dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Wrocław - Oferty sprzedaży i wynajmu

321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

321 ogłoszeń

Rynek pierwotny

997 110 zł105,25 m² 9 473,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 134 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 352 zł47,30 m² 10 473 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji na wrocławskich Maślicach. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł68,60 m² 9 606,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 68,60 m2 położone w domkach wielorodzinnych przy ul. Pierwiosnkowej we Wrocławiu. Lokal mieszkalny rozłożony jest na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 947 000 zł111,79 m² 17 416,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 111,79 m z tarasem, położone w kameralnym budynku przy ul. Ułańskiej we Wrocławiu. Nieruchomość stanowi część domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

960 000 zł74,48 m² 12 889,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż pięknie zaprojektowany, urządzony i wykonany apartament, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających osób. Położony w Leśnicy przy ul. Junackiej, w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 000 zł96,29 m² 8 889,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 114 zł88,90 m² 10 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie - 88.90m2 - taras 4.5m2 - ogródek ok 29m2 - dwa balkony, po 4.5m2 każdy Szukasz czegoś innego? Porozmawiajmy, a pomogę znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł63,72 m² 10 514,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz niestandardowego mieszkania od dewelopera, zapraszam do obejrzenia dużego mieszkania w ładnej okolicy odrestaurowanego Rynku Psiego Pola. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł89,82 m² 13 304,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 4.pokoju. Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Nr licencji pfrn 29569 tel.   Otoczenie nieruchomości: przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł94,61 m² 12 155,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Tylko w naszym biurze! Koszty prowizji ponosi strona Sprzedająca. Na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 przy ul. Pretficza na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,44 m² 10 918,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralna, butikowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie Na sprzedaż wygodne mieszkanie, trzypokojowe plus antresola o powierzchni 71,44 m , położone na 2. piętrze inwestycja gotowa Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 248 487 zł88,90 m² 14 043,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł66 m² 11 954,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z 2 balkonami i 2 miejscami garażowymi - ul. Kaparowa Posiadamy kontakt do firm z branży budowlanej oraz architektów wnętrz! Na sprzedaż nowe, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 750 zł85,50 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja dwóch lokali tylko 745 750 zł! wille victoria/ mieszkania bezczynszowe/ ogród/2mp Osiedle Wille Victoria spokojne życie blisko Wrocławia. 4 min od Mokronosu! Z radością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł97,19 m² 10 258,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Obornickiej 113e Idealna propozycja dla osób szukających większej przestrzeni oraz spokojnego, dobrze zorganizowanego osiedla. Mieszkanie ma 97,19.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł85 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

apartament dwupoziomowy z tarasem i antresolą Wrocław, okolice ul. Borowskiej Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 73 m (ok. 85 m po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 095 zł52,81 m² 12 802,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 52,78 m z ogrodem. Bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, funkcjonalnego mieszkania z rynku pierwotnego 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł100 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o łącznej powierzchni 106 m , położony w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocławia - w spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł29 m² 14 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na prezentację Maciej Mituś   Otoczenie nieruchomości: lokal znajduje się w sercu Nadodrza, dzielnicy słynącej z klimatycznych kawiarni, niezależnych restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60 m² 12 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wombat nieruchomośc I oferuje na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60 m na nowym, kameralnym osiedlu przy ul. Kaparowej we Wrocławiu. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł65 m² 13 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65 m na wrocławskich Maślicach. Prezentujemy wyjątkową ofertę komfortowego, dwupoziomowego mieszkania w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51 m² 12 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa okazja inwestycyjna i do zamieszkania w sercu Wrocławia! Prezentujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 51 m , usytuowane przy ulicy Prusa nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości prezentuje do wynajęcia atrakcyjną, przestronną 44m2, w stylu loft kawalerkę (1-pokojowe mieszkanie z sypialnią na antresoli)+gabinet-w atrakcyjnej lokalizacji ,obok Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 775 zł54,36 m² 11 787,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

878 999 zł72 m² 12 208,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe Sępolno 71,46 m + duża piwnica Ogródek 2 łazienki - Lokalizacja: wrocław Sępolno - Powierzchnia użytkowa: 71,46 m - Liczba pokoi: 3 - Kuchnia: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

529 999 zł56 m² 9 464,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż dwustronne bardzo jasne i przytulne mieszkanie trzypokojowe, w pełni rozkładowe (do każdego pomieszczenia osobne wejście z korytarza) o powierzchni około 56 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 112 zł95,02 m² 8 704,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł69,89 m² 12 576,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Opiekun nieruchomości: robert Kordowski telefon   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,89 m2. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 900 zł32,62 m² 15 079,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie wykończone pod klucz Polecam komfortowe mieszkanie na gotowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego. Zalety lokalizacji: -.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,80 m² 14 497,04 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 33,80 m , usytuowane na czwartym piętrze z panoramicznym widokiem na miasto. Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł120 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Wrocław, krzyki, ul. Kabaczkowa Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 120 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł93,17 m² 9 649,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni około 93,17 m , położone na czwartym piętrze w budynku bez windy, w sercu wrocławskiego Nadodrza przy ul. Chrobrego. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł84,20 m² 12 945,37 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,2 m , zlokalizowane naprzeciwko Sky Tower - jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji we Wrocławiu. Gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 944 zł41,68 m² 11 946,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego z ogródkiem w zielonej i spokojnej okolicy z dobrą komunikacją. Dodatkowo w 2028 roku ruszy budowa linii tramwajowej na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²