dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Porzeczkowa

Fabryczna,Wrocław

220 000 zł62 m² 3 531 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spiżowa

Fabryczna,Wrocław

245 000 zł42 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie 2 pokojowe 42 mkw na 3 piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. Spiżowej. Mieszkanie składa się z pokoju ok. 18 mkw z antresolą i sypialni ok. 12 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rumiankowa

Fabryczna,Wrocław

220 000 zł32 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży przytulna kawalerka na wrocławskich Żernikach. Budynek dwupiętrowy z 2009 roku. Powierzchnia mieszkania 31,5m2, kuchnia częściowo otwarta na pokój dzienny, z pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kwiska

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pierwszy lokator po kapitalnym remoncie. Wynajmę mieszkanie przy ul. Kwiskiej we Wrocławiu o pow. 24 m2. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Pokój - 14 m2 (wersalka, stół, biurko, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spiżowa

Fabryczna,Wrocław

245 000 zł42 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie 2 pokojowe 42 mkw na 3 piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul.Spiżowej. Mieszkanie składa się z pokoju ok. 18 mkw z antresolą i sypialni ok. 12 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Godlewskiego

Fabryczna,Wrocław

273 000 zł40 m² 6 825 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 -pokojowe ok .40 mkw na wysokim parterze w budynku z 2004r. Składa się z salonu ok.11 mkw z wyjściem na balkon oraz sypialni ok. 8 mkw. Kuchnia jasna z oknem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe we Wrocławiu na ul Bajana. Mieszkanie na 5 pietrze w bloku 6 piętrowym z windą. Mieszkanie czyste i zadbane, okona pcv, mieszkanie b. ciepłe, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziadoszańska

Fabryczna,Wrocław

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanko przy parku zachodnim dla pary lub 1 osoby, w dwurodzinnym domu. całkowicie umeblowane. Okolica bardzo spokojna, blisko park, duzo zieleni. Dogodny dojazd do centrum C,127,126,103.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po remoncie, okna pcv pięciokomorowe, drzwi antywłamaniowe, meble kuchenne + agd, gaz w ryczałcie w czynszu mieszkania, łazienka i wc osobno, mieszkanie pełnorozkładowe, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzydlata

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż, nowe, bardzo ładne mieszkanie na ul. Skrzydlatej. Mieszkanie znajduje się na 2-gim piętrze nowego budynku mieszkalnego z 2010 roku o nowoczesnej architekturze i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

315 000 zł65 m² 4 846,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bez pośredników! Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego budynku. Do mieszkania należy piwnica zajmująca 2,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrzosowa

Fabryczna,Wrocław

295 000 zł39 m² 7 564 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 39 m2 z ogródkiem położony na kameralnym osiedlu tuż przy południowej granicy Wrocławia. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godlewskiego

Fabryczna,Wrocław

1 950 zł60 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z antresolą w dogodnej lokalizacji. Mieszkanie składa sie z przestronnej kuchni, (w której znajdują się meble w zabudowie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

370 000 zł64 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 64 m, plus zabudowany korytarz.Spółdzielcze własnosciowe , przy ul. Rogowskiej. Trzy pokoje, rozkładowe. 2 pietro z 10. Okna pcv z roletami wewnętrznymi, podłogi parkiet dębowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

435 000 zł67 m² 6 492 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. 67 m2 położone na Osiedlu Leśnym w Smolcu. Odległość do granic Wrocławia zaledwie 2 km. Do osiedla dojeżdża autobus 577. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe dla 2 osób, w jednym pokoju aneks kuchenny, łazienka i osobna ubikacja. Własne centralne ogrzewanie i podgrzanie wody (piec dwufunkcyjny). Mieszkanie b. ciepłe, mury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buczacka

Fabryczna,Wrocław

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia kawalerka 30 m.kw. ulica Buczacka. Ciekawie rozłożone 1-pokojowe mieszkanie o pow. 30 mkw. znajdujące się na parterze, w 2-piętrowym bloku ( 2000 r.) na Muchoborze Wielkim (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziadoszańska

Fabryczna,Wrocław

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanko dla pary lub 1os, na poddaszu w willi. Wokół park,tereny spacerowe. dogodny dojazd do centrum 127,103,C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

1 100 zł45 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miekszkanie 2 - pokojowe w kamienicy po remocie, ocieplone, malowane. Do przystanku kilkadziesiat metrow. Do kosztu wynajmu nalezy doliczyc rachunki za wode, prad i gaz zgodnie z faktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Fabryczna,Wrocław

1 650 zł47 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow 47m2 na Kozanowie. Osiedle świetnie skomunikowane z całym miastem. Mieszkanie dwupokojowe, większy pokój z balkonem szafą wnękową z lustrami na całej ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł42 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42m2. Mieszkanie całkowicie umeblowane, po remoncie, czyste. Balkon, piwnica, oddzielna kuchnia w pełni zabudowana. W przedpokoju duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

375 000 zł52 m² 7 211 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam Państwa uwadze 2-pokojowe mieszkanie, bardzo ładne, przytulne i słoneczne, zlokalizowane w dzielnicy Fabryczna, na Osiedlu Gądów Mały. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Fabryczna,Wrocław

415 000 zł64 m² 6 484 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64 m2 na wrocławskich Popowicach. Położone w niskim bloku na trzecim piętrze.Budynek ocieplony, zadbany, czysta klatka schodowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hermanowska

Fabryczna,Wrocław

220 000 zł38 m² 5 789 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 2pietrze przy ul. Hermanowskiej (okolice Factory,Fabryczna).Mieszkanie, jak widac na zdjęciach, jest częsciowo umeblowane, łazienka niedawno remontowana, kuchnia i pokoje raczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł47 m² 5 297 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe, 2 pokojowe o powierzchni 46,77m2, usytuowane na wysokim parterze w bloku 10 piętrowym, ul.Dokerska na Kozanowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł54 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 54 mkw. przy ul. Pereca, w budynku 4-piętrowym. Mieszkanie jest po remoncie, na parterze, z balkonem, w oknach rolety. Mieszkanie rozkładowe, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gubińska

Fabryczna,Wrocław

193 000 zł33 m² 5 848 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczna kawalerka o powierzchni 33.2 m2 z balkonem i przynależną piwnicą zlokalizowana na 8 piętrze we Wrocławiu róg ul. Gubińskiej i Strzegomskiej (w budynku nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Północna

Fabryczna,Wrocław

220 000 zł37 m² 5 945 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe, ciepłe, ciche. Budynek w otoczeniu niskiej zabudowy i terenów rekreacyjnych, dobra komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł58 m² 37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od marca 2011, nowe budownictwo, w pełni wyposażone,wysoki standard, cena 2200(z opłatami)+kaucja 2200, tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

347 000 zł52 m² 6 673 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie Z 2000r., dwustronne, przestronne, w pełni rozkładowe z dużym balkonem - 11 m, wystawa okien na stronę południową i północną, bardzo słoneczne. Pokoje 18m, 12 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hynka

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł65 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania od zaraz! Jeden z pokoi z wyjściem na duży balkon. Kuchnia z jadalnią w pełni wyposażona (lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

2 100 zł59 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ul.Złotnickiej, 3 pokojowe o powierzchni 59 m2. Oddzielna kuchnia,łazienka razem z wc. W bardzo dobrym stanie,w pełni wyposażone w przyjaznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

359 000 zł61 m² 5 885 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Doskonałe połączenie z centrum, blisko przystanek autobusowy (100m). Sklep LIDL, szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia. Mieszkanie ewentualnie do odświeżenia przed zamieszkaniem. Umeblowane lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł68 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia apartament, 68m2, garaż! ciekawa aranżacja wnętrz, kameralne, osiedle! Do wynajęcia komfortowo i funkcjonalnie urządzony apartament o pow. 68m2, składający się z: 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Północna

Fabryczna,Wrocław

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, ciepłe, ciche

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie W dzielnicy fabryczna- maślice! Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie, w skład którego wchodzą salon (20mkw) z balkonem (9mkw) , 2 pokój 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bolesławiecka

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, blisko krzyżówki z legnicką, koło mc donald i stacji bp. W cenie czynszu wliczone są opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

152 000 zł67 m² 2 268,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam mieszkanie tbs. Powierzchnia 67 mkw 3 pokoje,balkon, w bloku 3 piętrowym z 2005 roku.Na osiedlu jest parking z wieloma miejscami do zaparkowania.Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2-pokojowe z balkonem do wynajecia od 17 stycznia. blisko centrum tylko 15 min spacerkiem do Rynku ,7 min autobusem. mieszkanie w pelni wyposazone. Koszt wynajmu to 1500zł + prad(ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł36 m² 43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia: lokal mieszkalny o pow. 36,40 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym, przedpokój i łazienka, na 5 piętrze - winda w budynku! Mieszkanie w pełni umeblowane - kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/7