dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Wrocław - Oferty sprzedaży i wynajmu

321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowe dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu położone przy ul. Bacciarellego na osiedlu Biskupin. Na 1 poziomie salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

556 388 zł89 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Nowe, komfortowe doskonale zlokalizowane mieszkania w centrum Wrocławia. Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie w centralnej części miasta Na I poziomie znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miarki

Śródmieście,Wrocław

530 000 zł87 m² 6 091,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Nowa atrakcyjna cena! Oferta dla szukających dużego, wygodnego mieszkania w Śródmieściu! Do kupienia oferujemy niezwykle wygodne, w pełni rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

466 752 zł89 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Nowe, komfortowe doskonale zlokalizowane mieszkania w centrum Wrocławia. Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie w centralnej części miasta. Na I poziomie znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

467 688 zł89 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Krzyki-Partynice,Wrocław

1 990 zł78 m² 25,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem bezpośredni! Do wynajęcia przestronny apartament, dwupoziomowy na Krzykach - Partynicach we Wrocławiu. W pełni umeblowany i wyposażony. Wchodząc do środka znajdujemy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

577 964 zł93 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Nowe, komfortowe doskonale zlokalizowane mieszkania w centrum Wrocławia. Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie w centralnej części miasta.Na I poziomie znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chopina

Śródmieście,Wrocław

1 132 534 zł141 m² 8 010 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Concerto Verona to zespół trzech luksusowych budynków w wyjątkowej lokalizacji przy ul. Chopina, tuż obok kompleksu rekreacyjno-sportowego Morskie Oko. Park Szczytnicki, zielone łąki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

457 548 zł87 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

546 804 zł89 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

555 644 zł89 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

535 000 zł90 m² 5 920 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miarki

Śródmieście,Wrocław

450 000 zł103 m² 4 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dwupoziomowe w nowy budownictwie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chopina

Śródmieście,Wrocław

1 119 317 zł139 m² 8 010 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chopina

Śródmieście,Wrocław

1 134 243 zł140 m² 8 101 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł88 m² 5 614 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

568 704 zł88 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

465 452 zł89 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wronia

Kowale,Wrocław

455 000 zł92 m² 4 945 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na osiedlu Kowale-Ogrody w niskim sześcio-rodzinnym budynku z 2001 r. , usytuowane na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, z którego prowadzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

480 376 zł92 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chopina

Śródmieście,Wrocław

1 129 950 zł139 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowy Dwór

Nowy Dwór,Wrocław

174 115 zł42 m² 4 145,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nowy Dwór, wokół dużo urządzonej zieleni. Bardzo dobre połączenie autobusowe z różnymi częściami Wrocławia (15min. do centrum, 10min do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

499 000 zł73 m² 6 835 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Luksusowy, dwupoziomowy apartament 3 - pokojowy o powierzchni 73m2. Budynek z cegły, rok budowy 2006, piętro 2. Apartament jest rozkładowy, składa się z dużego, przestronnego /28m2/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

180 000 zł41 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Okazja! nowe mieszkanie bezczynszowe dwupoziomowe cena 180 000,-! Mieszkanie usytuowane na II piętrze w niskim bloku. Budynek znajduje się na działce

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przystankowa

Wojszyce,Wrocław

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wojszyce - piękne mieszkanie w spokojnej dzielnicy. Świeżo po remoncie. Do wynajęcia mieszkanie w domu na Wojszycach. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł66 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m2, dwupoziomowe w czterokondygnacyjnym budynku na Wrocławskim Muchoborze Wielkim. Na pierwszym poziomie znajduje się duży salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia! Piekne, luksusowe samodzielne mieszkanie w nowoczesnym domku wolnostojącym na Ołtaszynie. Mieszkanie o powierzchni 60,3 m 2 ; jednak powierzchnia mierzona po podłodze to 80,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

600 000 zł92 m² 6 521 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Opis: polecam mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 92 m, 3 pokoje. Piwnica ma wysokość 2m. Mieszkanie oferuje wielkie możliwości funkcjonalne dzięki temu, iż znajduje się w nim wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

432 630 zł76 m² 5 692 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów zielonych, w niedalekim sąsiedztwie osiedla Gaj. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

280.000 PLN. Adres e-mail:   Sloneczne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ponad 44 m2 (dodatkowe 20 m2 pod skosami), położone przy ulicy Reja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 990 zł93 m² 21,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże i komfortowe (93 m kw.), 2-poziomowe mieszkanie, w pełni wyposażone i urządzone nowymi meblami (m.in. 2 duże szafy przesuwne). Idealne dla firm i pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

  dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia!   mieszkanie 3-pokojowe na Muchoborze Wielkim znajdujące się w bloku z 2006r. na III piętrze.   na I poziomie znajduje się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

2 800 zł79 m² 35,32 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne mieszkanie 2-poziomowe, w nowym budownictwie, przy ul. Hubskiej, na parterze (+ taras ok. 40m2). Budynek z 2009r. Meble w pokojach i kuchni, sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wandy

Krzyki,Wrocław

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nie zawsze mogę odebrać telefon ( ze względu na pracę ) dlatego postaram się oddzwonić możliwie jak najszybciej - przepraszam za niedogodności. Więcej zdjęci prześlę na maila gorąco polecam -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ołtaszyńska

Partynice,Wrocław

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie dwupoziomowe w domku przy ul. Ołtaszyńskiej (bliżej skrzyżowania z ul.Zwycięską) Dojazd do centrum autobusy 113 i 612. Mieszkanie ma ok 60m2, 2pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

330 000 zł56 m² 5 892 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania eleganckie, pięknie wykończone, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 (61m2 po podłodze) na III p. w bloku z 2005 r. wraz z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkrywców

Borek,Wrocław

1 850 zł102 m² 18,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie willowe 3 pokoje z ogródkiem i garażem. Willa trzy rodzinna, budynek ocieplony, dach po remoncie, kl.schodowa czysta i zamykana. Mieszkanie jest dwupoziomowe: pierwszy poziom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

630 000 zł126 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe 126 m2 (cena 630 000zł) + oddzielny, zamykany garaż w podziemiu 18 m2 (20 000zł) Na dolnej kondygnacji: otwarty salon z jadalnią i kuchnią, garderoba, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

180 400 zł41 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Okazja! nowe mieszkania bezczynszowe cena 4 400 zł. ZA M2! Mieszkanie usytuowane na II piętrze w niskim bloku. Budynek znajduje się na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przystankowa

Wojszyce,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w domu na Wojszycach. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i jest w pełni umeblowane (nowe meble) i wyposażone, idealne dla około 4 osób (2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hłaski

Krzyki,Wrocław

1 800 zł68 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kameralne mieszkanie dwupoziomowe. Poziom 1 łazienka, salon, otwarta kuchnia, balkon, garderoba w zabudowie pod schodami. Poziom 2 balkon, dwie sypialnie łazienka. Dodatkowo sporawa piwnica.