dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

239 000 zł39 m² 6 128 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

264 082 zł44 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem 25m2. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

495 000 zł104 m² 4 759 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

> do sprzedania duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,2m2 (powierzchnia całkowita104,10 m2) okolice ul. Partynickiej. Nowoczesne mieszkanie, atrakcyjnie urządzone dla wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

222 100 zł48 m² 4 610 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

363 474 zł76 m² 4 770 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Opis: mieszkanie składające się z: salonu z aneksem kuchennym (o łącznej pow.26 m2) z wyjściem na balkon(5,1 m2), trzech sypialni (10, 10 i 12,8 m2), łazienki(5m2) oraz oddzielnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

384 648 zł62 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

345 917 zł58 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej z pozwoleniem na użytkowanie Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej 58m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

388 900 zł60 m² 6 481,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający Proponujemy Państwu nowy apartament 3 pokojowy o powierzchni 60mkw z balkonem, składający się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

370 000 zł56 m² 6 607 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie pod klucz - gotowe do wprowadzenia. Wykończone pokoje na podłogach panele, na ścianach gładzie. Kuchnia w pełni wyposażona meble w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

217 671 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buska

Krzyki,Wrocław

369 000 zł57 m² 6 395 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Oferowany lokal znajduje się na 6 piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z 1976 r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

217 005 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, gotowe do odbioru o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

299 900 zł41 m² 7 314,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający Proponujemy Państwu nowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 41mkw z balkonem, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, hollu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

196 800 zł48 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach, 11 km od centrum Wrocławia. Lokal z balkonem , w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Perkusyjna

Psie Pole,Wrocław

159 336 zł25 m² 6 151 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, łazienka 4,10m2, hol 2,26m2. Lokal jednostronny. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

229 600 zł56 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem 88m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

314 030 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku Z pozwoleniem na użytkowanie Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

356 004 zł57 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19,02m2 z wyjściem na duży taras 22m2, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

198 900 zł42 m² 4 711 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

266 049 zł51 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 51,66 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

153 737 zł27 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: apartament zlokalizowany przy ul. Długiej (stare Miasto). Blisko do Rynku, ostrowatumskiego, wyspy Słudowej. Dogodny dojazd do wielu wroclawskich uczelni. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

444 900 zł70 m² 6 355,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający Proponujemy Państwu nowy apartament 3 pokojowy o powierzchni 70mkw, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, hollu oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Lipa Piotrowska

Lipa Piotrowska,Wrocław

208 000 zł32 m² 6 347 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Opis: polecam kawalerkę z balkonem o powierzchni 32,77 m2 na nowym osiedlu z 2012 r. w dzielnicy Lipa Piotrowska. W mieszkaniu jest umeblowana kuchnia oraz łazienka. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwarecka

Fabryczna,Wrocław

255 000 zł46 m² 5 543 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dużą zabudowaną loggią. Składa się z dużego pokoju o pow. ponad 18 m2 z wyjściem na loggię (na podłodze kafle), sypialni o pow. 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

202 900 zł50 m² 3 979 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3299zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

313 290 zł53 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej z pozwoleniem na użytkowanie. Pokój dzienny [ok. 22m2] z wyjściem na balkon [6m2], sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

199 500 zł42 m² 4 709 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

230 315 zł39 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz" z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 39,37 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

202 500 zł50 m² 3 983 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

225 400 zł39 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz" mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

794 900 zł118 m² 6 736,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający Piękny, przestronny apartament 4 pokojowy o powierzchni 118mkw z tarasem 85mkw, składający się z dużego salonu (39mkw), dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pow. 46 mkw, do wynajęcia od zaraz, zadbane, przytulne I świeżo odnowione mieszkanie, 2 pokoje, z kuchnią, łazienką I przedpokojem oraz balkonem, mieszkanie kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

264 082 zł44 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Perkusyjna

Psie Pole,Wrocław

159 336 zł25 m² 6 151 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

314 030 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

384 648 zł62 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

356 004 zł57 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011