dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucka

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam! Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z : salonu z balkonem (ok. 19,5 mkw), sypialni z balkonem (ok. 11,5 mkw), kuchni (ok. 8 mkw) oraz łazienki (ok. 4,6 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

385 000 zł83 m² 4 638,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie Przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 83 m2. Mieszkanie jest bardzo jasne i w pełni rozkładowe. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Północna

Fabryczna,Wrocław

230 000 zł48 m² 4 756,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam! Dwupokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe w dzielnicy Fabryczna. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwu piętrowym z 1958 roku. Łączna powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Fabryczna,Wrocław

259 990 zł42 m² 6 190,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam, świeżo po remoncie, w pełni rozkładowe mieszkanie w bloku na ul. Jeleniej, ze wszystkimi mediami miejskimi. Mieszkanie dwustronne, bardzo ciepłe i jasne. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

246 000 zł49 m² 5 020,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Okazja! Mieszkanie 49m2 2 pok. w okolicach Bajana za 246 tys. Na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m2. Mieszkanie jest bardzo jasne i komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojrowicka

Fabryczna,Wrocław

445 000 zł85 m² 5 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecam! Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 85 mkw składa się z : salonu z aneksem (ok. 36 mkw), sypialni (ok. 17 mkw), pokoju (ok. 11 mkw), pokoju (ok.8 mkw), łazienki (ok. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

199 000 zł43 m² 4 627,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Super Okazja! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 43m2, w pełni rozkładowe, widne, z dużą piwnicą (8m2) przynależną do mieszkania, duży salon, z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecam, w pełni rozkładowe mieszkanie w bloku na ul. Jeleniej, ze wszystkimi mediami miejskimi. Mieszkanie dwustronne, bardzo ciepłe i jasne. Powierzchnia lokalu wynosi ok 41mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

263 000 zł64 m² 4 109,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pilne! atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrej cenie! Doskonałe dla rodziny, mieszkanie jest bardzo przyjemne do aranżacji. Aktualni mieszkańcy są bardzo zadowoleni z funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam! Przytulne, dwustronne, bardzo ładne i zadbane trzypokojowe mieszkanie, położone na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku w okolicy ul. Budziszyńskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Gorąco polecam! Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie położone na I piętrze w 4-piętrowym, nowym bloku z 2007 roku na odosobnionym osiedlu przy ul. Mosiężnej. Lokal ( 53 m2 ) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Fabryczna,Wrocław

269 990 zł56 m² 4 795,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Gorąco polecam! Przytulne, dwustronne, bardzo ładne i zadbane trzypokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w niskim budynku przy ul. Kwiskiej. Lokal o powierzchni 56,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkocka

Fabryczna,Wrocław

190 000 zł32 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja dwupokojowe mieszkanie tylko za 190 tys! Gorąco polecam, mieszkanie w bloku na ul. Szkockiej, ze wszystkimi mediami miejskimi. Mieszkanie zadbane, ładnie wykończone, ciepłe i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkocka

Fabryczna,Wrocław

328 000 zł64 m² 5 093,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

W pełni rozkładowe, 3-pokojowe( 64,5m2 ) mieszkanie w okolicy ulicy Szkockiej. Mieszkanie jest dwustronne, jasne, przestronne. Składa się z trzech ustawnych pokoi, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam! Rozkładowe, bardzo jasne i ciche mieszkanie na 3 piętrze 10piętrowego budynku. 2 pokoje w rozkładzie, z balkonem! Atrakcyjne mieszkanie o dużej funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasturcjowa

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gorąco polecam! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone w bloku w okolicy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z kuchnią ( ok 22 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zoli

Fabryczna,Wrocław

275 000 zł51 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecam dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 51 m2 znajdujące się na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku, przy ul Zoli. Mieszkanie rozkładowe, składa się z: dwóch pokoi (ok 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

284 000 zł51 m² 5 530,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam nowoczesne mieszkanie dla rodziny na nowym dworze! Zapraszam! Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie: osobny pokój dzienny z dużym balkonem, oddzielna sypialnia. Kuchnia duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozia

Fabryczna,Wrocław

292 000 zł51 m² 5 685,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 51 m2 zlokalizowane na wrocławskich Maślicach. Znajduje się ono w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2001 roku, w którym na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

369 000 zł67 m² 5 507,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Piękne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku z 1991 r w okol. ul. Drzewieckiego. Lokal o powierzchni 67m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł47 m² 5 498,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Super oferta! Polecam dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie o pełnym rozkładzie. Budynek został wybudowany w latach 80. Mieszkanie jest dwustronne (płn./POŁ). Nasłonecznione i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł44 m² 6 536,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania bardzo ładne trzypokojowe i dwustronne mieszkanie po remoncie położone na II piętrze czteropiętrowego budynku z lat siedemdziesiątych. Na całkowitą powierzchnię 43,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojanowska

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł42 m² 5 952,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w niskim dwu piętrowym budynku znajdującym się w cichej i spokojnej okolicy na Wrocławskich Stabłowicach. Rozkład: mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

289 000 zł56 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania ładne dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul.J. Bajana. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku z 2000 r. Lokal o powierzchni całkowitej 56 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam! Na sprzedaż bardzo ładne i zadbane mieszkanie na spokojnym osiedlu w dzielnicy Fabryczna w okolicy ul. Marki Hłaski. Gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

330 000 zł64 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam! Trzypokojowe rozkładowe dwustronne mieszkanie w dzielnicy Fabryczna na Gądowie Małym. Lokal o powierzchni 64 mkw składa się z : salonu z balkonem (ok. 17 mkw), 2 mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Fabryczna,Wrocław

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Super oferta! mieszkanie W centrum miasta Na sprzedaż, dwustronne, dwupokojowe i rozkładowe mieszkanie położone na czwartym pietrze, czteropiętrowego bloku z 1960 r. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

189 000 zł38 m² 5 031,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gorąco polecam! Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,56 m2 położone na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trawowa

Fabryczna,Wrocław

199 999 zł34 m² 5 797,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Jednopokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul.Trawowej. Mieszkanie o powierzchni 34,5m2 składa się - dużego pokoju ok. 17,5 m2 - widnej kuchni ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł50 m² 5 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie dwa oddzielne pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc. Niski czynsz 440zł/2 os (w tym ogrzewanie, fundusz remontowy, gaz). Zalety mieszkania: * wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

199 990 zł48 m² 4 166,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe, dwustronne, ciche mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy w okolicy ul. Górniczej. Kamienica z 1930 roku, stan idealny, elewacja bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

139 500 zł19 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mikroapartament W znakomitej lokalizacji blisko centrum! Polecam na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o pow. ok. 19 mkw, zlokalizowaną przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Super oferta! Na sprzedaż, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim pietrze, trzypiętrowego bloku z 1930 r. Mieszkanie położone jest w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy legnickiej! cena do negocjacji! Polecam rozkładowe czteropokojowe mieszkanie. Budynek został wybudowany w latach '80. Mieszkanie jest dwustronne (płn.-wsch./poł.-zach.) Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

261 000 zł53 m² 4 924,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Gorąco polecam! Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe, dwustronne mieszkanie położone na Popowicach. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 54m2 składa się z : salonu, dwóch sypialni, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Fabryczna,Wrocław

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! sarbinowska / rozkład / balkon zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa oferta. Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

348 000 zł82 m² 4 243,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe, słoneczne, rozkładowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Rogowskiej. Blok ocieplony, klatka schodowa po remoncie. Wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

299 900 zł60 m² 4 998,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam gorąco rozkładowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Grabiszyńskiej. Dwustronny lokal o powierzchni całkowitej 60 mkw składa się z : salonu z balkonem, sypialni z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Fabryczna,Wrocław

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Legnickiej/niedźwiedziej Zadbane, dwupokojowe, mieszkanie o powierzchni 34 m2, zlokalizowane przy ulicy Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

358 000 zł64 m² 5 593,75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam! Mieszkanie 3 pokojowe w pełnym rozkładzie w wysokim standardzie wykończenia - idealne dla rodziny! Mieszkanie w chętnie wybieranej lokalizacji na Gądowie Małym. Składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Fabryczna,Wrocław

290 000 zł44 m² 6 651,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970