dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Wrocław - Oferty sprzedaży i wynajmu

321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Szczepin,Wrocław

760 000 zł85 m² 8 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na Szczepienie! Spokojna i świetnie skomunikowanej okolica ul. Łęczycka 12. Właściciele około 8 lat temu przeprowadzili generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

756 864 zł75 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wiosenna promocja, rabat do 40tys. DO 31-03-2024, lub do podpisania 5 umów rezerwacyjnych, harmonogram płatności 30/70. Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego 75 metrowe, duże mieszanie, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

785 000 zł80 m² 9 853,14 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Serdecznie polecam na sprzedaż dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79,67m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze, w ośmiopiętrowym bloku mieszkalnym z lat'90, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne 2-poziomowe mieszkanie Z dużym balkonem Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 29569 Otoczenie nieruchomości: kameralne, zamknięte osiedle w okolicy zielonych terenów spacerowych nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Srebrnogórska

Gaj,Wrocław

698 000 zł63 m² 11 009,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Serdecznie polecam na sprzedaż dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 63,40m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2002r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 469,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań Królewiecka to nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Karmelkowa

Oporów,Wrocław

850 000 zł58 m² 14 655,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,33 m2 w inwestycji Oporowie. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni\ łazienki \. przedpokoju\, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

628 801 zł50 m² 12 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Poświętne/premium/poświęcka/2pok./2POZIOMY/TARAS Przedstawiamy Państwu na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie 50 m,na które składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Manganowa

Grabiszyn,Wrocław

3 500 zł83 m² 42,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie jest jak przytulny dom w samym sercu Wrocławia. Z przestronnym układem, wysokiej jakości wykończeniami i praktycznym designem, ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 088 zł65 m² 10 628,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ok Oltaszyn lux 3 pokoje 63,7m2 garaz 2 poziomy/top! polecamy Klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu w przy Torze wyscigow konnych Do sprzedania komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żar,Wrocław

819 064 zł95 m² 8 641,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Rabat! minus 35 000 do 31-03-2024 mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Proponowana inwestycja to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 237,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poświętne,Wrocław

635 872 zł53 m² 12 086,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe do wykończenia i zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe plus antresola, na III piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). nr 236/12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

1 058 157 zł80 m² 13 205,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem, na parterze kameralnego budynku z 2023 roku, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). 232/1 Lokalizacja: - północna cz. Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żar,Wrocław

820 184 zł91 m² 9 019,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Proponowana inwestycja to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się w kameralną zabudowę Leśnicy. Charyzmatyczna, elegancka elewacja na którą składa się wysublimowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Wrocław

Jagodno,Wrocław

719 000 zł106 m² 6 783,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

6 400 zł105 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 5-pokojowe mieszkanie na , przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

860 000 zł82 m² 10 536,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

- rezerwacja- krzyki - huby | ul. Gliniana I mieszkanie 3 pokojowe | 81,62 M2 | 2 poziomy | 2 balkony | ok. 5m2 piwnica | osobna kuchnia Oferta wyłącznie w Rill Estate. [lokalizacja] ul. Gliniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żar,Wrocław

854 064 zł91 m² 9 392,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

770 000 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

!duże Idealne dla rodziny/centrum korona/balkon/parking/zieleń/!top Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 75,8 m2 przy ul. Krzywoustego niedaleko Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

3 000 zł105 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 76m2 (po podłodze 105m2), położony na 3-im, ostatnim piętrze budynku zamkniętego osiedla z 2010 roku, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na Park Botaniczny i Ostrów Tumski. Lokal bardzo słoneczny, wystawa okien południowy zachód. Media miejskie. Blok z 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lekcyjna

Swojczyce,Wrocław

1 090 000 zł94 m² 11 595,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na prezentację pięknego, słonecznego, dwupoziomowego apartamentu z tarasem i balkonem. Lokalizacja: wrocław/ Psie Pole/ Sołtysowice/ Lekcyjna - Redycka Osiedle Sołtysowice jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

1 090 000 zł100 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam Państwu do zaoferowania dwupoziomowe, umeblowane 4 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej ok. 88 m2 (pow. całkowita ok. 100 m2) na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 075 000 zł100 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam Państwu do zaoferowania bardzo komfortowe, jasne, 4-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Krzyki - Partynice na granicy Ołtaszyna - Partynic. Powierzchnia użytkowa to 87 m2, natomiast po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

598 950 zł56 m² 10 770,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Po remoncie na krzykach/partynice/top/garderoba Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, dwupoziomowe o powierzchni 54 m2 z balkonem oraz komórką lokatorską. Mieszkanie na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

999 999 zł77 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od 15.01.2024*** Polecam 3 pok. mieszkanie o pow. 115 m2 po podłodze 77m2 powierzchni użytkowej, wykończone w wysokim standardzie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

1 150 000 zł84 m² 13 666 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekunka oferty tel. Unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie na zielonych i spokojnych Stabłowicach. Jak dom. Otoczenie nieruchomości: - zielone Stabłowice - cisza i spokój - dookoła dużo punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

628 800 zł50 m² 12 451,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Premium/poświęcka/poświętne/2pok./2POZIOMY/TARAS Przedstawiamy Państwu na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie 50 m,na które składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Gajowice,Wrocław

620 000 zł54 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Bezpośrednio od właściciela - bez pośredników i dodatkowych kosztów. Sprzedam mieszkanie z tarasem w przedwojennej kamienicy na Placu Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

1 399 000 zł183 m² 7 636 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2022

Prowizja 0%! Podatek pcc 0,00zł! Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego apartamentu położonego w kameralnej okolicy przy ul. Grota-Roweckiego. We speak English, ukrainian and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

735 080 zł92 m² 7 999,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nowe osiedle zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej, na przedmieściach Wrocławia. W ramach inwestycji powstanie 114 lokali o zróżnicowanych układach i metrażach: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

1 329 000 zł104 m² 12 778,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Brochów, w nowej części tego osiedla przy ul. Semaforowej. Mieszkanie dwupoziomowe, nowoczesne mierzące 104m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

776 682 zł76 m² 10 263 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na obszarze o powierzchni prawie 2 ha powstanie w 3 etapach osiedle liczące ok. 500 mieszkań, 15 lokali usługowych, dwa place zabaw oraz infrastruktura towarzysząca. Wszystko zaprojektowane tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

899 000 zł118 m² 7 605 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. ***I speak English (scroll down)*** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

923 993 zł140 m² 6 595,24 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bacciarellego

Szczepin,Wrocław

599 000 zł43 m² 13 792 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam na sprzedaż piękne, dwustronne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem i dodatkową antresolą, położone na ul. Bacciarellego we Wrocławiu. Mieszkanie w świetnym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Ołbin,Wrocław

629 500 zł64 m² 9 913,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Prusa Wrocław Oferta na wyłączność, klucze w biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manganowa

Grabiszyn,Wrocław

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd, dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m2 na 6 piętrze budynku z windą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij