dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł61 m² 5 721 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne,rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymieniono instalacje elektryczną i wodną. Położono nowe kafle w łazience ,wc, kuchni oraz przedpokoju. Wymieniono okna i parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

343 338 zł60 m² 5 675 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowe mieszkanie trzypokojowe o pow 60,5m2.z tarasem. Nowa inwestycja na wrocławskich Żernikach, która zostanie oddana do użytku w lipcu 2017r. Nowoczesny budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pereca

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 52m2, na który składa się: - 2 pokoje (jeden z wyjściem na balkon), - łazienka z wc, - kuchnia. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne, jasne. Usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Fabryczna,Wrocław

519 000 zł90 m² 5 766,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; kunickiego / nowoczesne osiedle / nowe budownictwo / 2011r Mieszkanie o powierzchni 91m2 składa się z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

316 000 zł63 m² 5 015,87 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok komorowska / strzegomska /rozkładowe / piwnica Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie usytuowane w 10 piętrowym bloku na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Fabryczna,Wrocław

286 000 zł50 m² 5 720 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - 2 - pokoje / rozkład / balkon / słoneczne Wrocław - Fabryczna - okolica ul. Pereca / ul. Oporowskiej. W bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

375 000 zł82 m² 4 573 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Duże,zadbane mieszkanie dla dużej rodziny: 4 pokoje na 2 piętrze w budynku z lat 80-tych. Salon z wyjściem na duży balkon, widna kuchnia oraz trzy pokoje nadające się na sypialnie czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

315 000 zł54 m² 5 866 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Do sprzedaży bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Na Ostatnim Groszu i Kwiskiej ,na parterze w 4 piętrowym budynku. Powierzchnia 53,7 mkw. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Fabryczna / drzewieckiego / antresola / kawalerka Na sprzedaż kawalerka położona na 3 kondygnacji o całkowitej powierzchni około 50m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Fabryczna / ok. Strzegomska / wysoki standard / wyremontowane Na sprzedaż mieszkanie o wysokim standardzie położone na czwartym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

335 000 zł61 m² 5 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Kozanów / kozanowska / rozkład / balkon oferta wstrzymana! Na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: oferta wstrzymana! pełen rozkład / balkony / ciche Mieszkanie o powierzchni 61,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buczacka

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk buczacka / nowe budownictwo / balkon / rozkład / ciche / ładne Do zaoferowania posiadamy mieszkanie o powierzchni 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Muchobór mały / strzegomska / rozkładowe / balkon / Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2 na które składa się: salon z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skrzydlata

Fabryczna,Wrocław

328 900 zł84 m² 3 915,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Skrzydlata / balonowa / drzewieckiego okolice / rozkład pełen / jasne / balkon / niski budynek / mieszkanie Z ogromnym potencjałem Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe, rozkładowe, duży balkon, klimatyzacja. Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. Łazienka z kabiną prysznicową. W przedpokoju szafa w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

199 000 zł26 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka o powierzchni 26m2 po częściowym remoncie ( wymienione okna, drzwi, panele, instalacja elektryczna ). Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pereca

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; mieszkanie po remoncie / ok. Grabiszyńskiej / pereca / Mieszkanie o powierzchni 49,03m2 składa się z trzech pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Objazdowa

Fabryczna,Wrocław

210 000 zł30 m² 6 954 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Śliczne, wyposażone mieszkanie jedno pokojowe z balkonem! Kompletnie urządzone o powierzchni 30,06 m2 na 2 piętrze w niskim budynku z 2007 roku na Żernikach we Wrocławiu. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

479 000 zł68 m² 7 044,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - nowe / słoneczne / luksusowe / taras Wrocław - Fabryczna, okolica Parku Grabiszyńskiego. Do sprzedania mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk grabiszyńska / balkon / komórka lokatorska / 2 windy / osobna kuchnia Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w ośmiopiętrowym bloku w okolicy ul. Zemskiej. Blok ocieplony, klatka schodowa po remoncie, czysta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Pracy

Fabryczna,Wrocław

313 500 zł48 m² 6 531,25 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok alei pracy / budowlana / nowa cena / komórka lokatorska Oferta wstrzymana Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

395 000 zł66 m² 5 984,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Hłaski ok. / rozkładowe / budynek Z 2005 Na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni 65m2. W skład mieszkania wchodzą: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Legnicka ok. / rozkładowe / balkon / piwnica Na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni około 48m2. Mieszkanie położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiślańska

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

910 000 zł123 m² 7 398,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Piękne 123 m2 na jednym poziomie, kompletnie wyposażone mieszkanie z 2004 roku we Wrocławiu. Do sprzedania śliczne, klimatyczne, duże mieszkanie o powierzchni 123 m2 na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielka

Fabryczna,Wrocław

309 000 zł57 m² 5 421 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w pełnym rozkładzie, po remoncie, blisko ue! Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc w gustownych kaflach ( wanna ). Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chłopska

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł61 m² 5 393 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowe,komfortowe mieszkanie z 2005roku. Dwupoziomowe: 1poziom: kuchnia,pokój, łazienka, salon, hall 2poziom: sypialnia,łazienka (natrysk). Standard mieszkania i całego budynku wysoki. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Fabryczna,Wrocław

243 000 zł34 m² 7 147,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne, po remoncie mieszkanie z jasną kuchnia na zielonych Popowicach! Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi przy czy z dużego pokoju jest wejście do widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

375 000 zł82 m² 4 573,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

390 000 zł81 m² 4 833 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wyjątkowe mieszkanie z ciekawym rozkładem, blisko centrum! Obecnie na pow. mieszkania składają się 3 ustawne pokoje ( 28, 12, 12 mkw ), jasna kuchnia, łazienka, wc, i przedpokój. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwowarska

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł47 m² 6 362 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*zadzwoń.Do sprzedaży klimatyczne mieszkanie w zabudowie szeregowej na zabytkowym,urokliwym osiedlu z lat 20 tych XX wieku.Możliwośc zakupu całego szeregu za dodatkową cenę.Przedmiotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

435 000 zł81 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - bezpośrednie sąsiedztwo nowego szpitala wojewódzkiego Nowe osiedle domów w zabudowie niskiej, wielorodzinnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok pilczycka / gołężycka / rozkład / antresola Oferta Wstrzymana. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66m2 usytuowane na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Fabryczna,Wrocław

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń - wojciech natanek zapraszam na bezpłatną prezentację! - skwierzyńska ok. / umeblowane / rozkładowe Na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni około 54m2. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

305 000 zł54 m² 5 680 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwirzyńska

Fabryczna,Wrocław

314 000 zł64 m² 4 906,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok hermanowska / dźwirzyńska / spokojne osiedle Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie na parterze z czterech pięter w bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł62 m² 4 339 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze ul.Budziszyńska.Powierzchnia 62,1 m2.Piętro 8 w 10 piętrowym budynku.Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie,dwustronne.Między kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pereca

Fabryczna,Wrocław

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - 3 - pokoje / rozkład / balkon / wynajem Wrocław - Fabryczna, okolica ul. Pereca / ul. Lwowskiej. Idealna oferta pod wynajem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 2pokojowe pow. 41,60m2 Mieszkanie dobrze utrzymane, czysto, estetycznie. Wymaga częściowego remontu. W mieszkaniu częściowo wymienione instalacje elektryczne,.