dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

245 000 zł73 m² 3 351 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszknie na zamkniętym osiedlu W lutyni - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (ok.25m2) z wyjściem na taras, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jelenia

Fabryczna,Wrocław

224 000 zł33 m² 6 787 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Śliczne, wyremontowane mieszkanie na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie (wymienione okna, na podłodze parkiet i panele, na ścianach gładzie, wymienione instalacje wod-kan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

248 982 zł48 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! promocyjna cena! nowe mieszkanie W standardzie pod klucz! Nowe mieszkanie o powierzchni 48,82 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jabłeczna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł48 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na ul. Jabłecznej w pobliżu Akademii Medycznej i Uniwersytetu Ekonomicznego co powoduje, że mieszkanie jest idealną inwestycją na wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

335 000 zł51 m² 6 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do sprzedania dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1 mkw przy ulicy Zagony na osiedlu Muchobór Wielki. Mieszkanie składa się z dużego pokoju 19,1 mkw, kuchni 11,5 mkw, drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

345 150 zł53 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny [ok. 22m2] z wyjściem na balkon [6m2], sypialnia [10m2].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

299 500 zł58 m² 5 108 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Atrakcyjne mieszkanie w promocyjnej cenie w nowej inwestycji - rezydencja piastowska! Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej 58m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

255 000 zł42 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19m2 z wyjściem na balkon ok.7,22m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

354 650 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny ok. 18m2 z wyjściem na duży balkon ok.19m2, sypialnia ok.13,58m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

157 953 zł28 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie narożne. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie do wynajecia; 55m2; al.Kromera; rozkadowe, w pelni umeblowane; Budynek z 2008 roku. mozliwosc podlaczenia internetu. 1600zl/mies + oplaty (woda, ogrzewanie miejskie, prad).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwarecka

Fabryczna,Wrocław

275 000 zł46 m² 5 978 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dużą zabudowaną loggią. Składa się z dużego pokoju o pow. ponad 18 m2 z wyjściem na loggię (na podłodze kafle), sypialni o pow. 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

207 634 zł38 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 38,81 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

217 005 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, gotowe do odbioru o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

217 005 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie o powierzchni 39,10 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. 19,12m2, sypialni 9,51m2, łazienki 3,79m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Potokowa

Fabryczna,Wrocław

429 000 zł75 m² 5 679 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne, nowe, z ogródkiem! naszą prowizję płaci sprzedający Polecam atrakcyjne mieszkanie w zabudowie szeregowej na nowym, kameralnym osiedlu na Maślicach. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

173 512 zł30 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

298 835 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna kuchnia ok.9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pucka

Fabryczna,Wrocław

409 000 zł62 m² 6 596 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opis: gorąco polecam Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 położone na ul. Puckiej/ Kuźniki. Mieszkanie dwustronne, bardzo funkcjonalne i nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

217 560 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury, częściowo wykończone. Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

354 650 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

403 260 zł62 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

255 000 zł42 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19m2 z wyjściem na balkon ok.7,22m2, sypialnia ok.8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

280 000 zł49 m² 5 714 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super cena! pilna sprzedaż! Śliczne, słoneczne, świeżo wyremontowane mieszkanie na wrocławskim Kozanowie.Mieszkanie jasne, dobrze nasłonecznione,ciepłe i dwustronne. Niespełna rok temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

310 068 zł57 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej w promocyjnej cenie! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19,02m2 z wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

299 500 zł58 m² 5 108 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

299 500 zł58 m² 5 108 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

248 982 zł48 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! promocyjna cena! nowe mieszkanie W standardzie pod klucz! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 48,82 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

213 897 zł38 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38,54 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. 19,12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

217 416 zł37 m² 5 803 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! atrakcyjny I bezpieczny sposób zakupu! tylko 10% wartości mieszkania przy podpisaniu umowy, 90% przy odbiorze kluczy! Mieszkanie na trzecim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

354 650 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

220 900 zł35 m² 6 257 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Inwestycja: polecam mieszkania w nowej części osiedla Cztery Pory Roku na wrocławskim Jagodnie. To nowoczesne i bezpieczne osiedle cenione jest przez osoby oczekujące ciszy i spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

207 634 zł38 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38,81 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowym osiedlu przy ul. Zwycięskiej. Mieszkanie o powierzchni 55m2 mieści się na parterze i przynależy do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Partynice

Partynice,Wrocław

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynikowej) Liczba punktów wyróżniających ogłoszenie: 0 Zgłoś błąd Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy Tel:   Treść wiadomości* Jestem zainteresowany/a tym ogłoszeniem. Proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

335 000 zł61 m² 5 466 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów zielonych, w niedalekim sąsiedztwie osiedla Gaj. Mieszkanie jest II-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł50 m² 5 101 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena obowiązująca do 15.02.2012r.! NASZĄ PROWIZJĘ POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

419 000 zł74 m² 5 638 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena obowiązująca do 15.02.2012r.! NASZĄ PROWIZJĘ POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

299 500 zł58 m² 5 108 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij