dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

359 000 zł26 m² 13 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż nowoczesną kawalerkę w stylu loft o powierzchni 26,5 m2, usytuowaną na drugim piętrze czteropiętrowego budynku Wrocławskiego Parku Biznesu wzniesionego w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 016 899 zł54 m² 18 658,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Lokalizacja: kępa Mieszczańska - 1,5 km od Rynku Powierzchnia: 54,5 m + balkon Układ: - salon z aneksem kuchennym - gabinet - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Złotniki,Wrocław

999 990 zł72 m² 13 962 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem - Wrocław, złotniki. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,62 m , usytuowane na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Stare Miasto,Wrocław

839 000 zł65 m² 12 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie w promocji! Cena z 923 000 zł na 839 000 zł Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64,55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

689 291 zł46 m² 15 099,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem - gotowe jeszcze W 2025 roku | wrocław, popowice | bez prowizji | świetna lokalizacja I doskonała komunikacja Z całym miastem Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

840 000 zł46 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prestiżowa lokalizacja W centrum wrocławia! 10 minut spacerem do rynku sąsiedztwo restauracji, terenów zielonych I zabytków wrocławia dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

2 900 zł32 m² 89,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze od zaraz Idealna oferta dla studentów, singla młodych par - wójciklicencja 16128 Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie ok sky tower, 15 min Uniwersytet Ekonomiczny wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wejścia kawalerka z balkonem w Centrum przy ul. Nożowniczej 35 idealne dla studentów, pary i osób pracujących, które szukają komfortu i doskonałej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

705 542 zł48 m² 14 698,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe deweloperskie z ogrodem na terenie nowej kameralnej inwestycji w dzielnicy Poświętne. Marzysz o komfortowym mieszkaniu z ogródkiem z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

899 000 zł94 m² 9 563,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronny 4-pokojowy apartament z tarasem , balkonem i komórką lokatorską - Muchobór Wielki, ul. Gagarina Idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w samym sercu miasta, przy Placu Dominikańskim oraz ulicy Krawieckiej, w prestiżowej inwestycji Justin Center. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaparowa

Psie Pole,Wrocław

526 699 zł43 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wejdź i zobacz - gotowe mieszkanie. Bez prowizji! Bez podatku pcc! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,51m w nowoczesnej inwestycji na Lipie Piotrowskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrzańska

Wrocław,dolnośląskie

947 000 zł57 m² 16 614 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pilna sprzedaż! nowa cena! 300metrów od płyty rynku. Nowe budownictwo. Media miejskie. 2 pokoje + kuchnia + łazienka Na sprzedaż przestronny 57 metrowy apartament 2 pokoje + osobna kuchnia (pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jankiela

Zgorzelisko,Wrocław

773 990 zł55 m² 13 993,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami, dwustronne Wrocław, psie Pole Osiedle Zielna Bez pcc, bez prowizji gotowe do zamieszkania! Powierzchnia: 55,31 m Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junacka

Leśnica,Wrocław

420 000 zł50 m² 8 386,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50 m znajdujące się w urokliwej kamienicy na zielonej części osiedla Leśnica. Mieszkanie po wykonaniu remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

5 990 zł117 m² 51,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 117m2 do wynajęcia. Składa się on z czterech pokoi, z klimatyzacją w każdym z nich. Budynek, w którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

730 000 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: marcin Wierzchowski tel: serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i oddzielną kuchnią, położone w nowym budynku z 2023 roku przy ul. Czartoryskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem z osobną kuchnią. W bardzo dobrej lokalizacji, tuż przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Bardzo dobra komunikacja z całym miastem. ## Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Psie Pole,Wrocław

713 000 zł51 m² 13 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Świeżo wykończone mieszkanie, jeszcze nie zamieszkałe Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ulicy Grodzieńskiej, na nowo wybudowanym osiedlu Jaśmin. Przy wyjściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

771 150 zł66 m² 11 773,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.5m2 przy ul. Bajana na Gądowie Małym. Mieszkanie to jest gotowe do zamieszkania od zaraz. A przestrzeń i rozkład pokoi zapewni nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

2 200 zł33 m² 65,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 dostępne od zaraz Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,47 m, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 51,29 m , położonego na 1. piętrze w kameralnym osiedlu Belveder Park. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

365 000 zł34 m² 10 685 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą - ul. Górnicza Informacje podstawowe: > Cena: 365 000 zł > Powierzchnia: 34,16 m + piwnica ok. 5-6 m > Piętro: 1 z 3 > Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Dębowa

Borek,Wrocław

335 000 zł19 m² 17 631,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie 1-pokojowe 25 m | Wrocław, borek, ul. Dębowa Oferujemy mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

570 000 zł52 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

W samym środku miejskiego zgiełku, gdzie przeszłość spotyka się z przyszłością, czeka mieszkanie gotowe na nowe życie. Położone w solidnym bloku z cegły, wybudowanym w 1958.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyk,Wrocław

633 000 zł41 m² 15 439 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Wrocławia południe/krzyki. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa trzy pokojowe mieszkanie Z 30 mkw tarasem! Gorąco polecam do wynajęcia atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,80 m2 zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "oaza" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nulla

Sępolno,Wrocław

990 000 zł60 m² 16 525 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,91 m , położone w najbardziej zielonej dzielnicy Wrocławia, w niezwykle kameralnym budynku. W całej klatce znajdują się tylko dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

709 000 zł51 m² 13 935 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1873

Wyłącznie w bgn. Dwu pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, stare Miasto, ul. Szewska. Kamienica "pod Złotym Aniołem" - budynek z 1873r. znajdujący się w ścisłym centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

915 000 zł53 m² 17 267 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Miau! To ja gospodarz tego pięknego mieszkania na słonecznym Grabiszynie we Wrocławiu. Tak, dobrze widzicie to ja je sprzedaję! Skoro żyło się tu świetnie mnie, futrzakowi z dużymi wymaganiami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

826 647 zł59 m² 14 082,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie z tarasem na terenie kameralnej inwestycji w dzielnicy Poświętne. Do mieszkania przynależny miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

799 000 zł62 m² 12 991,90 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m2, położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej części Grabiszyna. Idealne dla pary/singla lub jako gotowiec inwestycyjny - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

660 000 zł75 m² 8 742,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej Metraż: 75,49 m2 Piętro: 3/5 w kamienicy bez windy Czynsz: 920 zł + prąd wg zużycia Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 200 zł28 m² 79,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław - Plac Grunwaldzki, ul. Ładna 2200 pln + 600 pln razem 2 800 pln za wszystko! | Ilość pokoi: 2 | Powierzchnia: 27,65 m | Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszarowa

Karłowice,Wrocław

660 000 zł84 m² 7 891,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - mieszkanie 5-pokojowe 87,5 m | Wrocław, karłowice, ul. Koszarowa Oferujemy przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 87,5 m , położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

595 000 zł47 m² 12 619,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Cenisz sobie widok na zieleń? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w rozkładowym układzie, położone przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

1 329 000 zł54 m² 24 841 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Apartament typu studio na 15 piętrze w Sky Tower Zapraszam na prezentację Nr licencji pfrn 28424 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest w okolicach nowego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

399 999 zł46 m² 8 695,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszczańska

Szczepin,Wrocław

1 025 000 zł61 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gotowiec inwestycyjny: dwa niezależne mieszkania 1-pokojowe w jednym lokalu | Kępa Mieszczańska - Central Park, wrocław Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja typu dwupak - dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

2 590 000 zł104 m² 24 903,80 zł/m²

 

Piętro:34/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 104m2 w wieży Skytower na 34 piętrze z południową ekspozycją. Apartament wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

795 000 zł45 m² 17 651 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun Oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: apartament mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie terenów nadrzecznych Odry. Zapewnia to dostęp do rozbudowanych ścieżek spacerowych.