dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest komforowe, nowe 2- pokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, na kameralnym nowym osiedlu w dzielnicy Fabrycznej, przy ul. Mińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gnieźnieńska

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł40 m² 64,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Winda balkon monitoring media miejskie nowe budownictwo garaż - miejsce postojowe pierwszy najem opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

579 500 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

I speak English, spanish and Italian, call for more details! Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w pełni rozkładowe na wrocławskim Gądowie. Oferowana nieruchomość znajduje się jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałucka

Fabryczna,Wrocław

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane nieopodal Parku Zachodniego (ul. Pałucka). Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Jest zadbane, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

3 900 zł87 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: bartosz T: mieszkanie dla wymagających klientów. Komfortowe 3 pokojowa mieszkanie 87 mkw z balkonem przy samym Parku Grabiszyńskim, szkole międzynarodowej atut. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

488 000 zł54 m² 9 070,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53,80 m2, na 8 piętrze w bloku przy ul. Lotniczej we Wrocławiu. Mieszkanie od strony zachodniej z fantastycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

579 500 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie jest dwustronne i bardzo słoneczne. Nadaje się pod inwestycję jak i dla rodziny. Oferta w Kompas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

3 500 zł69 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na eleganckim osiedlu Login City przy ul. Grabiszyńskiej+komórka lokatorska + możliwość wynajęcia podwójnego miejsca postojowego! Polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

595 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw109-rz zalety mieszkania: - wysokość 4,5m - realizacja już 2023-08 - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - korytarz z miejscem na szafę - widok na zielony dziedzinie - sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

548 377 zł56 m² 9 774,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,10 m2 z tarasem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

1 310 000 zł73 m² 17 982,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji, zadowoli najbardziej wymagającego klienta! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

489 912 zł51 m² 9 624,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2 z balkone. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

508 987 zł49 m² 10 355,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładne rozkład 2M Zemska/ po remoncie-park+balkon park tysiąclecia Piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 50m2 po generalnym remoncie w rozkładzie z osobną kuchnią i stylową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł28 m² 79,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka w nowym budynku przy ul. Rogowskiej jest dostępna do wynajęcia od teraz. Mieszkanie w budynku z 2022 roku zostało wykończone z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

599 130 zł64 m² 9 346,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,10 m2 z tarasem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

737 800 zł43 m² 17 158,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43m2. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

499 999 zł50 m² 10 020 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Gadow Maly 2 pokoje 50m2 Winda P. wlasnosc Polecam do sprzedania cieple sloneczne mieszkanie. W poblizu, szkoły, sklepy , żłobek przystanek autobusowy a dla lubiacych rekreacje I grill.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płońskiego

Fabryczna,Wrocław

370 000 zł34 m² 10 898,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie pod inwestycję lub na start - 2 pokoje, winda - Wrocław Płońskiego Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

518 997 zł61 m² 8 545,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kozanów Ładne rozkładowe duże 3M z balkonem/park tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie 3 pokojowe w pełnym rozkładzie z oddzielną kuchnią i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królewiecka

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską bez prowizji! Nowocześnie wykończone i umeblowane 1 pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym, bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

340 900 zł24 m² 14 506 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: zadbane, ciche, 1 - pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, gotowe do wprowadzenia. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone przy ulicy Na Ostatnim Groszu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

508 990 zł49 m² 10 374,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowy dwór Po remoncie z balkonem/rozkład/park tysiąclecia Piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 50m2 po generalnym remoncie w rozkładzie z osobną kuchnią i stylową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzowa

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł30 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Bzowa (boczna ul. Grabiszyńskiej, fabryczna/krzyki). Atrakcyjna lokalizacja - miejsce doskonale skomunikowane, blisko centrum, obok parku. W okolicy sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

477 000 zł56 m² 8 530 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w jednej z ulubionych dzielnic Wrocławia - Oporowie. Otoczenie nieruchomości: - park Grabiszyński 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mielecka

Fabryczna,Wrocław

458 000 zł50 m² 9 281,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Wrocławia, 5 min. od parku Grabiszyńskiego. Mieszkanie znajduje się w kamienicy i jest adaptacją strychu. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Fabryczna,Wrocław

479 000 zł48 m² 10 084,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż nierozkładowe 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na trzecim piętrze w 10-cio kondygnacyjnym budynku przy ul. Łączności. Lokal o pow. 47,5 m2, pokoje ok. 10,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

410 000 zł36 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze wysokiego budynku przy ul. Dokerskiej. Budynek zadbany, niedawno ocieplony i odmalowany. Klatka schodowa po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Fabryczna,Wrocław

757 000 zł76 m² 9 961 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** dostępne od zaraz *** *** pierwszy najem *** Do wynajęcia nowe lokale o wysokim standardzie z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i wydzieloną przestrzenią sypialnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

424 999 zł35 m² 12 247,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja!/pilczyce/okolicacentrum/aow/2 pok./PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Górniczej blisko ścisłego centrum miasta, doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł28 m² 11 687,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy lokal do odbioru! Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Brak obowiązku zakupu przez Klientów lokali z wykończeniem - możliwość wykańczania we własnym zakresie. 13-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

471 770 zł49 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw149-rz zalety: - zakup od sprawdzonego dewelopera z doświadczeniem - realizacja już 2023-08 - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - widok na zielony dziedziniec - wysokość 4,5m-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł50 m² 10 020,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie z balkonem na Maślicach, blisko wjazdu na aow, blisko stadionu. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych. Cena: 499 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

519 181 zł51 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw151-rz zalety: - zakup od sprawdzonego dewelopera z doświadczeniem - realizacja już 2023-08 - widok na szpaler drzew - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - miejsce na dużą szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

526 681 zł50 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw150-rz Mieszkanie o powierzchni 50,40m2 znajduje się na 3. piętrze w budynku z windą. Na mieszkanie składają się: - salon z aneksem kuchennym o pow. 17,2m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Arbuzowa

Fabryczna,Wrocław

528 000 zł58 m² 9 103 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Stabłowicach. Mieszkanie wykończone pod klucz. Zamieszkane przez właścicieli, nie było wynajmowane. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** dostępne od zaraz *** *** pierwszy najem *** Do wynajęcia nowe lokale o wysokim standardzie z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i wydzieloną przestrzenią sypialnianą.W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Fabryczna,Wrocław

497 000 zł53 m² 9 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Fabryczna,Wrocław

559 000 zł53 m² 10 547 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.