dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

429 385 zł62 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie płacisz prowizji dla biura! 0% pcc. Termin realizacji - IV kwartał 2020. W każdym z budynków są: winda Monitoring Ochrona Recepcja Garaż podziemny Budynek będzie posiadał 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

372 000 zł47 m² 7 915 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Budynku Apartamenty Strzegomska z 2008 roku. Powierzchnia 47mkw, na 10 piętrze 13-piętrowego bloku, z balkonem, z którego rozciąga piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Białodrzewna

Fabryczna,Wrocław

850 000 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. Termin realizacji - IV kwartał 2020 roku. Wszytskie mieszkania są jasne i przestronne. W budynku są: winda Monitoring Garaż podziemny Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

286 000 zł38 m² 7 627 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedania zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m z otwartą kuchnią na ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z 1970 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

486 755 zł73 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne- kupujący nie płaci podatku pcc- kupujący nie płaci prowizji- oferta prosto od dewelopera- posiadam dostęp do wielu innych inwestycjiagent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł41 m² 41 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament z tarasem i klimatyzacją na XIII piętrze budynku. Lokalizacja: ul. Drzewieckiego Budynek z całodobową ochroną i monitoringiem. Spokojna zielona okolica, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

550 130 zł95 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Złotniki - kameralna inwestycja - tramwaj - O% prowizji Inwestycję zaprojektowano jako dwa budynki mieszkalne, wielorodzinne, posadowione na wspólnym garażu podziemnym. Każdy z budynków posiadać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

470 000 zł54 m² 8 662 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie z balkonem i wyposażeniem w nowym budownictwie- 3 pokoje. 3-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania o powierzchni 54,3m2, zlokalizowane na Fabrycznej, okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

343 000 zł44 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecam do sprzedaży ładne i przytulne, dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem położone na trzecim piętrze w nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynku. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

593 000 zł85 m² 6 976,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedmiotem oferty jest komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze dwupiętrowego budynku we Wrocławiu przy ul. Drohobyckiej. O powierzchni 84,7 m2. Salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

434 733 zł61 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera Agent prowadzący: w pobliżu inwestycji: przystanki autobusowe stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sterowcowa

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 51 m2 składa się z sypialni (15 m2) , dużej przestrzeni dziennej z aneksem kuchennym i przestronnego tarasu (15 m2). Jest kompletnie wyposażony i zaaranżowany tak, by móc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

310 023 zł42 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla biura Bez dodatkowych opłat Termin realizacji: IV kwartał 2020 roku. - przestronne ogródki i tarasy - Komórki lokatorskie oraz miejsca w garażu podziemnym - Monitoring -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajowicka

Fabryczna,Wrocław

1 450 zł41 m² 35,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie z balkonem zlokalizowane w płudniowej części Wrocławiana Krzykach Borek. Mieszkanie jest rozkładowe i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

421 935 zł61 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji Agent prowadzący:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

375 900 zł47 m² 7 998 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł85 m² 25,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie w zabytkowej willi znajdującej się na spokojnym, zielonym, kameralnym osiedlu, w okolicach ul. Hallera. Mieszkanie o powierzchni 85 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje 53 m2 w budynku z 2009 roku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe. Składa się z dwóch pokoi, dużej, osobnej kuchni, łazienki wspólnej z wc i dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł28 m² 12 464,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Wykończona kawalerka w Pixel House! Mieszkanie składa się z jasnej kuchni, pokoju, łazienki oraz balkonu. Wyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone w sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego, w kamienicy z lat 30-tych, przy ul. Hallera. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Polecam: tylko u nas! Do sprzedania w pełni rozkładowe, 3-pok. mieszkanie o pow. 53 mkw., na 3 piętrze w bloku z 1999r. Mieszkanie składa się z dużego pokoju (17,5 mkw), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

777 660 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - kupujący nie wypłaca prowizji dla biura - oferta prosto od dewelopera Agent prowadzący: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Fabryczna,Wrocław

548 000 zł84 m² 6 523,81 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokoje 84 m2 okolice Astry-Nokii. Salon 18 m2 z dużym 6 m2 balkonem. Trzy ciepłe, jasne pokoje 13 m2 , 12 m2 , 9 m2, dwie łazienki. Duża przestronna osobna kuchnia z jadalnią 10,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

280 000 zł34 m² 8 330,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze. Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o pow. 33,61 m2 w bloku 10-piętrowym na 10 piętrze, zlokalizowanym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

426 000 zł34 m² 12 503,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Gotowe, 2 - pokojowe mieszkanie, nowe, idealna propozycja dla inwestora. Umowa najmu generuje roczny przychód ponad 28 tys zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

348 000 zł27 m² 12 888,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Inwestycyjnie, w nowym budownictwie, wynajęte mieszkanie - 1 pokojowe. Układ kuchnia pokój łazienka przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

343 000 zł39 m² 8 772 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedanie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,1 m2 z piwnicą oraz balkonem we Wrocławiu przy ul. Maślickiej .Mieszkanie na I piętrze. Słoneczne, okna skierowane na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

495 000 zł74 m² 6 689 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam bezpośrednio lokal mieszkalny 74,5 m2 przy al. Hallera we Wrocławiu. Mieszkanie ( wysoki parter) rozkładowe: 3 pokoje( 22,5 m2: 18,0 m2: 14,0 m2), kuchnia (7,0 m2), łazienka (4,0 m2), przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Budowlana

Fabryczna,Wrocław

279 999 zł27 m² 10 370,30 zł/m²

 

Piętro:10/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduję się w okolicy ulicy Budowlanej. Kawalerka o powierzchni 27 m2 z lokalizowana na 2 piętrzę w budynku 10 piętrowym z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Fabryczna,Wrocław

369 999 zł42 m² 8 820 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,95 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w budynku 5 piętrowym. W mieszkaniu znajduje się osobna, umeblowana kuchnia. Nieruchomość usytuowana w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ikara

Fabryczna,Wrocław

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Anna Ząbek T: kawalerka o pow. 36,10 mkw z samodzielną, jasną kuchnią , dobry rozkład, idealne mieszkanie: słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Fabryczna,Wrocław

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam świetne mieszkanie na Popowicach w zadbanym bloku z windą. Rozkładowe, 3 pokoje z balkonem. Topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim! Możesz sam zaaranżować jego przestrzeń! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 51 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jodłowicka

Fabryczna,Wrocław

394 812 zł55 m² 7 199,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

0% prowizji dla biura Bez dodatkowych opłat Termin realizacji: III kwartał 2019 roku. Inwestycja zlokalizowana na osiedlu Stabłowice nad brzegiem Bystrzycy. Osiedle zlokalizowane jest w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

495 000 zł42 m² 11 647 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pok, pełny rozkład, balkon, miejsce parkingowe, centrum Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, 2-pokojowe i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok 43 mkw, położone na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż słoneczne 2-poziomowe mieszkanie, idealne dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hermanowska

Fabryczna,Wrocław

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania rozkładowe zadbane mieszkanie na 4 piętrze. Wejście z tak zwanej galerii, mieszkanie ostatnie w rzędzie więc galeria do użytku własnego, służy również jako balkon. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

389 000 zł47 m² 8 259 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z lat 70 na ulicy Żelaznej. Na powierzchnię mieszkania 47m składają się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Muchobór Wl., ul. Żwirki i wigury (w niedalekiej odległości od Factory). Oferujemy do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2 pokojowe (39m2 + taras/ogródek ok. 9 m2), usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojanowska

Fabryczna,Wrocław

415 000 zł57 m² 7 280,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: do wprowadzenia / miejsce postojowe Mieszkanie o powierzchni 57 m kw. na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/ Grabiszyńska Ilość pokoi: 1 Metraż: 30m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 6 Informacje dodatkowe: szafa w zabudowie, lodówka, pralka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap kuchenny,.