dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

310 000 zł50 m² 6 212,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W dobrej lokalizacji, przestronne dwupokojowe rozkładowe słoneczne mieszkanie. Zawiera balkon oraz piwnice. Kuchnia zamknieta, łazienka oraz wc osobno. Czysta klatka schodowa. Okolica spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

310 000 zł50 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze, utrzymane w bardzo dobrym stanie. Podłoga parkiet. Balkon i wszystkie okna wychodzą na park położony między blokami. Wysokie drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hermanowska

Fabryczna,Wrocław

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: kuźniki / niski blok / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 65 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

255 801 zł46 m² 5 560,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

400 880 zł61 m² 6 571,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz - tel. Grabiszyn / bez podatku pcc / 0% prowizji / nowe budownictwo / super lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 61m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

295 000 zł42 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przyjemne, zadbane i słoneczne mieszkanie z balkonem o pow 42,5 m2 kuchnia zabudowana otwarta na pokój i na hol, większy pokój z dodatkowym nastrojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

369 900 zł82 m² 4 510,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację zapraszam osoba prowadząca tel. Nowy dwór / ok. Rogowska / zemska / spokojna okolica / ocieplony budynek Mieszkanie o powierzchni 82,02 m2 położony na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Fabryczna,Wrocław

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Ładne mieszkanie 62m2, na parterze w budynku przedwojennym z cegły. W większym pokoju wymienione okna,ściany gładkie tapetowane, na podłodze parkiet, instalacja elektryczna do wymiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławowska

Fabryczna,Wrocław

298 000 zł71 m² 4 197,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zapraszam na bezpłatną prezentację zapraszam osoba prowadząca; tel. Muchobór wielki ok. Stanisławowskiej / Mieszkanie o powierzchni 72m2 lokal składa się z dwóch przechodnich pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olbrachtowska

Fabryczna,Wrocław

363 000 zł57 m² 6 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń I dowiedz się więcej osoba prowadząca - katarzyna dorosz tel. Olbrachtowska ok. / do zamieszkania / 2010r / winda / nowe budownictwo Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarbinowska

Fabryczna,Wrocław

310 000 zł56 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedaży mieszkanie w pełnym rozkładzie mieszkanie o powierzchni 60 m2 w okolicy ul. Dźwirzyńskiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buczacka

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: do wprowadzenia / 2000r. / komórka lokatorska Mieszkanie o powierzchni 57 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

u.Grabiszyńska Do sprzedaży 2pokoje ( 52m2)w kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji do zamieszkania ,jak i do wynajmu! Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi (salon jest przejściowy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkocka

Fabryczna,Wrocław

311 000 zł52 m² 5 980,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: pełen rozkład / balkon / ciche Mieszkanie o powierzchni 52 m kw. na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hermanowska

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł67 m² 5 208,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam osoba prowadząca kuźniki / bardzo ładne mieszkanie / osobne pokoje / mieszkanie po remoncie Mieszkanie o powierzchni ok 67m2 lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Fabryczna,Wrocław

207 000 zł28 m² 7 527 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronna kawalerka położona na wysokim parterze w solidnej przedwojennej kamienicy usytuowanej w bardzo dobrze skomunikowanej części Wrocławia - przy ul. Stalowej (boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

301 700 zł46 m² 6 558,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz grabiszynek / grudzień 2017 / nowe / bez 2% podatku pcc / Mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śliwowa

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: ciche / 2006r. / komórka lokatorska Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwirzyńska

Fabryczna,Wrocław

303 000 zł65 m² 4 661,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca okolice dzwirzyńska / kuźniki / serbinowska / osobne pokoje Mieszkanie o powierzchni ok. 63,02m składa się z 3 osobnych pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trawowa

Fabryczna,Wrocław

482 000 zł64 m² 7 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz trawowa ok / do zamieszkania / ciche / garaż / taras / 2012r / wysoki standard Na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stalowa

Fabryczna,Wrocław

459 000 zł71 m² 6 464,79 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz stalowa/ grabiszyńska ok / rozkład / 3 pokoje / idealne pod inwestycje oferta wstrzymana! Mieszkanie w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

