.9m2),kuchni (ok.9m2) i łazienki z wc.Salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji * uroczy apartament W samym sercu wrocławia Nieruchomość: do wynajęcia stylowy,luksusowo wyposażony apartament usytuowany na 5-tym piętrze w nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł39 m² 33,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. 19,78m2, sypialni 12,83m2, przedpokoju 2,71m2 oraz łazienki 3,88m2. Mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł64 m² 4 432,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Budownictwo jest to koniec lat 80-tych, tak więc jest to chyba jedna z najlepiej wykonanych "wielkich płyt". Samo mieszkanie cechuje się przestrzenią oraz duża powierzchnią przedpokoi do zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

490 105 zł101 m² 4 873,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim. Osiedle ogrodzone, bez barier,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł39 m² 33,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz" z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 39,37 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij