dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

510 000 zł33 m² 15 644,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,6m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Borek,Wrocław

608 999 zł47 m² 12 848,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gotowe do zamieszkania/toplokalizacja/okazja/krzyki/borek/mielecka/3pok./rozkład Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2, mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 170 zł38 m² 82,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - ul. Braniborska, wrocław Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2024 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 999 zł54 m² 13 419,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komandorska/premium/!/krzyki/wielka/ue/3pok./rozkład/piwnica/toplokalizacj
a Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-POKOJOWE MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU. Idealne pod inwestycję- na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnogaj,Wrocław

1 090 000 zł64 m² 17 111,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wrocław, krzyki, tarnogaj, ul. Jesionowa. Nowe budownictwo, przepiękne mieszkanie z balkonem i widokiem na panoramę miasta! W budynku portiernia, ochrona i rowerownia. - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

579 000 zł55 m² 10 493 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości, w korzystnej cenie, którą można zaprojektować od podstaw, dopasowując do swojego stylu życia i oczekiwań. Ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

799 979 zł66 m² 12 213,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.5m2 przy ul. Bajana na Gądowie Małym. Mieszkanie to jest gotowe do zamieszkania od zaraz. A przestrzeń i rozkład pokoi zapewni nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

409 998 zł27 m² 14 963,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

toplokalizacja/centrum/grabiszyńska/1pok./premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

589 000 zł55 m² 10 779,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Ładne, wyremontowane mieszkanie z opcję podziału na 3 pokoje! Mieszkanie aktualnie 2 pokojowe, wysokie, w kamienicy, w centrum miasta, na Nadodrzu, boczna ulica. Możliwy zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

599 000 zł54 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania we Wrocławiu, ul. Drabika (jagodno) Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowo powstałym bloku na Jagodnie przy ul. Drabika. Pierwszy najem, idealne dla osób szukających wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

599 000 zł49 m² 12 307 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z ogródkiem w zielonej, cichej okolicy Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowoczesne osiedle powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

510 000 zł36 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł38 m² 11 967 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w samym Centrum Miasta Top lokalizacja Opiekun nieruchomości tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie Ulica Piłsudskiego we Wrocławiu znajduje się w centralnej części miasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

639 000 zł43 m² 14 930 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

R e Z E R W A C J A! 2 pok.z OGRÓDKIEM W NOWYM BUDOWNICTWIE (Z GARAŻEM PODZIEMNYM)! Położone przy UL.ARMII KRAJOWEJ - KRZYKI-GAJ! Lokalizacja idealna! Stan mieszkania idealny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Złotniki,Wrocław

499 900 zł39 m² 12 857,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - ul. Opoczyńska, złotniki Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,88 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

2 700 zł59 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE also speak english, contact us via phone / whatsapp / email for all details Oferujemy na wynajem jasne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe z wielką wyodzrebniąną jadalnią, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

899 000 zł66 m² 13 560 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne, nowe, 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w zielonej, cichej okolicy Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Okolica: inwestycja znajduje się po Zachodniej stronie miasta - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

1 274 000 zł65 m² 19 597 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na rzekę 10 minut do Centrum Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: promenady Wrocławskie to spokojna, a zarazem tętniąca życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

640 000 zł47 m² 13 539,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia! świeżo po remoncie! Przedstawiam dwupokojowe o powierzchni 47,27 m2, bardzo dobrze usytuowane ciche mieszkanie z pięknym widokiem. Jeżeli lubisz pięknie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 47,83 m2 znajdujące się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku w dzielnicy Krzyki w pobliżu ul. Gajowej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Tyrmanda

Muchobór Wielki,Wrocław

1 750 zł28 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** rezerwacja *** oferta dostępna tylko W evero do wynajęcia kawalerka przy ul. Tyrmanda - budynek Z 2000 R. - osobna kuchnia Do wynajęcia kawalerka o pow. 28 mkw., zlokalizowana na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Powstańców Śląskich,Wrocław

429 900 zł51 m² 8 360,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu kapitalnego - ul. Gliniana, 2km od centrum Podstawowe informacje:Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

750 000 zł34 m² 22 058,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w samym sercu miasta. Idealne dla młodych i aktywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

599 000 zł54 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

769 999 zł65 m² 11 842,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne z balkonem na jagodnie/schuberta+garaż! Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 398 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

> 4 balkony > Widok na park > Miejsce postojowe w garażu > Do wprowadzenia > Nowoczesna architektura 2009 rok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Grabiszyn,Wrocław

716 500 zł44 m² 16 239,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,12 m2! Położone we Wrocławiu w dzielnicy "grabiszyn". Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

629 350 zł41 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiwulskiego

Biskupin,Wrocław

3 000 zł60 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczny apartament w najnowszym budynku osiedla Rezydencji Dąbie silver przy ul.Wiwulskiego! MIESZKANIE: - Aneks kuchenny z salonem i balkonem - Sypialnia z garderobą - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

3 000 zł60 m² 49,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wrocław, fabryczna Nowy Dwór, ul. Rogowska Mieszkanie, które ma wszystko (i trochę więcej!) Rozgość się w funkcjonalnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 60,4 m , położonym na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

970 000 zł59 m² 16 390,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie, z balkonem i miejscem parkingowym, znajdujące się na 3 piętrze w inwestycji Nowe Żerniki - Vantage Development. Mieszkanie o powierzchni 59,18 m2 - narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

3 600 zł58 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: lokalizacja: nieruchomość znajduje na wrocławskim Oporowie. Lokalizacja zapewnia szybką komunikację z centrum oraz wygodny dojazd do obwodnicy i autostrady A4. Rozległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Partynice,Wrocław

799 000 zł58 m² 13 752,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław, krzyki, partynice, ul. Jeździecka. Nowe, przepiękne mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu i komórką lokatorską! Pełny rozkład! Blisko Park, tramwaj i kolej skm -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

514 501 zł37 m² 13 894,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne 2pok przy Legnickiej/10 minut do Rynku! Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 225 000 zł71 m² 17 353,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Super oferta! 2 miejsca postojowe w cenie mieszkania! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej 71m2 z dwoma miejscami postojowymi w cenie. Mieszkanie nie wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla jednej osoby powierzchnie 28,29m2 - to jeden pokój z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

579 000 zł42 m² 13 951,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Popowicach. Informacje podstawowe: cena : 579 000 zł do negocjacji Metraż :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

486 000 zł58 m² 8 379,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, które łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

586 740 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023