390 000 zł59 m² 6 610,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz gądów mały / ok. Astry / media miejskie / taras / piwnica Mieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Legnicka / Białowieska (ok. galerii handlowej magnolia) Polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe (50m2), usytuowane w budynku z 2008r. na 1piętrze w 6piętrowej zabudowie,w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

409 900 zł58 m² 7 067,24 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń osoba prowadząc; katarzyna dorosz tel. Gotowe mieszkania / nowe budownictwo / bez prowizji Termin oddania: gotowe do odioru / budynek oodany Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

335 000 zł53 m² 6 321 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Polecam świetne mieszkanie przy ul. Grabiszyńskiej - w doskonałej lokalizacji, w pełni rozkładowe, dwustronne, gotowe do zamieszkania. Ma 53 metrach powierzchni mieszkania, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisławowska

Fabryczna,Wrocław

519 000 zł97 m² 5 369 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękny apartament o powierzchni ok. 97m2, w spokojnej lokalizacji na zamkniętym osiedlu, na Muchoborze Wielkim! Powierzchnia mieszkania składa się z: -pokoju z aneksem kuchennym 48,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Balzaka

Fabryczna,Wrocław

194 000 zł27 m² 7 185,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca tel. Balzaka / oporów / rozkład / spokojna okolica Kawalerka o powierzchni 27 m2 składa się z pokoju ok 16m2, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Godlewskiego

Fabryczna,Wrocław

389 000 zł77 m² 5 051,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy osoba prowadząca piotr strzelczyk godlewskiego / balkon / piwnica / 4 pokoje Mieszkanie o powierzchni 78m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesławiecka

Fabryczna,Wrocław

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: do wprowadzenia / winda / dwustronne Mieszkanie o powierzchni 76 m2 na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

243 880 zł32 m² 7 621,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz grabiszyn / super lokalizacja / bez 2% pcc / dwa balkony / nowe Mieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z pokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

420 010 zł64 m² 6 562,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca - tel. Wysoka jakość wykończenia / strzegomska okolice Mieszkanie o powierzchni około 63m2. Lokal składa się z trzech osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

430 000 zł82 m² 5 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca tel.: NOWE OSIEDLA / KOSMONAUTÓW / SZPITAL / ROZKŁAD / BALKON Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o pow. 82 m2 położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Fabryczna,Wrocław

2 300 zł76 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy osoba prowadząc 691 888 84 oferta wstrzymana. Przyjemny balkon / 2 pokoje W rozkładzi / pod blokiem miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tyrmanda

Fabryczna,Wrocław

410 000 zł76 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska Tel. Dwa poziomy / komórka lokatorska / balkon Mieszkanie o powierzchni 75,6 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężańska

Fabryczna,Wrocław

1 380 000 zł231 m² 5 974,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz kozanów / ślężańska ok / dwupoziomowe / taras / idealne pod mieszkanie I biuro Na sprzedaż luksusowy, nowoczesny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skoczylasa

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł76 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w okolicy ul. Skoczylasa w zabytkowej części Leśnicy. ( prawie Fabryczna ;) ) Nieruchomość składa się z 3 pokoi po ok. 20m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

295 000 zł53 m² 5 524,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu przy ul. Na Ostatnim Groszu, budynek ocieplony z windą, wysoki parter, trzy mieszkania na piętrze, media miejskie, liczniki wody, ciepło i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

296 000 zł53 m² 5 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca - tel. Popowice / wysoki parter / rozkładowe pokoje / super lokalizacja Lokal usytuowany na wysokim parterze w 10 piętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Borowska

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk borowska / nowe budownictwo / winda / monitoring / komunikacja Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 27,5 m2 w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Fabryczna,Wrocław

379 000 zł79 m² 4 797,47 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca - tel. Kozanów / okolice modrej / kolistej / rozkładowe pokoje / balkon / mieszkanie dwóstronne Mieszkanie o powierzchni ok. 79m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

229 000 zł33 m² 7 003,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu przy ul. Popowickiej, budynek ocieplony z windą, szóste piętro, trzy mieszkania na piętrze, media miejskie, liczniki wody i gazu, ogrzewanie opomiarowane okna.