dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poelziga

Fabryczna,Wrocław

530 000 zł67 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Fabryczna,Wrocław

387 000 zł47 m² 8 234,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży ofertę rozlkładowego trzypokojowego mieszkania na spokojnej ulicy na Krzykach w okolicy ul. Krucze. Lokal dwustronny, słoneczny z loggią, położony na czwartej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

359 412 zł59 m² 6 091,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Oferuję Państwu nowe mieszkanie o powierzchni 58,92 m2 składające się z 2 pokoi na 2 piętrze. Okolica inwestycji znana jest z położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rodziewiczówny

Fabryczna,Wrocław

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Rozkładowe mieszkanie, po remoncie z umową najmu na 5 tyś/mc, okazja! Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal po remoncie generalnym Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

287 154 zł46 m² 6 242,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Oferuję Państwu nowe mieszkanie o powierzchni 45.58 m2 składające się z 2 pokoi na 1 piętrze dodatkowo do mieszkania przynależy taras z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

350 000 zł42 m² 8 433,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam bez pośrednictwa rozkładowe mieszkanie dwupokojowe (41,5 m2) położone na wrocławskich Popowicach. Mieści się ono na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

310 705 zł44 m² 6 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Na sprzedaż oferuję mieszkanie na eleganckiej inwestycji na której będą mogli Państwo poczuć się komfortowo i bezpiecznie za sprawą wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

484 000 zł60 m² 8 066,67 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Masz pytania? Chcesz umówić się na prezentację? Zadzwoń : T: rozkładowe i ustawne 3-pokoje na Gądowie: - przestronny salon - z możliwością połączenia z kuchnią, - dwie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

378 000 zł55 m² 6 872,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament znajduje się blisko dwóch stawów i lasu Mokrzanskiego oraz parku Stablowickiego, gdzie mieszkańcy spacerują i odpoczywają. Bliski dostęp do nowego Dolnośląskiego Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gosławicka

Fabryczna,Wrocław

276 300 zł30 m² 9 234,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie jednopokojowe usytuowane na parterze w inwestycji deweloperskiej, której budowa zakończy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

287 154 zł46 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

389 970 zł63 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Na sprzedaż mieszkanie w eleganckiej inwestycji na której będą mogli Państwo poczuć się komfortowo i bezpiecznie za sprawą wyposażenia w system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

359 412 zł59 m² 6 091,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 59 m2 składające się z 2 pokoi na 2 piętrze. Okolica inwestycji znana jest z położonych w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gosławicka

Fabryczna,Wrocław

295 200 zł30 m² 9 856,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie jednopokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w inwestycji deweloperskiej, której budowa zakończy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

284 949 zł45 m² 6 332,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Oferuję Państwu nowe mieszkanie o powierzchni 45,23 m2 składające się z 2 pokoi na 1 piętrze oraz dodatkowego tarasu z ogrodem (18m2). Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie w koło Astry przy ul. Drzewieckiego Możliwość wynajmu ze zwierzętami. Lokalizacja: kilka kroków do Centrum Handlowego Astra oraz blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie (60m2) w pełnym rozkładzie, przy ul. Szybowcowej (gądów/fabryczna). Dostępne od zaraz. Parking ze szlabanem oraz piwnica w cenie czynszu! Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

315 200 zł48 m² 6 590,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gosławicka

Fabryczna,Wrocław

342 700 zł43 m² 8 014,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w inwestycji deweloperskiej, której budowa zakończy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opoczyńska

Fabryczna,Wrocław

469 900 zł56 m² 8 458 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe mieszkanie, w kameralnym, 4 piętrowym budynku z windą. Zapraszam na prezentację: tel. Mieszkanie składa się z poszczególnych pomieszczeń: 1. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poelziga

Fabryczna,Wrocław

397 000 zł46 m² 8 679,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

317 457 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanie, które składa się z dwóch, niezależnych pokoi, osobnej (jasnej) kuchni oraz łazienki (kabina prysznicowa). Znajduje się na wysokim parterze, niskiego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

337 938 zł49 m² 6 854,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

232 500 zł31 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

226 350 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

366 864 zł54 m² 6 790,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

255 000 zł27 m² 9 514,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji na ul. Ostatni Grosz! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

405 022 zł61 m² 6 590,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

425 000 zł54 m² 7 899,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż śliczne mieszkanie we Wrocławiu z balkonem w nowym, zamkniętym osiedlu, kompletnie umeblowane, 3 szafy w zabudowie. Mieszkanie składa się z: - 2 dużych pokoi -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

242 312 zł32 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Mieszkanie na eleganckiej inwestycji na której będą mogli Państwo poczuć się komfortowo i bezpiecznie za sprawą wyposażenia w system monitoringu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

399 999 zł43 m² 9 367,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym na gądowie małym. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

329 549 zł48 m² 6 890,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Fabryczna,Wrocław

529 000 zł83 m² 6 387,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,82 m2. Cena: 529 000 pln Kontakt:   Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy z początku XX wieku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

374 000 zł49 m² 7 632,65 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: pełen rozkład / balkon Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 48,8 m kw. na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

284 284 zł36 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

460 000 zł60 m² 7 628,52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe, zadbane mieszkanie własnościowe bez obciążeń. Nieruchomość o powierzchni 60,30 m2 położona na Nowym Dworze, okolice ul. Zemskiej. Mieszkanie składa się z: -dużego salonu (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Wrocław

585 000 zł71 m² 8 239,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trójstronne mieszkanie z dużymi przeszkleniami, dużymi balkonami od wschodu i południa oraz widokiem na cudowny ogród. Pięknie doświetlone, z widokiem na zieleń, nawet zimą słychać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł47 m² 38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widoki! Chciałbym Państwu zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na ulicy Kamiennej na Krzykach. Nieruchomość usytuowana na 10 piętrze z balkonem co pozwala na podziwianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

283 200 zł38 m² 7 549,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Fabryczna,Wrocław

268 335 zł34 m² 7 962,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż nowoczesne i nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji składającej się z dwóch budynków wielorodzinnych. Bezpieczne i kameralne.