dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

270 941 zł34 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na czwartym piętrze w inwestycji deweloperskiej, której budowa zakończy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

362 600 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji W ofercie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

336 852 zł50 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze w inwestycji deweloperskiej, której budowa zakończy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

886 000 zł139 m² 6 393,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł47 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w doskonałej lokalizacji! Apartament ma dwa pokoje oraz taras. Osiedle z całodobową ochroną i monitoringiem. Lokalizacja: ul. Legnicka Soft Lofty - nowe osiedle w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiska

Fabryczna,Wrocław

1 690 zł34 m² 49,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kompaktowe mieszkanie z garderobą i pięknym widokiem. Zlokalizowane na ul. Kwiskiej w otoczeniu zieleni i bliskości Centrum. Opis mieszkania 2 pokojowe mieszkanie posadowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tyrmanda

Fabryczna,Wrocław

384 384 zł49 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośredni zakup od dewelopera Bez żadnych prowizji i podatku pcc Odbiór pod koniec 2020 roku Duży ogród Przedstawiam mieszkanie w rewelacyjnej okolicy. Lokal świetnie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

385 000 zł65 m² 5 923,08 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Okazja - możliwość zrobienia 4 pokoi I dwóch łazienek - dla inwestora - 2 balkony Do sprzedania rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Kozanowie w okazyjnej cenie - 5932 zł/mkw. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

405 888 zł63 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w inwestycji deweloperskiej, której budowa zakończy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głogowska

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł27 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na cichym i zielonym osiedlu przy ul. Głogowskiej (obok Legnickiej). Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - salonu z oddzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

270 701 zł34 m² 7 989,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

235 710 zł31 m² 7 489,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w inwestycji deweloperskiej której zakończenie planowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

326 634 zł49 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w inwestycji deweloperskiej której zakończenie planowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Fabryczna,Wrocław

250 000 zł54 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 1-wszym piętrze dwupiętrowego budynku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arbuzowa

Fabryczna,Wrocław

490 000 zł59 m² 8 305,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- stabłowice. Śliczne, nowe, przytulne, 3 - pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem, osiedle monitorowane. Śliczne i nowe mieszkanie 3 pokojowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

366 272 zł53 m² 6 889,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

441 820 zł70 m² 6 300,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji W pobliżu osiedla:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

655 000 zł95 m² 6 894,74 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Fabryczna,Wrocław

270 000 zł35 m² 7 714 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Na sprzedaż gustowna kawalerka położona przy ulicy Rymarskiej na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku. Osiedle zadbane, dużo zieleni, dobra komunikacja z centrum. Na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balonowa

Fabryczna,Wrocław

398 000 zł62 m² 6 378,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Wrocław, mieszkanie, na sprzedaż, 3 pokoje, fabryczna, ul. Balonowa- duże mieszkanie I-sze piętro, powierzchnia 62,4 m2. taras ok. 25 m2. Mieszkanie w pełni rozkładowe, składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

768 000 zł115 m² 6 705 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie położone jest w miejscu dobrze skomunikowanym .Niedaleko znajdują się sklepy Lidl ,Biedronka ,Fitness Akademia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 750 zł43 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie, świeżo po remoncie w pobliżu centrum Wrocławia. Położone 400m od Placu Jana Pawła II i bardzo dobrze skomunikowane z każdym punktem Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Fabryczna,Wrocław

435 000 zł54 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- gądów - okolice astry - bardzo ładne, 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, po remoncie, z dużym balkonem, parkingiem. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziadoszańska

Fabryczna,Wrocław

1 201 zł68 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na Kazanowie , przy ulicy Dziadoszańskiej. Mieszkanie willowe- do dyspozycji całe I piętro willi. Wejście z niekrępującej klatki schodowej. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

3 700 zł71 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 4-pokojowy w doskonałej lokalizacji - ok. CH Magnolia Apartament znajduje się na III piętrze budynku. Lokalizacja: ul. Legnicka Pixel House nowoczesne osiedle z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 300 zł55 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji - ok. CH Magnolia Nieruchomość znajduje się na III piętrze budynku. Lokalizacja: ul. Legnicka Pixel House nowoczesne osiedle z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

288 675 zł39 m² 7 383 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta od dewelopera - Termin realizacji: 2021-06 Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 39,10 m2 na III piętrze w nowej III piętrowej inwestycji przy ul. Ibn Siny Avicenny w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji (węzeł komunikacyjny przy ul. Grabiszyńskiej) Mieszkanie mieści się na osiedlu przy ul. Mosiężnej, na 3 piętrze. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górecka

Fabryczna,Wrocław

520 000 zł84 m² 6 226,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe mieszkanie idealne dla rodziny bliskość najnowszej szkoły podstawowej we wrocławiugłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : T: osiedle Portero czyli niezwykła hybryda tego co nowoczesne z duchem historii w tle. w XIX wieku w tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

389 000 zł71 m² 5 479 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycję 71 m2, 4 pokoje. Ogrzewanie miejskie. Okolice Factory. Blok świeżo po remoncie, ocieplony. Komunikacja, liczne linie: 106, 107, 119, 122, 132, 206, 241,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

441 819 zł70 m² 6 300 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

655 567 zł95 m² 6 898,53 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

441 800 zł70 m² 6 299,73 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,8 m2 zlokalizowane na 8 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Bardzo przytulne i jasne, z oknami na wschód. Składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

446 499 zł67 m² 6 701,17 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

886 900 zł139 m² 6 399,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

406 875 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: kupujący nie płaci podatku pcc oferta prosto od dewelopera mieszkanie w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach wizualizacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

446 399 zł67 m² 6 699,67 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. *** balkon *** *** umeblowane *** *** super lokalizacja *** / *** tramwaj / autobus po sąsiedzku *** Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. *** przestronne *** *** umeblowane *** *** tramwaje I autobusy po sąsiedzku *** Mieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z: - dużego.