dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińskiego

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie do wynajęcia od zaraz, po kapitalnym remoncie, 2 pokoje, łazienka + toaleta, przedpokój, kuchnia, widok z sypialni na Arkady Wrocławkie, blisko przystanek autobusowy i tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyrmanda

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, czyste, zadbane, rozkładowe w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie przy ul.Tyrmanda.Koszt:1500 + liczniki Wolne od 01.05.2010 kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starobielawska

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie, ponad 56 m2 pow. użytkowej + pomieszczenie gospodarcze. Lokal usytuowany jest w spokojnej dzielnicy, blisko do przystanku autobusowego, sklepu i nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 2 pokojowe wolne od zaraz. Pełna własność z niskimi opłatami. Bardzo dobry dojazd do każdego miejsca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Kosmonautów ul Bajana.Trzy pokoje bardzo jasne, ustawne do dowolnej aranżacji(nie umeblowane), kuchnia wyposażona umeblowana (agd- lodówka,zmywarka,kuchnia gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

489 000 zł80 m² 6 112,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zbudowany z ytonga budynek, 2- poziomy, dwie łazienki, pomieszczenie gospodarcze przylegające do mieszkania (2,5 m) i piwnica (2,5 m). Dwie windy, suszarnie. Budynek ciepły, cichy. instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Fabryczna,Wrocław

505 000 zł67 m² 7 537,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży piękne nowoczesne mieszkanie na wrocławskim osiedlu Klecina (ul. Wałbrzyska). Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku dwupiętrowym z roku 2003. Na metraż 67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie dwupokojowe, jasne. Dobra lokalizacja (bystrzycka 103), blisko wiele linii autobusowych. Piwnica oraz komórka. Mieszkanie wymaga odświeżenia oraz wymiany okien. Mieszkanie nie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

1 150 zł25 m² 46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia mam śliczną kawalerkę po remoncie bardzo blisko Magnolii. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w sprzęt agd (lodówka,pralka,mikrofalówka), telewizor. Spokojnie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Zlokalizowane przy bocznej ulicy Grabiszyńskiej z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta. Mieszkanie składa się dwóch pokoi (w mniejszym duża szafa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w apartamentowcu z 2002 r., przy ul. Bajana, na osiedlu "pod Skrzydłami". Budynek z porotermu, okna pcv, mieszkanie ciepłe i ciche. Czwarta, ostatnia kondygnacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwu pokojowe 36m2 balkon właściciel nie palący kompletnie umeblowane wysoki standard komfortowe dostępne od zaraz idealne dla pary wchodzić i mieszkać 1400zł + opłaty(prąd gaz) 667 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

308 000 zł54 m² 5 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z widokiem na park,w poblizu tereny spacerowe, ośrodki rekrecyjno - sportowe, przychodnie lekarskie. Budynek z lat 70-tych, po remoncie (zrobiony dach i elewacja, wymienione piony wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe 33-metrowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, po generalnym remoncie. Wszystkie sprzęty i meble, a więc: w pełni urządzona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

332 000 zł54 m² 6 148,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w chwili obecnej użytkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł84 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie komfortowo urządzone, klimatyzowane do zamieszkania od marca 2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie ze sprzętem agd w spokojnej, cichej dzielnicy na ulicy inżynierskiej. Dobry dojazd do centrum - blisko ulica Grabiszyńska (tramwaje 4,5,14).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przy ul Stalowej (boczna Grabiszyńskiej ) Mieszkanie 50m2 w jego sklad wchodzi -2 pokoje łazienka ,osobna kuchnia (wyposażona -pralka ,lodówka ,zmywarka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wykończone, nowe, trzypokojowe mieszkanie o pow 65 m2 w nowym budynku (2008 r.) przy ul. Strzegomskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, w budynku jest winda. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku urządzone w klasyczny sposób z drewnianymi detalami. Dwa pokoje mniejszy 14 m2 i większy z aneksem kuchennym 25 m2. Ulica Mosiężna, okna od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciepłe, podłogi drewniane, kafle w łazience dla studentów lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrowskiego

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe (52 m2) przy ul. Ostrowskiego, rozkładowe, 3 p. z 4 p., częściowo umeblowane (kompletna zabudowa kuchenna, jeden pokój urządzony, wyposażona łazienka). Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo zadbane mieszkanie , jasne i ciepłe , stan bdb , sprzęt agd, nowe okna pcv w oknach rolety, duży balkon, śliczna i duża łazienka , doskonałe dla pary lu dwóch studentek, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

1 000 zł61 m² 16,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

50m do pętli autobusowej, 75 m do szkoły, przedszkola, marketu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

1 850 zł46 m² 40,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

430 000 zł71 m² 6 056,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne , otwarte mieszkanie po całkowitym remoncie. Pełne wyposażenie kuchni ( sprzęt Simensa ) , parkiety , terakota hiszpańska. Salon połączony z kuchnią i przedpokojem + 3 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i rozkładowe mieszkanie na Gądowie (koło astry). W pełni umeblowane z dużym balkonem. Bardzo dobry dojazd do centrum liniami tramwajowymi 3,10,12,22,23 oraz autobusowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Latawcowa

Fabryczna,Wrocław

480 000 zł82 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o pow.82m2, w sąsiedztwie osiedla Pod Skrzydłami. Dwustronne, rozkładowe, słoneczne , zadbane z balkonem. Rozkład mieszkania oddziela część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiemliczów

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław, ul.Kiemliczów, I piętro, pow. 64m, 3 pokoje, media, internet, balkon, komfortowo wykończone, panele drewniane, mozaika, częściowo umeblowane: duże szafy, dwa łóżka, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wygodne i zadbane mieszkanie, w bardzo dobrym położeniu obok Parku Grabiszyńskiego. Dobry dojazd do centrum (ul. Grabiszyńska - tramwaj, autobus), w okolicy sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe,50m2,na Nowym Dworze, parter, balkon, calkowicie umeblowane,sprzet agd i rtv, internet, jest mozliwosc podlaczenia tv i telefona, okna pcv + rolery, latwy dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje dodatkowe domofon, winda, balkon, mieszkanie umeblowane w kuchni lodówka, ogrzewanie miejskie, woda ciepła. Opis Mieszkanie przytulne 2-pokojowe na Popowicach. Ciepłe, słoneczne położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

2 450 zł64 m² 38,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanko w bardzo spokojnej okolicy. Świetna komunikacja miejska (krzyżówka strzegomska) W pobliżu liczne sklepy. Mieszkanie w zeszłym roku zostało odnowione. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe, wygodne dla 3-4 studentów, pary lub rodziny (tylko niepalący), słoneczne, z ładnym widokiem na Ślężę. Duży pokój w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zagony

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bez pośredników o łącznej pow.63,2m2 ze skosami Mieszkanie do Sprzedaży lub zamiany na DOM lub SZEREGÓWKĘ. W cenie mieszkania zabudowana kuchnia wraz ze zmywarką i sprzętem agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kuchnia wyposażona: meble, sprzęt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

410 000 zł68 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne przytulne mieszkanie w nowym (2004) bloku na II kondygnacji - wysoki parter. 3 pokoje (ponad 16m2, 14m2 i 9m2), przedpokój, duża przestronna łazienka z toaletą, w nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

430 000 zł86 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjne mieszkanie na Kozanowie 86 mkw, 3 pok. + kuchnia z aneksem (17mkw), dwa balkony ( w tym jeden zabudowany),ciepłe, słoneczne, po remoncie, parkiet, okna drewniane, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w pełni rozkładowe, sypialnia i pok.dzienny. Kuchnia z oknem, łazienka z toaletą. Mieszkanie jest bardzo jasne jednocześnie bardzo ciepłe położone jest na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rumiankowa

Fabryczna,Wrocław

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2 pokojowe (33m2) z aneksem kuchennym przy ul. Rumiankowej (wrocław Żerniki, fabryczna). Mieszknie jest nowe, dobrze utrzymane, umeblowane, jasne, internet Neostrada (opcja). Dobre.