dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

W pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 48m2 w ok.ul.Drzewieckiego Dobra cena, doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do życia i stanowią świetną lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

220 000 zł39 m² 5 597,96 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne i przytulne mieszkanie, rozkładowe 2 pokoje z zabudowanym balkonem przy ul. Grabiszyńskiej. Bardzo dobry dojazd do Centrum. W pobliżu park, sklepy, szkoła, przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

337 000 zł49 m² 6 877,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow.49m2 w dzielnicy Fabryczna, Popowice, okolice ul. Legnickiej. Lokal składa się z: 2 pokoju oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

415 000 zł82 m² 5 030,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oryginalne mieszkanie na nowym dworze! Mieszkanie 4-pokojowe 82,5 m2 na Nowym Dworze rozkładowe, z balkonem 3 piętro z 4. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, garderoba, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

305 000 zł62 m² 4 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62m2 w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Kosmonautów. Mieszkanie znajduje się na piętrze 4/4p. budynku z roku 2003. Mieszkanie składa się: * trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe położone na zachodzie Wrocławia, w okolicy Stadionu przy ul. Lotniczej. Mieszkanie jednostronne z wystawą zachodnią. W najbliższym sąsiedztwie tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł55 m² 4 527,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, dwustronne, rozkładowe 4-pokojowe o pow. 55m2 w dzielnicy Fabryczna przy Grabiszyńskiej Doskonałe dla rodziny z dziećmi lub pod wynajem wieloosobowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Altanowa

Fabryczna,Wrocław

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Na mieszkanie składają się wcześniej wspomniane 2 pokoje (z większego wychodzi się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł49 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze 10 piętrowego bloku na Gądowie Małym. Lokal wymaga odświeżenia lecz można w nim śmiało zamieszkać bezpośrednio po kupnie. Wykończenia typowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kamiennogórska

Fabryczna,Wrocław

800 000 zł177 m² 4 519,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Nowe osiedle na kuźnikach, elegancki, nowy apartament z 2012 roku. Powierzchnia 199 m2 ( w tym taras 22 m2) na I-sze piętrze skrajnej szeregówki. Wykończony materiałami najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

215 000 zł49 m² 4 387,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam Państwu mieszkanie 2-pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 49 m2 w okolicach ul. Kozanowskiej. Blok: 10 piętrowy, z windą. Bardzo ładna lokalizacja z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z oknem oraz dwóch tarasów, do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł49 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Fabryczna,Wrocław

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Opis Polecam na sprzedaż dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2. Na mieszkanie składają się: 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój oraz balkon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mińska

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż śliczne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52 m2 w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Mińskiej. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (18,10 m2 + 12,90 m2) * 2 przedpokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hynka

Fabryczna,Wrocław

180 000 zł34 m² 5 247,81 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża, słoneczna kawalerka w ocieplonym bloku na Gądowie. Mieszkanie w pełnym rozkładzie - pokój dzienny (21 m2) z dużym balkonem, osobna jasna kuchnia (8,3 m2) z miejscem na kąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagony

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł58 m² 5 965,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Urokliwe mieszkanie na Muchoborze Wielkim przy ulicy Zagony. W sprzedaży mieszkanie 59 mkw na 2-piętrze w bloku 2-piętrowym. Mieszkanie dwustronne składające się z 3 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

339 000 zł71 m² 4 774,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny? Cenisz spokój i zielone otoczenie ? Potrzebujesz sprawnego dojazdu do centrum? To mieszkanie spełnia Twoje wymagania! Zapoznaj się z mieszkaniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowców

Fabryczna,Wrocław

198 000 zł34 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja! Na sprzedaż mieszkanie : 2 pokoje, - 34 m2 za 198 000 złotych! Blisko centrum miasta w spokojnej okolicy, zlokalizowane w pobliżu ulicy Lotniczej .Możliwość wprowadzenia się bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 599 zł55 m² 29,07 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* rozkładowe mieszkanie W nowym budownictwie Opis nieruchomości: w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w nowym budownictwie, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Fabryczna,Wrocław

254 000 zł54 m² 4 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis Polecam na sprzedaż przytulne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Mieszkanie dwustronne rozkładowe, składa się z czterech pokoi,widnej kuchni i łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

315 000 zł73 m² 4 309,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis Polecam na sprzedaż 4-pokojowe, przestronne , w pełni rokładowe mieszkanie na Kozanowie o łącznej powierzchni 73,1m2. W skład mieszkania wchodzą: 4 pokoje, widna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

185 000 zł24 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opis Polecam na sprzedaż kawalerkę na Popowicach. Mieszkanie ma powierzchnię 23,5m2 i składa się przedpokoju, pokoju, widnej kuchni i łazienki z wc. Kawalerka przeszła remont (wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojrowicka

Fabryczna,Wrocław

220 000 zł33 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedstawiam przestronne mieszkanie 2-pokojowe w o powierzchni 33m 2 , w okolicy ulicy Wojrowickiej, dzielnica Fabryczna. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze/4 bloku. Lokal składa się z:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

290 000 zł56 m² 5 178,57 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja! Idealny dojazd do centrum. 0% prowizji od Kupującego. Do sprzedaży przeznaczone mieszkanie 2 pok. ( 56m2) usytuowane na 2piętrze budynku z 2000roku na Gądowie Małym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

330 000 zł50 m² 6 653,23 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie własnościowe wydzielone z księgą wieczystą z wykupionym gruntem w zasobach sm piast we Wrocławiu dzielnica Fabryczna oś Kosmonautów. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Piękne dwupoziomowe mieszkanie na muchoborze wielkim Polecam Państwu mieszkanie 3 pokojowe w cichej i spokojnej okolicy w nowym budownictwie. Nieruchomość składa się

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

248 000 zł52 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

| + 3 pokoje + po remoncie + balkon + Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie znajdujące się na Kozanowie o łącznej powierzchni 52m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi , widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gubińska

Fabryczna,Wrocław

255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o pow.52m2 w dzielnicy Fabryczna, Nowy Dwór. Lokal składa się z: dwóch pokoi oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w budynku Solo 11 czeka na pierwszego Najemcę. Słoneczny pokój dzienny z wygodnym zestawem wypoczynkowym. W pełni umeblowana i wyposażona kuchnia. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiska

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Polecam na wynajem ładne, 2- pokojowe mieszkanie na wrocławskim Gądowie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podolska

Fabryczna,Wrocław

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w zabudowie szeregowej Mieszkanie na Muchomorze Wielkim. Usytuowane na pierwszej kondygnacji domku w zabudowie szeregowej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wańkowicza

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł82 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe Usytuowane na czwartym i piątym piętrze w nowym budynku z windą. Teren ogrodzony. Wokół dużo zieleni i terenów rekreacyjnych. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rakietowa

Fabryczna,Wrocław

475 000 zł90 m² 5 254,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Szczególnie atrakcyjne ze względu na przynależny ogródek oraz wielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Trawowa

Fabryczna,Wrocław

239 000 zł43 m² 5 558,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.43m2 w okolicach ul.Trawowej Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze w bloku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

198 000 zł37 m² 5 351,35 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, jednostronne z pięknym widokiem na panoramę Wrocławia. Lokal położony na 11 piętrze w bloku na Popowicach, po remoncie kapitalnym - wszystkie instalacje, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

1 750 zł54 m² 32,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne W pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie blisko centrum Opis nieruchomości: atrakcyjne w pełni umeblowane mieszkanie znajdujące się przy ulicy Mosiężnej - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

235 000 zł42 m² 5 649,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rewelacyjne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż od zaraz! opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 41,60 mkw na siódmym piętrze w dziesięciop iętrowym budynku z windą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Fabryczna,Wrocław

280 000 zł51 m² 5 500,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Tyrmanda (boczna ul. Mińskiej). W okolicy pełna infrastruktura, liczne sklepy, punkty, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Fabryczna,Wrocław

230 000 zł41 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na ul. Stalowej - znajduje się na ostatniej kondygnacji budynku czteropiętrowego. Lokal o pow. 41m2 składa się z dwóch osobnych pokoi - pokoju dziennego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

229 350 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Kupujący zwolniony Z prowizji oraz opłaty 2% pcc. Fabryczna stabłowice - nowoczesne osiedle; mieszkania 1,2, i 3 pokojowe z balkonami, tarasami, antresolami. Inwestycja wybudowana -.