dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sterowcowa

Fabryczna,Wrocław

1 000 zł49 m² 20,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W tym 3-pokojowym mieszkaniu do wynajęcia są tylko 2 pokoje, tj. pokój nr 1 i 2. Mieszkanie o łącznej powierzchni 61,7 m2 znajduje się w budynku 4-piętrowym - na 4 piętrze - bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

271 559 zł35 m² 7 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

242 004 zł31 m² 7 689,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń, tel: miejsce postojowe naziemne W cenie! Mieszkanie o powierzchni 60m kw. na 1piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

430 700 zł59 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży ustawne mieszkanie dwupokojowe, z możliwością zrobienia pełnego rozkładu na drugiej kondgnacji w wysokim budynku mieszkalnymz windą. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

359 000 zł50 m² 7 252,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecam świetnie skomunikowane, klimatyzowane i w pełni rozkładowe dwupokojowe blisko Parku Zachodniego Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: pełen rozkład / balkon Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 66 m kw. na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buczacka

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe luksusowe mieszkanie w dzielnicy Fabryczna. Nieruchomość znajduje się na spokojnej ulicy. Do mieszkania przynależy indywidualne miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

455 000 zł49 m² 9 201,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,45 mkw. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje (elektryczna, hydrauliczna oraz gazowa). Sufity podwieszane, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

469 000 zł49 m² 9 484,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,45 m2 zlokalizowane w centrum Wrocławia. Lokalizacja idealna pod inwestycję (w pobliżu znajdują się uczelnie wyższe m.in. Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żwirowa

Fabryczna,Wrocław

289 000 zł30 m² 9 569,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Idealne mieszkanie na start! Kawalerka ma otwartą przestrzeń, zagospodarowana w sposób przemyślany i nieszablonowy. Wyodrębnione miejsce do spania z wygodnym materacem umieszczonym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojrowicka

Fabryczna,Wrocław

469 000 zł61 m² 7 650,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze przy ul Wojrowickiej Mieszkanie w pełni rozkładowe składa się z trzech dużych pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki, toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

369 000 zł47 m² 7 884,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. *** balkon *** *** po remoncie *** *** super lokalizacja *** Mieszkanie składa sie z salonu połączonego z aneksem kuchennym , 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołowiana

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam: tylko u nas! Do sprzedania 3-pok. mieszkanie, o pow. 45 mkw. Mieszkanie znajduje się w centrum Wrocławia, przy ul. Ołowianej, w bloku z lat 70-tych, na 7 piętrze. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Fabryczna,Wrocław

287 875 zł38 m² 7 535,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Fabryczna,Wrocław

309 000 zł38 m² 8 218,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Wygodne dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze dla rodziny z dzieckiem lub pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Fabryczna,Wrocław

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe w bloku z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie składa się z: - 2 dużych pokoi - przedpokoju - kuchni - łazienki -wc Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Fabryczna,Wrocław

339 000 zł44 m² 7 757,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Po remoncie wymieniona instalacja elektryczna wymieniona instalacja wodna okna plastikowe podwieszany sufit 2 pokoje rozkładowe oddzielna kuchnia ogrzewanie miejskie okna od strony zachodniej balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drohobycka

Fabryczna,Wrocław

339 000 zł45 m² 7 488,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,27 m2 W cenie komórka lokatorska. Mieszkanie z 2011 roku (piętro 2 w budynku 3 piętrowym) składa się z : - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

371 029 zł53 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesławiecka

Fabryczna,Wrocław

1 250 zł44 m² 29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Bolesławieckiej we Wrocławiu /stare Miasto; boczna ul. Legnickiej/. Blisko Rynku i Galerii Magnolia, dobra komunikacja z innymi częściami miasta. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam: tylko u nas Do sprzedania 2-pok. mieszkanie o pow. 48 mkw., na 5 piętrze 8-piętrowego budynku z lat 80-tych, na Nowym Dworze, ul. Nowodworska. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Fabryczna,Wrocław

459 000 zł58 m² 7 914 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z balkonem widokiem przy ul. Zaporoskiej w kamienicy. Mieszkanie znajduje się w miejscu dobrze skomunikowanym .Blisko przystanek autobusowy nr 126.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Fabryczna,Wrocław

309 000 zł46 m² 6 779,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje,balkon 300 m od sky tower-a.Po remoncie. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum po remoncie instalacji Nieruchomość złożona z: aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

355 000 zł40 m² 8 852,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie idealne dla pary lub singla w pobliżu parku Stabłowickiego i stawu Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

280 000 zł42 m² 6 615 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone blisko przystanku tramwajowego i autobusowego na Pilczycach .Niedaleko znajdują się sklepy ,szkoła , kościół. Mieszkanie znajduję się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

492 000 zł55 m² 8 994,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Polecam serdecznie! mieszkanie rozkładowe składające się z 5 pokoi o metrażu 55m2., otwarte na dwie strony świata. Mieszkanie całkowicie odnowione, gotowe do zamieszkania od zaraz. Stopa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

337 938 zł50 m² 6 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Estońska

Fabryczna,Wrocław

548 000 zł76 m² 7 210,53 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zobacz tą nieruchomość wirtualnie! -> *** Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, jasne i przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 na najwyższym, bo aż na 11 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Fabryczna,Wrocław

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w pięknej lokalizacji przy ul. Jemiołowej, blisko centrum. Lokal jasny, dwustronny, w pełni rozkładowy z loggią, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

309 000 zł49 m² 6 358,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mieszkanie do remontu o powierzchni 48,6 m2 w atrakcyjnej cenie, składa się z dwóch niezależnych lokali z osobnym wejściem ze wspólnego korytarzyka. Aktualnie jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

400 000 zł63 m² 6 349 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujwmu do sprzedania przestronne, po remoncie, trzypokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw z balkonem w bloku z 1985 roku z windą na Gądowie. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Fabryczna,Wrocław

351 032 zł45 m² 7 730,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Objazdowa

Fabryczna,Wrocław

288 000 zł115 m² 2 504,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji! Mieszkanie z udziałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

429 000 zł61 m² 6 998,37 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. *** rozkład *** *** super lokalizacja *** *** tramwaj / autobus po sąsiedzku *** Mieszkanie o powierzchni 61,30 m.kw składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielska

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł49 m² 6 728,02 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania rozkładowe południowe mieszkanie 2-pokojowe. W pobliżu szkoła,przedszkole,żłobek. Przystanek komunikacji miejskiej 100m. Mieszkanie nadaje się idealnie dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Fabryczna,Wrocław

525 000 zł73 m² 7 191,78 zł/m²

 

Piętro:1/2