dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł58 m² 4 913,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: ul. Kłodnicka (fabryczna, okolice ch Magnolia). Mieszkanie znajduje się na osiedlu z pełną infrastrukturą - sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie. Duża ilość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drohobycka

Fabryczna,Wrocław

449 000 zł87 m² 5 160,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Polecam do sprzedaży przestronne, słoneczne, komfortowe mieszkanie 4-pokojowe, o łącznej powierzchni 87m², z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

150 000 zł43 m² 3 501,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 40,8 m2 znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego bloku na osiedlu Pilczyce. Mieszkanie składa się z: *pokoju 17,6 m2 *pokoju 10,7 m2 *łazienki 3,4 m2 *przedpokoju 4,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

297 000 zł61 m² 4 868,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na wrocławskim Kozanowie. W pobliżu rozległe tereny zielone: parki, łąki. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku 4-piętrowym, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gubińska

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł52 m² 4 980,77 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Gubińska (fabryczna - Nowy Dwór). Pełna infrastruktura osiedlowa: liczne sklepy, punkty usługowe, przychodnie, przedszkole, szkoły. Bardzo dobre połączenie z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

315 000 zł60 m² 5 206,61 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,5 m2. Bardzo jasny salon o pow. 16,86m2 z dużymi oknami i wejściem na loggię. Dwie sypialnie o powierzchni 12 i 8,23 m2 .Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Pereca

Fabryczna,Wrocław

179 000 zł26 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

| ***kawalerka po remoncie***inwestycja pod wynajem***bardzo dobra lokalizacja*** Kawalerka na 3. piętrze bloku przy ul. Pereca. Niedawno wyremontowana, kompletnie wyposażona. Pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

154 000 zł27 m² 5 659,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

202 671 zł39 m² 5 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz". Okazja! Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

143 000 zł43 m² 3 318,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow. ok 43,09m2 na Pilczycach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3500zł./m2! Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 16,28m2, sypialni 17,80m2, łazienki 3,48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

151 000 zł43 m² 3 487,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow. ok 43,30m2 na Pilczycach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3700zł./m2! Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 16,51m2, sypialni 17,81m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

158 000 zł43 m² 3 688,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow. ok 42,84m2 na Pilczycach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3700zł./m2! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi - salon o pow. 17,82m2, sypialnia 11,06m2, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

222 601 zł39 m² 5 693,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, gotowe do odbioru o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Fabryczna,Wrocław

225 000 zł44 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: ul. Bzowa (okolice ul. Grabiszyńskiej i Hallera). Atrakcyjna lokalizacja - miejsce bardzo dobrze skomunikowane, jednocześnie ciche i spokojne, niedaleko liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

324 000 zł65 m² 5 003,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

|! pełny rozkład! 3 pokoje! balkon! Trzypokojowe w pełni rozkładowe z przestronnymi pokojami. Mieszkanie jest do wprowadzenia bez nakładów finansowych, w zależności od gustu, być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

158 000 zł43 m² 3 697,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow. ok 42,73m2 na Pilczycach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3700zł./m2! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi - salon o pow. 17,81m2, sypialnia 10,96m2, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

154 000 zł27 m² 5 659,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

202 671 zł39 m² 5 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balonowa

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł64 m² 5 140,62 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 64 m2 w dzielnicy Fabryczna , spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

222 601 zł39 m² 5 693,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

238 000 zł39 m² 6 045,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz" z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 39,37 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł67 m² 25,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie na ul Kosmonautów, w nowym bloku. Mieszkanie 3-pokojowe ( 67m2 ) na III piętrze rozłożone na dwóch kondygnacjach, z oknami w 3 kierunkach świata. Całość nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

135 000 zł41 m² 3 291,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 40,8 m2 znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego bloku na osiedlu Pilczyce. Mieszkanie składa się z: *pokoju 17,6 m2 *pokoju 16,8 m2 *łazienki 3,6 m2 *przedpokoju 2,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

145 770 zł43 m² 3 390 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Okazja! nowe mieszkania bezczynszowe prowizję biura pokrywa sprzedający cena 3390 zł. ZA M2! Mieszkanie usytuowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

209 000 zł44 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2! Doskonała lokalizacja(okolice Grabiszyńskiej i Hallera!) sprawia, że jest to znakomita inwestycja pod wynajem! Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2012 roku o powierzchni 47 m2 na ogrodzonym osiedlu w dzielnicy Fabryczna, spokojnej okolicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowców

Fabryczna,Wrocław

205 000 zł44 m² 4 688,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

| mieszkanie 2-pokojowe blisko Centrum miasta. Budynek ma zrobione elewację, został ocieplony w 2012roku. Mieszkanie Rozkładowe. Bardzo ładnie zaaranżowane i urządzone. Do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, w pełni rozkładowe o powierzchni 52m 2 z Tarasem 12m 2 w ok. ul. Nowodworskiej i ul. Chociebuskiej. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

150 000 zł43 m² 3 510,41 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

238 000 zł39 m² 6 045,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolista

Fabryczna,Wrocław

279 000 zł68 m² 4 102,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

| mieszkanie na Kozanowie z trzema pokojami. Mieszkanie w 10-cio piętrowym budynku położone na I piętrze, pokoje duże, bardzo ustawne, do tego osobna kuchnia z oknem. Łazienka osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 950 zł63 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji luksusowe mieszkanie W ogrodach grabiszyńskich Opis nieruchomości: eleganckie i komfortowe mieszkanie dwupokojowe, położone bezpośrednio przy parku Grabiszyńskim, w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

154 000 zł27 m² 5 659,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

202 671 zł39 m² 5 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednio bez żadnych prowizji. Ładne mieszkanie dwupokojowe w nowym budynku praktycznie w centrum miasta na ładnym osiedlu z bardzo dobrą komunikacją miejską we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Fabryczna,Wrocław

219 000 zł44 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone na wysokim parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Bzowej. Mieszkanie jest rozkładowe. Składa się z dużego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubuska

Fabryczna,Wrocław

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Grabiszynie. Usytuowane na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, przedpokoju, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

222 601 zł39 m² 5 693,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

850 zł35 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe! na spokojnym osiedlu niskiej zabudowy na kużnikach Mieszkanie 2 pokojowe 35m2 rozkładowe składa się: z 2 jasnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Fabryczna,Wrocław

550 000 zł97 m² 5 653,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne mieszkanie własnościowe z wykupionym gruntem lub zamienie na 2 mniejsze w tej samej okolicy.mieszkanie jest po remoncie generalnym.Mieszkanie jest rozkładowe: 1pokoj;23,83m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

202 671 zł39 m² 5 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011