dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Pracy

Fabryczna,Wrocław

2 690 zł47 m² 57,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w okolicach fat-u. Wolne od lutego! Świetna lokalizacja, blisko tramwaj, autobusy, sklepy i usługi. Układ pomieszczeń: - aneks kuchenny z salonem, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

340 000 zł27 m² 12 700,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż Mikroapartament. Wrocław. Fabryczna. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

309 000 zł22 m² 14 154,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż na Mikroapartament we Wrocławiu. Wrocław. Fabryczna Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kawalerkę idealną dla jednej osoby zlokalizowaną przy ul. Legnickiej w nowej inwestycji z 2017 roku - Legnicka Street. Mieszkanie jasne, wyposażone, aneks z pokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

309 000 zł22 m² 14 045,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament inwestycyjny na sprzedaż. Wrocław. Muchobór mały. Nowy dwór. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

309 000 zł22 m² 14 045,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament na sprzedaż. Wrocław. Muchobór Mały Nowy Dwór. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

339 000 zł41 m² 8 349,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

589 050 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw109-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 59,50 m2 Cena: 589 050 zł Termin realizacji: 2023-08 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Fabryczna,Wrocław

499 900 zł44 m² 11 310 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ul. Graniczna - Fabryczna Nieruchomość z doskonałym rozkładem pomieszczeń. Idealne pod inwestycję bądź indywidualnie pod swoje preferencje. Metraż mieszkania to 44,2 m2. Budynek stosunkowo nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

507 475 zł53 m² 9 575 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw108-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 53 m2 Cena: 507 475 zł Termin realizacji: 2023-08 Standard wykończenia- deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

600 000 zł61 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w pełni rozkładowe na wrocławskim Gądowie. Oferowana nieruchomość znajduje się jednym z najlepszych osiedli mieszkaniowych we Wrocławiu, oferującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

558 000 zł62 m² 8 986 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

duże mieszkanie z parkingiem za szlabanem ( pilot ) rekomenduję i zachęcam do zakupu: mieszkania idealnego dla rodziny i dla inwestora_pod wynajem niski czynsz administacyjny! na doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

498 999 zł49 m² 10 177,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne gotowe nowy dwór/rozkład/balkon Piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 po generalnym remoncie w rozkładzie z osobną kuchnią i stylową łazienką. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

450 000 zł51 m² 8 824 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. - lokalizacja: muchobór, w pobliżu ch Factory - 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica 9m2 - Piętro 3/3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drohobycka

Fabryczna,Wrocław

584 000 zł62 m² 9 496 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,5m2 na którą składa się salon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie o 3-stronnym układzie dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zarembowicza

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł24 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 24,5m2 przy ul. Zarembowicza przy lotnisku! Oferta idealna dla pracowników biznesowych, bądź pracujących na lotnisku. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

240 000 zł17 m² 14 294,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną- mikrokawalerkę o pow. 16,79 m2 zlokalizowaną przy ul.Fabrycznej 14K na wrocławskim Muchoborze Małym. Idealna inwestycja z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na ul. Szybowcowej. Salon z wyjściem na balkon , dwie ładne sypialnie , łazienka i wc osobno. Przestronna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje / po odświeżeniu / klimatyzacja / świetna lokalizacja / inżynierska / fat media miejskie dwa osobne pokoje wole od zaraz Mieszkanie Powierzchnia 47 m2, którą składa się aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Fabryczna,Wrocław

460 000 zł50 m² 9 181,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o wielkości 50,1m2 usytuowane na 3 piętrze w trzy piętrowej kamienicy z lat '20. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł34 m² 10 264,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 34 m2 z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju z wyjściem na balkon, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Приглашаем на просмотр тел Szanowni Państwo, polecam mieszkanie dwupokojowe na wynajem zlokaalizowane przy ul. Rogowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 35 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajęcza

Fabryczna,Wrocław

429 999 zł43 m² 10 089,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - kuchni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stroma

Fabryczna,Wrocław

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie umeblowane, w pobliżu parku. Nie wymaga nakładów. Oddzielna, wygodna kuchnia z oknem, z pełnym wyposażeniem. Duży balkon i spora łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

402 055 zł38 m² 10 525 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw114-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 38.20m2 Cena: 402 055 zł Termin realizacji: 2023-08 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królewiecka

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka z balkonem, miejscem postojowym i komórką Nowocześnie wykończone i umeblowane 1 pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym, bezpiecznym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

529 000 zł60 m² 8 787 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw110-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 60,20 m2 Cena: 529 000zł Termin realizacji: 2023-08 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! nowy dwór, ul. Rogowska z ogródkiem (drugi wynajem, w niedalekiej odległości od Factory Fashion Outlet). Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pok. (35m2 + ogródek 25m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wełniana

Fabryczna,Wrocław

469 000 zł46 m² 10 195,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2. Nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia, w okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celtycka

Fabryczna,Wrocław

690 000 zł76 m² 9 067,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Premium/4pok/76,10m2/centrum Przedstawiamy Państwu piękne 4 pok mieszkanie z oddzielną kuchnią, salonem z balkonem i 3 sypialniami. Mieszkanie położone jest na II piętrze, "trójstronne".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Fabryczna,Wrocław

339 000 zł24 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Kawalerka gotowa do zamieszkania w centrum Wrocławia! Nie wymaga wkładu finansowego! Mieszkanie o powierzchnie 27m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkocka

Fabryczna,Wrocław

634 000 zł66 m² 9 620,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne i w pełni rozkładowe mieszkanie na Muchoborze Małym. Mieszkanie wyposażone i umeblowane, gotowe do wprowadzenia się bez żadnych dodatkowych nakładów. Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka na wynajem w samym sercu miasta opis: szukasz nowo wykończonego mieszkania na wynajem w przystępnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie. Polecamy na wynajem kawalerkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Fabryczna,Wrocław

497 991 zł49 m² 10 156,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit!/2 pok./NOWE BUDOWNICTWO/ul. Rumiankowa!_!nowy blok _zieleń., Polecam na sprzedaż mieszkanie na zamkniętym osiedlu, w otoczeniu zieleni, do dyspozycji parking tylko dla mieszkańców. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

796 100 zł76 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw111-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 76m2 Cena: 796 100zł Termin realizacji: 2023-08 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

520 000 zł56 m² 9 353 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw112-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 55,60m2 Cena: 520 000zł Termin realizacji: 2023-08 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

469 999 zł50 m² 9 381,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Gądów-Park Zach. / M2 z piwnicą / komunikacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Szybowcowej / ok. Legnickiej. pełna komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

530 000 zł60 m² 8 774,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie W atrakcyjnej cenie I lokalizacji Na sprzedaż niezwykle zadbane, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Zemskiej na wrocławskim Nowym Dworze. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozy

Fabryczna,Wrocław

575 000 zł48 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone we Wrocławiu na osiedlu nowe żerniki. Rewelacyjna lokalizacja - bliskość aow zapewnia łatwy dostęp w różne rejony Wrocławia, a także poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł39 m² 12 811,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! nieruchomość idealna również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jahna

Fabryczna,Wrocław

549 000 zł62 m² 8 809,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 62,32 m2 położone na Osiedlu Malowniczym to idealny wybór dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie.